Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

9-11 березня 2020 р. | ДЖАЗ

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувалися II Всеукраїнські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ»

9-11 березня в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувалися другі всеукраїнські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ».

 

Команди з 6 українських університетів: Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Одеський Національний університет імені І.І.Мечникова, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Донецький національний університет імені Василя СтусаЛьвівський національний університет імені Івана Франка висвітлювали дискусійні питання міжнародних відносин, вчилися відстоювати часто протилежну до власної думку в дебатах та вирішувати кризову ситуацію під час моделювання переговорів щодо перегляду положень “Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС”.


Перемогу у змаганнях здобула команда Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка. Члени команди отримають запрошення на Київський безпековий форум від Open Ukraine. 


Друге місце посіла команда Львівський Національний Університет Франка, третє – Чернівецький Національний Університет імені Юрія Федьковича.

 

Журі відзначило окремих учасників змагань, які отримали пам’ятні подарунки.

 

Усі команди виступили на високому рівні, отримали стимул до покращення фахових навичок та знань, а також нові та цікаві знайомства.

 

Змагання було організовано Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС за співучасті та підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

 

Вітаємо всіх учасників!