Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

25 травня 2018 р. | Культурний клуб

Зустріч "Дипломатія мистецтва"

В рамках проекту “Культурна дипломатія”, 25 травня 2018 р. в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулась зустріч “Дипломатія мистецтва”. В гостях Культурного клубу були одні із учасників мистецького проекту ARTIST FROM WITHIN WORKSHOP, українські художники та скульптори: Назар Білик, Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Сергій Святченко, та автор проекту – Олена Сапонова .

 

В ході зустрічі була презентована книга унікальних фоторобіт із майстерень відомих художників – представників сучасного українського мистецтва.

Проект #ArtistFromWithinWorkshop був створений фотохудожницею Оленою Сапоновою та Ігорем Абрамовичем. Він розповідає і показує внутрішню культуру мистецтва України та запрошує міжнародну спільноту звернути увагу на таланти нашої країни, що є важливою складовою культурної дипломатії.

 

Учасники зустрічі говорили та дискутивали про візуальне мистецтво, про роль українського сучасного мистецтва у світовій дипломатії та приділили увагу важливості освітньої місії мистецтва та культури.

Наприкінці відвідувачі зустрічі мали змогу познайомитись з роботами Олени Сапонової, що експонуються в Дипломатичній академії та які увійшли до книги фоторобіт #ArtistFromWithinWorkshop.