Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

30-31 січня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | ГУАМ

Зустріч представників Дипломатичних академій держав-членів ГУАМ

30 – 31 січня відбулось засідання високого рівня представників Дипломатичних академій та закладів держав-членів ГУАМ. Метою заходу став обмін інформацією і досвідом стосовно ключових напрямків діяльності профільних інституцій в галузі підготовки та підвищення професійних компетенцій майбутніх дипломатів.

 

В зустрічі взяли участь Державний секретар Міністерства закордонних справ України  Андрій Іванович Заяць та т.в.о. Начальника  Управління економічного співробітництва  Володимир Анатолійович Хоманець. Високопосадовці детально розповіли про функції, завдання та механізми взаємодії Дипломатичної академії України з департаментами і персоналом МЗС. Окрема увага була  приділена обговоренню пріоритетних цілей України під час її головування в Організації за демократію та економічний розвиток — ГУАМ.

 

Під час засідання також пройшли двосторонні перемовини Директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського з Проректором Університету «Азербайджанська дипломатична академія» Фарізом Ісмаїлзаде, за результатами яких було підписано Меморандум про взаєморозуміння. Аналогічна угода була укладена між Дипломатичним інститутом при Міністерстві закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова і азербайджанськими партнерами.

 

В кінці зустрічі був ухвалений Протокол засідання щодо перспектив спільної роботи дипломатичних установ, який заклав основи для розвитку даного формату міжнародної співпраці.