Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

22 січня 2020 р. | Меморандум про взаєморозуміння | ВМСК

Візит Першого заступника директора ДАУ Станіслава Прошка до Алжиру

21 січня 2020 р. в рамках візиту Першого заступника Директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України Станіслава Прошка до Алжиру, за сприяння ПУ в АНДР, відбулись переговори української делегації з керівництвом Інституту дипломатії та міжнародних відносин (ІДМВ) Міністерства закордонних справ Алжирської Народної Демократичної Республіки. Алжирську делегацію очолила Генеральний Директор Інституту дипломатії п. Аміна Месдуа.
За результатами перемовин відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ДАУ при МЗС України та ІДМВ, який, зокрема, передбачає обмін інформацією та досвідом з навчальних програм та організації практичних занять шляхом впровадження сучасних методів навчання у сфері дипломатії та зовнішньої політики, міжнародних відносин, міжнародного права, зовнішньоекономічних зв’язків, політології та суміжних галузей; обмін експертами та викладачами, організацію тематичних зустрічей, конференцій, курсів та семінарів; обмін публікаціями, документацією та досвідом в організації роботи бібліотек тощо.
Сторони визначили подальші практичні кроки щодо реалізації положень зазначеного документа. Крім цього, було обговорено широке коло питань активізації українсько-алжирської співпраці, а також актуальну регіональну та міжнародну проблематику.
У переговорах взяли участь Посол України в АНДР Максим Субх, представники керівництва МЗС Алжиру, співробітники ПУ в АНДР.