Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

17 лютого 2020 р. | Міжнародне співробітництво | Партнери

Зустріч директора Дипломатичної академії Сергія Корсунського і глави делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Флоранс Жиллє

Сьогодні  відбулася робоча зустріч директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського і глави делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні (МКЧХ) пані Флоранс Жиллєт, у ході якої було обговорено та підписано річний план спільних дій на 2020 рік.

 

МКХЧ є одним із важливих партнерів Дипломатичної академії, який впродовж останніх трьох років сприяє розвиткові професійної компетентності працівників органів державної влади з питань міжнародного гуманітарного права.

 

Розуміння різних аспектів гуманітарної діяльності МКЧХ є важливим елементом професійної підготовки консульських посадових осіб в Дипломатичній академії в контексті захисту прав та інтересів громадян України за кордоном.

 

У зустрічі та церемонії підписання річного плану також брали участь координатор з правових питань МКЧХ Маріана Чакон Лозано, радник з правових питань МКЧХ Анастасія Салюк, перший заступник директора ДАУ Станіслав Прошко та керівник Центру професійної підготовки ДАУ Олександр Кириченко.