Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

4 жовтня 2018 р. | Міжнародне співробітництво

Візит молодих дипломатів з Дипломатичної академії при МЗС Польщі до Києва

Польські колеги в межах навчального візиту Дипломатичної академії при МЗС Польщі до Києва мали нагоду завітати до Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та прослухати лекції з питань української зовнішньої політики.

 

Директор Академії Сергій Корсунський привітав майбутніх колег з початком нового етапу в житті та побажав їм успішної кар’єри на дипломатичній службі, а також прочитав лекцію про поточні тренди та виклики у міжнародних відносинах.

 

Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар розповів молодим дипломатам про пріоритети української зовнішньої політики, завідувачка Центру міжнародних досліджень Надія Коваль презентувала свої дослідження по європейській політиці України та основним викликам, які стоять перед ЄС. Окрім лекційного формату, дипломати також мали змогу взяти участь у практичній тренувальній сесії з публічної дипломатії від помічника директора Марії Заєць.

 

Під час перебування в Києві гості також мали нагоду відвідати МЗС України та Музей Дипломатичної служби України.

 

За результатами візиту планується підготовка рекомендацій щодо вдосконалення співпраці в сфері професійного навчання і продовження практики навчальних візитів.