Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

18-19 червня 2018 р. | Міжнародне співробітництво

Візит директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського до Польщі

 У Варшаві директор Дипломатичної академії України та директор Дипломатичної академії МЗС Польщі Артур Харазім обговорили шляхи подальшої співпраці між двома інституціями. В ході зустрічі з директором Польського інституту міжнародних справ Славоміром Дембським сторони підтвердили взаємну зацікавленість у розвитку співпраці та обмінялися думками з актуальних питань міжнародних відносин.

 

Наприкінці першого дня свого візиту Сергій Корсунський зустрівся також з польськими експертами з питань енергетичної безпеки в Польському інституті міжнародних справ.

 

Другий день візиту розпочався зустріччю та цікавою розмовою про актуальні питання міжнародної політики з директором одного з провідних аналітичних центрів Польщі – Центру східних досліджень Адамом Еберхардтом.

 

Після цього відбулась зустріч в College of Europe in Natolin з Віце-ректором Евою Оснєцькою-Тамецькою. Сторони домовилися налагодити системну практичну співпрацю в галузі підвищення кваліфікації державних службовців в частині ефективної протидії сучасним викликам і загрозам.

 

Перебуваючи у Варшаві, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський дав інтерв’ю польській газеті Dziennik Gazeta Prawna / Michał Potocki .