Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

24 квітня 2018 р. | Інтелектуальний клуб | Центр інформаційних ресурсів

Зустріч в Інтелектуальному клубі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС з Наталею Попович

24 квітня 2018 року в  рамках проекту “Культурна дипломатія” відбулася чергова зустріч в Інтелектуальному клубі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС . Нашим гостем була – Президент “One Philosophy Group”, співзасновниця та член правління Українського кризового медіа-центру, експерт з міжнародних зв’язків та громадська активістка Наталя Попович. Головною темою зустрічі була тема цінностей і їх проявів у державних комунікаціях.

 

Модератором засідання клубу була заступник директора Академії Наталя Шульга. Пані Шульга привітала присутніх в залі і зазначила, що запропонована до обговорення тема не втратила свою актуальність, важлива і цікава не тільки для української, а й світової громадськості.

Наталя Попович – працює у сфері маркетингу вже більше 15 років. Її клієнтами були міжнародні компанії Coca-Cola, Nestle, Colgate, Microsoft, Samsung. Сьогодні вона розробляє імідж не лише для світових брендів, а й для України.

 

Під час виступу Наталя Попович говорила про інформаційну політику країни та про деталі роботи з державними комунікаціями, про те, чого можна навчити державне міністерство інформації. Сьогодні є актуальним питання, наскільки органи державної влади відповідають очікуванням нового українського суспільства. Чи є їх діяльність чесною, прозорою, відповідальною , чи використовують інноваційні підходи у своїй повсякденній роботі? Довіри не збудуєш виключно інформуванням. Посадовцям і їх комунікаторам потрібно залучатися до процесу прийняття рішень.

 

“Люди змінюють системи. Будь-яка система є настільки ефективною, наскільки ефективними є люди”, – зазначила Н. Попович .

На вечорі були присутні співробітники МЗС та Дипломатичної академії України, науковці та експерти з комунікацій та PR , студенти профільних вузів.