Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

23 жовтня 2018 р. |Культурний клуб | ЦІР

Зустріч із відомим українським фотографом Ігорем Гайдаєм

 Людство не могло бачити світ без інтерпритації до винаходу фотографії.

Фотографія допомагає створити документування змін – еволюцію суспільства.

Ігор Гайдай

 

У вівторок, 23 жовтня 2018 р., у Культурному клубі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС пройшла творча зустріч з відомим українським фотографом Ігорем Гайдаєм.

 

Ігор Гайдай професійно займається фотографією з 1987 року. Створив першу фотостудію рекламної фотографії в Україні, в якій став одним з найуспішніших українських комерційних фотографів. Впродовж останніх 15 років пан Гайдай досліджує людський соцім та відображає його кращі риси через глобальні творчі фотопроекти, серед яких найбільшу популярність здобули “Українці третього тисячоліття”, “РАЗОМ.UA”, “Саман”, “Сім’ї України”, “Плоди землі” , “Космос українського хліба” та ін. Наш гість також є автором фотокниг “Українці” та “9 місяців + 3 дні”.

 

Із самого початку професійної кар’єри Ігор Гайдай та його дружина Ніна постійно представляли Україну на найбільших фотовиставках Франції, Австрії, Німеччини, Швейцарії та Польщі. Вони робили фотосесії як звичайним українцям , так і найвідомішим особистостям, серед яких Віктор Ющенко, брати Клички, Богдан Ступка, Андрій Кузменко та десятки інших. Двічі пан Гайдай отримував стипендію “Artist in Residence” в Австрії та Франції для роботи над спільними міжнародними фотопроектами.

 

Ігор Гайдай розповів про процес зародження ідей, підготовки, організації та технології виконання своїх проектів. Слухачі дізналися про курйозні випадки та труднощі, які виникали при втіленні їх в життя. А також про сприйняття України закордоном, співпрацю з посольствами та культурними центрами європейського простору та важливість культурної дипломатії.

 

Присутні мали можливість безпосередньо поспілкуватися з майстром. Модерувала захід Заступник директора Дипломатичної академії Наталія Шульга.