Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

14 травня 2018 р. | Міжнародне співробітництво

Зустріч директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського та Надзвичайного і Повноважного Посла Сінгапуру в Україні (з резиденцією в Сінгапурі) Саймона де Круза

14 травня 2018 р. відбулася зустріч директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського та Надзвичайного і Повноважного Посла Сінгапуру в Україні (з резиденцією в Сінгапурі) Саймона де Круза.

 

З української сторони у зустрічі також взяли участь помічник директора Марія Заєць та провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Дипломатичної академії України Віра Константинова.

 

В ході бесіди відбулося обговорення актуальних проблеми міжнародних відносин в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, а також можливостей розширення професійних контактів між Академією та освітньо-професійними установами Сінгапуру, які здійснюють підготовку кадрів державної та дипломатичної служби.

 

Сторони високо оцінили наявні можливості і погодилися докладати зусиль для інтенсифікації діалогу з питань підвищення рівня професійних компетентностей державних службовців обох країн.