Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

2 березня 2020 р. | Міжнародне співробітництво

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні, паном Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським та  Надзвичайним і Повноважним Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні, паном Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне.

 

У зустрічі також взяли участь керівник відділу міжнародного співробітництва ДАУ Катерина Смаглій, асистент директора ДАУ Тетяна Шевчук та асистент Посла Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Софія Мигаль.

 

Посол ді Котроне поінформував представників Дипломатичної академії України про проекти Мальтійської служби допомоги в Україні та плани Посольства Суверенного Мальтійського Ордену в Україні щодо подальшого розвитку співпраці з Україною в гуманітарній сфері. Окрім іншого, Посол ді Котроне заохотив українських експертів з міжнародних відносин долучитися до підготовки книги, присвяченої історії відносин між Україною та Суверенним Мальтійським Орденом.