Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Новини

10-13 липня 2018 р. | Тренінг | Центр професійної підготовки

Тренінг з питань публічної дипломатії для працівників дипломатичної служби

В Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся чотириденний тренінг з питань публічної дипломатії для працівників дипломатичної служби.

12 липня 2018 р. | Центр міжнародних досліджень

Аналітична записка "Реформування ЄС: потенційні наслідки для політики європейської інтеграції України"

Аналітична записка завідувачки Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України Надії Коваль та фахівця ЦМД ДАУ Бориса Зайцева "Реформування ЄС: потенційні наслідки для політики європейської інтеграції України".

6 липня 2018 р. | Курс лекцій

Курс лекцій за програмою тематичного семінару "Релігія та Дипломатія" для працівників дипломатичної служби

В Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС завершився курс лекцій за програмою тематичного семінару "Релігія та Дипломатія" для працівників дипломатичної служби.

3 липня 2018 р. | Інфографіка

Дипломатична академія: перший рік у новому форматі

1 липня 2018 р. виповнився 1 рік, як Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС працює у новому форматі. До Вашої уваги пропонуємо інфографіку, підготовлену за підсумками роботи академії в цей період.

2 липня 2018 р. | НАТО

Програма із професійного розвитку для молодого покоління державних службовців та дипломатів YOUNG UA Summer Academy 2018

В Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС розпочалася 5-денна програма із професійного розвитку для молодого покоління державних службовців та дипломатів YOUNG UA Summer Academy 2018, яку проводить Програма професійної підготовки Україна-НАТО за сприяння Урядового Офісу Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

27-29 червня 2018 р. | Конференція

Завідувачка Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії Надія Коваль взяла участь у Щорічній міжнародній конвенції гуманітаріїв MAG Summer Convention 2018

Завідувачка Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії Надія Коваль взяла участь у Щорічній міжнародній конвенції гуманітаріїв MAG Summer Convention 2018, що відбувалася в Українському католицькому університеті (м. Львів) з 27 по 29 червня, виступивши на панелі «Сприйняття ідентичностей на західних кордонах України» з доповіддю «Національне сприйняття та європейська інтеграція: уроки польсько-українського пограниччя».

27 червня 2018 р. | Лекція

Надзвичайний та Повноважний Посол ОАЕ в Україні Й.В. Салем Аль-Каабі прочитав лекцію на тему «Еміратсько – Українські двосторонні відносини. Стислий огляд гуманітарної ситуації у Республіці Ємен»

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Надзвичайний та Повноважний Посол ОАЕ в Україні Й.В. Салем Аль-Каабі прочитав співробітникам МЗС України та слухачам Академії лекцію на тему «Еміратсько – Українські двосторонні відносини. Стислий огляд гуманітарної ситуації у Республіці Ємен». На заході також були присутні Директор Академії Й.В. Корсунський Сергій Володимирович та Директор Департаменту країн Близького Сходу та Африки МЗС України Щербатюк Мирослава Дмитрівна.

26-27 червня 2018 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Тематичний семінар "Дипломатичний протокол та етикет" в Центрі професійної підготовки

В Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар "Дипломатичний протокол та етикет" для працівників Міністерство закордонних справ України.

21 червня 2018 р. | Навчальний модуль | НАТО

Навчальний модуль інформаційно-ознайомчого курсу Програми професійної підготовки Україна-НАТО

В Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС проводиться навчальний модуль інформаційно-ознайомчого курсу Програми професійної підготовки Україна-НАТО, який присвячений темі перегляду пропозицій для Річної національної програми Україна-НАТО 2019 року.

18-20 червня 2018 р. | Семінар | Центр професійної підготовки

Тематичний семінар "Міжнародні судові заходи проти порушень міжнародного права державами та окремими особами"

В Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар "Міжнародні судові заходи проти порушень міжнародного права державами та окремими особами" для працівників дипломатичної служби. Під час навчання розглядалися особливості врегулювання міждержавних суперечок у міжнародних судових інстанціях, відповідальність держави за недержавних суб'єктів, а також специфіка міжнародних злочинів та робота Міжнародного кримінального суду.