Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

11 березня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Молодіжна делегація з Держави Ізраїль

Зустріч із молодіжною делегацією з Держави Ізраїль, які є учасниками програми "Young Ambassadors" (Молоді Посли) на чолі з Послом Іцхаком Ельданом

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч із молодіжною делегацією з Держави Ізраїль, які є учасниками програми “Young Ambassadors” (Молоді Посли) на чолі з Послом Іцхаком Ельданом – Президентом і засновником Клубу Послів Держави Ізраїль, (The Ambassadors ‘Club of Israel), главою Ізраїльської Школи Молодих Послів, міжнародним стратегічним консультантом.

 

Заступник директора ДАУ Наталія Шульга приємно і цікаво поспілкувалася з майбутніми лідерами Держави Ізраїль. Наталія Іванівна, представляючи Дипломатичну академію, більш детально розповіла про Центри Академії, а саме: про професійне навчання для працівників МЗС та фахівців, які працюють у системі державної служби, з пріоритетним напрямом міжнародного співробітництва, та про науково-аналітичну і культурно-просвітницьку діяльність Академії. Велику зацікавленість викликала нова тема навчання – наукова дипломатія.

 

З української сторони у зустрічі також взяв участь менеджер міжнародних програм Української академії лідерства Андрій Марущак. Андрій розказав про ідеологію та роботу УАЛ, з якою ближче молоді дипломати ознайомляться вже в середу.