Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

12 лютого 2020 р. | Міжнародне співробітництво | Канада

Зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським та Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні, пані Ларисою Ґаладзою

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України відбулася зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським та Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні, пані Ларисою Ґаладзою.

 

У зустрічі також взяли участь виконавчий асистент Посольства Канади в Україні Мавурнін Муні та начальник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерина Смаглій.

 

Сторони обговорили шляхи посилення академічних обмінів між Дипломатичною академією України та кафедрами міжнародних відносин провідних університетів Канади. Окрім іншого, була розглянута можливість організації тренінгів для дипломатів та державних службовців України з питань лідерства, підзвітності, гендерної рівності, операційної ефективності та стратегічного планування із залученням фахівців Школи державного управління Канади (Canada School of Public Service).

 

З 1 січня Посольство Канади та Посольство Сполученого Королівства спільно перебрали на себе функцію контактної місії Північноатлантичного альянсу в Україні. Зважаючи на це, сторони можуть розглянути можливість проведення тематичних семінарів щодо політики НАТО в Україні та регіоні із залученням фахівців Дипломатичної академії України та її регіонального представництва в місті Одеса.