Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

15 лютого 2018 р. | Робоча зустріч

Зустріч директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Кувейт в Україні Й.В. Доктором Рашидом Хаммадом Аль-Адвані

15 лютого 2018 року відбулася зустріч директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Кувейт в Україні Й.В. Доктором Рашидом Хаммадом Аль-Адвані, під час якої було обговорено низку перспективних питань розвитку двосторонніх контактів, в тому числі, в рамках культурно-гуманітарного співробітництва.

 

Користуючись нагодою, українська сторона висловила вдячність за послідовну підтримку Державою Кувейт територіальної цілісності України, а також висловила сподівання на подальше поглиблення двосторонніх відносин у всіх сферах.

 

Сторони погодилися, що Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між Дипломатичною академією України та Кувейтським дипломатичним інститутом імені Сауда Н. Аль-Сабаха Міністерства закордонних справ Держави Кувейт, який був підписаний у 2016 році, є важливим інструментом для реалізації наявного потенціалу між освітньо-професійними закладами двох держав. З огляду на це, було підкреслено готовність до практичних кроків з імплементації даного документу.