Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

28 квітня - 5 травня 2018 р. | Тематичний семінар

Виїзний семінар для українських дипломатів та урядовців, які працюють у сфері зовнішніх відносин - ДАОС (Дипломатична Академія - Одеський Семінар)

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС у співпраці з Програмою професійної підготовки Україна-НАТО Представництва НАТО в Україні з 28 квітня по 5 травня 2018 року провела виїзний семінар для українських дипломатів та урядовців, які працюють у сфері зовнішніх відносин, який має назву ДАОС (Дипломатична Академії – Одеський Семінар).

 

Протягом тижня 16 учасників, які представляють Міністерство закордонних справ України, Адміністрацію Президента України, Секретаріат Кабінету Міністрів України, Комітет у закордонних справах Верховної Ради України проходили інтенсивне навчання з таких тем, як лідерство, міжкультурна комунікація, гібридні війни, робота з соціальними та традиційними медіа та інші.

 

«Одне із завдань Дипломатичної академії України – готувати нову дипломатичну еліту. Саме в такому форматі виїзних семінарів і відбувається ця підготовка, і вона є найефективнішою: учасники відлучені від повсякденної роботи з однією метою – отримати нові знання і навички», – директор Дипломатичної академії України, Надзвичайний і Повноважний Посол Сергій Корсунський.

 

Програма складалася із лекцій, групових дискусій, дебатів, симуляційних ігор щодо вирішення конфлікту, а також вечірніх обговорень біля каміна. Лекторами заходу були видатні зарубіжні та українські фахівці, серед яких Райнхард Крумм (Директор Фонду Фрідріха Еберта у Відні), Матіас Люфкенс (Архітектор соціальних медіа, засновник Twiplomacy), Асле Тойе (Директор з досліджень Норвезького Інституту Нобеля), Олександр Литвиненко ( Заступник Секретаря РНБО України), Євген Глібовицький (Експерт із стратегування, засновник аналітичного центру pro.mova), Сергій Сидоренко (Редактор «Європейської правди»).

 

Семінар реалізований за підтримки Фонду Фрідріха Еберта в Україні та академічного журналу UA: Ukraine Analytica.