Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Новини

16 жовтня 2020 р. | Регіональне відділення Дипломатичної академії в м. Одеса

Онлайн-лекції Заступника директора ДАУ Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової

У рамках Меморандуму про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та  Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулись онлайн-лекції Заступника директора ДАУ Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової.

15 жовтня 2020 р. | Регіональне співробітництво | Партнери

Онлайн-лекція “Сучасні принципи міжнародної кібербезпеки: основні загрози та формати співпраці”

У рамках Меморандуму про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова відбулась онлайн-лекція провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі, кандидата політичних наук та випускниці Естонської школи дипломатії Ольги Русової на тему “Сучасні принципи міжнародної кібербезпеки: основні загрози та формати співпраці”.

15 жовтня 2020 р. | Регіональне співробітництво | Партнери

Конференція "Чорноморський регіон у світовій політиці: актори, фактори та сценарії майбутнього"

Сьогодні заступниця директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер взяла участь у онлайн-конференції "Чорноморський регіон у світовій політиці: актори, фактори та сценарії майбутнього", організованій кафедрою міжнародних відносин Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова.

12 жовтня 2020 р. | Регіональне відділення Дипломатичної академії України в Одесі

Триденний семінар з основ цифрової грамотності та європейського досвіду регіонального розвитку

Сьогодні завершився триденний семінар з основ цифрової грамотності та європейського досвіду регіонального розвитку, організований Регіональним відділенням Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка в Одесі в рамках Меморандуму про співпрацю з Луганською ОДА.

12 жовтня 2020 р. | Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посади директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ»

УВАГА!   ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ»

12 жовтня 2020 р. | Дистанційне навчання | "Академія Онлайн"

Новий навчальний курс "Історія української дипломатії: від найдавніших часів до 1991 року"

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує впроваджувати дистанційне навчання. До вашої уваги пропонуємо новий навчальний курс "Історія української дипломатії: від найдавніших часів до 1991 року".

8 жовтня 2020 р. | Практичний семінар | ЦПП

Практичний семінар з питань протидії домашньому та гендернозумовленому насильству, вчиненому щодо громадян України за кордоном

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся практичний семінар з питань протидії домашньому та гендернозумовленому насильству, вчиненому щодо громадян України за кордоном, організований спільно з Урядовою уповноваженою з ґендерної політики та громадською правозахисною організацією ГО "Ла Страда-Україна" за підтримки Urgent Action Fund for Women’s Human Rights, для консульських посадових осіб.

5-7 жовтня 2020 р. | Дистанційне навчання

Дистанційний навчальний курс «Кібербезпека та геополітика» для посадових осіб дипломатичної служби та працівників інших державних органів

У Центрі професійної підготовки в рамках співпраці з Естонською школою дипломатії відбувся дистанційний навчальний курс «Кібербезпека та геополітика» для посадових осіб дипломатичної служби та працівників інших державних органів. Протягом трьох днів слухачі розглядали основні засади інформаційного суспільства, електронного урядування, практичні аспекти кіберзахисту критичної інфраструктури та роль цифрової дипломатії в умовах сучасних геополітичних викликів. Навчання проводив експерт з кібербезпеки, доцент Талліннського університету доктор Метью Крендалл.

6 жовтня 2020 р. | Презентація

Презентація експертного документу «Концепція зовнішньої політики України»

Сьогодні відбулася презентація експертного документу «Концепція зовнішньої політики України». Документ представляє собою результат дворічного проекту, розпочатого у 2019 році Дипломатичною академією України при МЗС за підтримки Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі та у співпраці зUA: Ukraine Analytica. У написанні документу взяли участь більше 35 провідних експертів України в різних галузях міжнародних відносин.

5 жовтня 2020 р. | Навчальний курс | ЦПП

Чергові заняття в рамках навчального курсу з сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України для групи народних депутатів України

Сьогодні відбулися чергові заняття в рамках навчального курсу з сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України для групи народних депутатів України. Учасникам навчання були презентовані регіональні аспекти зовнішньої політики відповідно до “Концепції зовнішньої політики України”, підготовленої Дипломатичною академією України за підтримки Представництва Фонду ім. Фрдріха Еберта в Україні та Білорусі FES-Ukraine у співпраці з “UA: Ukraine Analytica”. Значний акцент було зроблено на Чорноморському регіоні, який займає ключове геополітичне місце для України, і особливостях роботи економічної дипломатії МЗС України.

5 жовтня 2020 р. | Рік Удовенка

Дипломатична академія України урочисто відкриває «Рік Удовенка»

Ми раді повідомити вам, що Дипломатична академія України урочисто відкриває «Рік Удовенка» й розпочинає підготовку до відзначення 90-річчя з Дня народження видатного дипломата й державника - Геннадія Йосиповича Удовенка, яке відзначатиметься наступного року. Упродовж 2020 - 2021 років ми запрошуватимемо вас до участі в різноманітних заходах, присвячених пам'яті Геннадія Удовенка, проведення яких планується з урахуванням пандемії коронавірусу.

3 жовтня 2020 р. | Інфографіка

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС 2017-2020

3 жовтня 2017 року директором Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка було призначено Надзвичайного і Повноважного Посла Сергія Корсунського.

29 вересня – 1 жовтня 2020 р. | Дистанційне навчання

Дистанційний спеціалізований курс професійної підготовки дипломатів та державних службовців з питань зовнішньої політики, розвідки та контррозвідки

У Центрі професійної підготовки відбувся дистанційний спеціалізований курс професійної підготовки дипломатів та державних службовців з питань зовнішньої політики, розвідки та контррозвідки.

29 вересня 2020 р. | Співробітництво | Партнери

Меморандум про співробітництво з Державним бюро розслідувань

Сьогодні директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посол Сергій Корсунський та виконувач обов’язків директора Державного бюро розслідувань (ДБР) Олексій Сухачов підписали меморандум про співробітництво між двома інституціями. Метою укладеного документу є створення умов для взаємовигідного співробітництва між Дипломатичною академією та Державним бюро розслідувань, спрямованого на розвиток професійної компетентності посадових осіб дипломатичної служби та кадрів ДБР.

21 вересня 2020 р. | ЦПП

Навчальний курс з сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України для групи народних депутатів України

Сьогодні  відбулися чергові заняття в рамках навчального курсу з сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України для групи народних депутатів України. Впродовж дня учасники навчання розглядали актуальні тренди безпекового середовища навколо України, сучасні тенденції глобальної економіки, цілі і завдання України в міжнародних організаціях. Спікерами навчального дня були директор Департаменту міжнародних організацій МЗС України Євгенія Філіпенко, директор Інституту стратегічних досліджень Олександр Литвиненко та керуючий партнер компанії «Капітал Таймс» Ерік Найман.

16-17 вересня 2020 р. | Семінар | ЦПП

Тематичний семінар з актуальних міжнародно-правових питань для посадових осіб дипломатичної служби

У Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар з актуальних міжнародно-правових питань для посадових осіб дипломатичної служби. Протягом двох днів дипломати ознайомилися з актуальними питаннями міжнародно-правового забезпечення відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

15 вересня 2020 р. | Дискусія | Міжнародний контекст

Експертна зустріч між представниками Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та експертами The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University

Сьогодні відбулася експертна зустріч між представниками Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та експертами The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University. Зустріч була присвячена темі спільних викликів та можливостей, які стоять перед  країнами ЄС, США та Україною. У зустрічі взяли участь професори The Fletcher School of Law and Diplomacy at Turfs University  Alan Henrikson, Elizabeth Prodromou та Oxana Shevel. Дипломатичну академію представили Надзвичайний та Повноважний Посол України, директор Сергій Корсунський, заступниця директора Євгенія Габер, а також провідні українські експерти  з питань трансатлантичних відносин України Володимир Дубовик та Олександр Хара. 

14 вересня 2020 р. | Навчальний курс | ЦПП

Навчальний курс «Сучасні міжнародні відносини та зовнішня політика України» для групи народних депутатів України

Сьогодні розпочався навчальний курс «Сучасні міжнародні відносини та зовнішня політика України» для групи народних депутатів України. Програмою навчання передбачається розгляд актуальних питань світової політики, трендів глобальної економіки, проблем міжнародної безпеки, цілей і завдань зовнішньої політики України та інструментів дипломатії ХХІ століття. Курс розпочав заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар, який детально розповів про основні пріоритети зовнішньої політики України та відповів на численні запитання учасників заходу. Сучасна геополітична ситуація в світі, її вплив на економіку та політику України, питання енергетичної безпеки України були предметом виступу директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського.

12-13 вересня 2020 р. | Партнери | Одеса

Третя школа міжнародної аналітики

12-13 вересня 2020 року в м.Одеса відбулася Третя школа міжнародної аналітики, яку проводили UA: Ukraine Analytica у партнерстві із Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС, за фінансової підтримки BlackSeaTrust. Учасниками заходу були 15 молодих експертів, аналітиків та науковців, які протягом двох днів посилювали свої знання з написання неакадемічних статей, аналітичних записок та матеріалів для українських та іноземних ЗМІ.

14 вересня 2020 р. | ЦМП

Вийшли друком Тренувальні тести з англійської мови: дипломатія та зовнішня політика (рівні А1-С1)

З радістю повідомляємо колегам, друзям та всім небайдужим, що вийшли друком Тренувальні тести з англійської мови: дипломатія та зовнішня політика (рівні А1-С1). У посібнику ви знайдете і QR-код, який забезпечить швидкий доступ до аудіоматеріалів, що робить виконання тестів зручнішим. Для дистанційної роботи з тестами пропонується онлайн версія, яка розміщена на платформі "Академія Онлайн". Посібник став результатом тривалої роботи колективу Центру мовної підготовки з розробки та апробації контенту тестів та оцінювання рівня володіння англійською мовою професійного спрямування.

14 вересня 2020 р. | Дистанційне навчання

Нова лекція "Діджитал етикет" на платформі дистанційного навчання "Академія Онлайн"

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує впроваджувати дистанційне навчання. До вашої уваги пропонуємо нову лекцію «Діджитал етикет». Діджитал етикет - це наймолодший напрям в етикеті, але при цьому, в умовах пандемії COVID-19, надзвичайно актуальний. Віртуальний простір став невід’ємною частиною нашої професійної діяльності: написання імейлів, використання соціальних мереж, проведення онлайн зустрічей та конференцій. В цьому контексті знання норм діджитал етикету є ключовим фактором для успішного спілкування в мережі інтернет, а комунікація в цілому, як відомо - одна з найважливіших «м’яких» навичок сучасного дипломата та державного службовця.

9 вересня 2020 р. | Дистанційне навчання

Нові матеріали з ядерної дипломатії вже на платформі дистанційного навчання "Академія Онлайн"

До уваги користувачів освітньої платформи дистанційного навчання "Академія Онлайн" пропонуємо нові матеріали з ядерної дипломатії, які висвітлюють питання режиму ядерного нерозповсюдження в світі, загрози та можливості, які стоять перед світовою спільнотою та зокрема перед Україною. Автор – Марина Карлевіц, провідний фахівець Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС.

2-4 вересня 2020 р. | Дистанційне навчання | Регіональне відділення ДАУ в м.Одеса

Дистанційний курс «Основи аналітичної роботи, цифрової грамотності та етикету державного службовця» для співробітників Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України традиційно приділяє велику увагу не тільки професійній підготовці українських дипломатів, але і підвищенню кваліфікації державних службовців, задіяних у сфері міжнародних відносин. 2-4 вересня Регіональне відділення ДАУ в Одесі розпочало новий учбовий сезон з проведення дистанційного курсу «Основи аналітичної роботи, цифрової грамотності та етикету державного службовця» для співробітників Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області. В онлайн-семінарі взяли участь понад 80 державних службовців Головного управління та районних відділів ДМС в Одеській області.

18 серпня 2020 р. | Регіональне співробітництво | Партнери

Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Тренінговим Центром Прокурорів України

Сьогодні директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Надзвичайний і Повноважний посол Сергій Корсунський та директорка Тренінгового Центру Прокурорів України, професор Олеся Отраднова підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між двома установами.

13 серпня 2020 р. | Академія Онлайн

Новий дистанційний курс «Кібердипломатія та цифрова політика»

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує впроваджувати дистанційне навчання. Сьогодні слово “кібер-” набуло широкого вжитку, характеризуючи майже кожен аспект діяльності людини у віртуальному просторі. Сучасна дипломатична служба не є виключенням. В нових реаліях постковідного світу цифровізація міжнародних відносин відбувається надзвичайно жвавими темпами та вимагає від дипломата швидкої адаптації до роботи в онлайн середовищі. Інформаційно-центричний світ диктує нові формати взаємовідносин між державами, з одного боку стимулюючи багатосторонню кооперацію, а з іншого – провокуючи виникнення нових конфліктів. З огляду на це, пропонуємо вашій увазі новий дистанційний курс «Кібердипломатія та цифрова політика», метою якого є ознайомлення дипломатів та держслужбовців з новітніми тенденціями із застосування інформаційно-комунікаційних технологій у дипломатичній царині та найкращими міжнародними практиками із запровадження цифрової політики. Особлива увага приділяється безпековому виміру взаємодії акторів у глобальній мережі, вивченню існуючих кіберзагроз, міжнародно-правовим аспектам їх врегулювання та способам упередження.

3 серпня 2020 р. | Дистанційне навчання

Навчальний курс з медичної дипломатії на платформі “Академія Онлайн”

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує впроваджувати дистанційне навчання. До вашої уваги пропонуємо новий навчальний курс з медичної дипломатії, який вже розміщено на платформі “Академія Онлайн”. Курс містить чотири частини та питання для самоконтролю. Медична дипломатія – напрямок, що набуває особливої ваги в часи пандемії SARS-Cov-2. Курс є вступним до теми. На ньому пропонується розглянути базові поняття, інституційну інфраструктуру глобального здоров'я (Global health), особливості професії медичного аташе, приклади медичної дипломатії країн світу, та подивитись на вакцину з точки зору інструменту зовнішньої політики та дипломатії.

3 серпня 2020 р. | ЦПП | Публічна дипломатія

Інтенсивний курс навчання з публічної дипломатії від USC Center on Public Diplomacy at the Annenberg School для співробітників Дипломатичної академії України

Фахівці Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Тетяна Шевчук  та Марина Карлевіц  пройшли інтенсивний курс навчання з публічної дипломатії від USC Center on Public Diplomacy at the Annenberg School, організований за сприяння Американських Рад в Україні.

23 липня 2020 р. | Культурна дипломатія

Дискусія “Культурна дипломатія в контексті регіональних пріоритетів МЗС”

Відбулася дискусія “Культурна дипломатія в контексті регіональних пріоритетів МЗС”. Це був  другий захід у серії дискусій про культурну дипломатію України.

22 липня 2020 р. | Співробітництво

Семінар з мистецтва дипломатії для групи співробітників одного з лідерів аграрної індустрії України компанії "Миронівський хлібопродукт"

Відбувся семінар з мистецтва дипломатії для групи співробітників одного з лідерів аграрної індустрії України компанії "Миронівський хлібопродукт" за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського та викладача з етикету та протоколу, керівника Центру інформаційних ресурсів Дипломатичної академії Ольги Наконечної.

18 липня 2020 р. | Регіональне відділення Дипломатичної академії в м. Одеса

Відеоконференція «Виклики та можливості для дипломатичної освіти у країнах Чорноморського регіону»

Сьогодні за ініціативи Одеського регіонального відділення Дипломатичної академії України відбулась відеоконференція керівників дипломатичних академії країн Чорноморського регіону «Виклики та можливості для дипломатичної освіти у країнах Чорноморського регіону».

14 липня 2020 р. | Партнери

Зустріч новопризначеного Надзвичайного та Повноважного посла України в Японії Сергія Корсунського з представниками українського бізнесу

У Торговельно-промисловій палаті України (ТПП) відбулась зустріч новопризначеного Надзвичайного та Повноважного посла України в Японії Сергія Корсунського з представниками українського бізнесу. Зустріч відкрив президент ТПП Геннадій Чижиков. Від відзначив, що потенціал торговельно-економічної співпраці між країнами наразі не використовується повною мірою. Попри те, що протягом першого кварталу 2020 року товарообіг з Японією зріс на 23,4% у порівнянні з минулим роком того ж періоду, для України Японія залишається п’ятою за «недоторгованим потенціалом» країною. Про-активна позиція України в цьому питанні є ключовою запорукою успіху у розвитку взаємовигідної торговельно-економічної співпраці з Японією.

7 липня 2020 р. | Аналітика

Новий випуск науково-аналітичного видання UA: Ukraine Analytica

У новому випуску науково-аналітичного видання UA: Ukraine Analytica , що присвячено діджиталізації дипломатичного світу читайте інтерв'ю міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби, аналітичні статті директора директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посла Сергія Корсунського; провідної фахівчині Регіонального відділення Дипломатичної академії України в м.Одеса Ольги Русової; провідного фахівця Центру професійної підготовки Дипломатичної академії Андрія Войнаровського.

6 липня 2020 р. | Партнери

Дипломатична академія України офіційно розпочала співпрацю з The United Nations Institute for Training and Research (UNITAR)

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС офіційно розпочала співпрацю з The United Nations Institute for Training and Research (UNITAR). 6 липня 2020 року було підписано меморандум між двома інституціями. Це перший крок до системної співпраці Дипломатичної академії з агенцією ООН в напрямку розвитку онлайн освіти для потреб українських дипломатів.

3 липня 2020 р. | Центр мовної підготовки

Навчаємо та навчаємось!

Вітаємо завідувача Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Наталію Шпак  та начальника відділу навчальних програм Інну Нечаюк з успішним закінченням тренінгів з тестування, оцінювання та мови дипломатії, що проводилися міжнародними освітніми центрами George C. Marshall European Center for Security Studies та British Council.

2-3 липня 2020 р. | ЦПП

Контрольне комп'ютерне тестування посадових осіб дипломатичної служби

У Центрі професійної підготовки відбулося контрольне комп'ютерне тестування посадових осіб дипломатичної служби, які пройшли дистанційне навчання за програмами підготовки спеціалістів з діловодства, спеціалістів з фінансових питань та спеціалістів з господарських питань до роботи в ЗДУ.

2 липня 2020 р. | Партнери

Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Київським національним торговельно-економічним університетом

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує розширювати коло партнерів. Сьогодні директор Дипломатичної академії України, Надзвичайний і Повноважний посол Сергій Корсунський та Ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Мазаракі підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між інституціями.

30 червня 2020 р. | Партнери

Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Національним авіаційним університетом

Коло партнерів Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС розширюється навіть в складні часи пандемії. Національний авіаційний університет - авторитетний навчальний заклад, із значним потенціалом міжнародного співробітництва, а факультет міжнародних відносин НАУ готує повний спектр фахівців для потреб дипломатичної служби. Сьогодні директор Дипломатичної академії, посол Сергій Корсунський та ректор НАУ Володимир Ісаєнко підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між інституціями. Меморандум спрямований на підвищення якості освіти. Співпраця включає обмін науковцями, викладачами, експертами у сферах, що становлять спільний інтерес; обмін навчальними матеріалами, реалізацію спільних проектів; організацію зустрічей, курсів та семінарів.

25 червня 2020 р. | Дискусія

Круглий стіл "Міжнародна безпека: виклики та можливості для України"

Сьогодні відбувся Круглий стіл "Міжнародна безпека: виклики та можливості для України", який було організовано в онлайн-форматі Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та UA: Ukraine Analytica.

23 червня 2020 р. | Академія Онлайн

Розширення можливостей освітньої платформи дистанційної освіти "Академія Онлайн" - отримання Сертифікату після підсумкового тестування

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує роботу над розширенням можливостей освітньої платформи дистанційної освіти фахівців дипломатичної служби та державних службовців «Академія Онлайн». Наразі впроваджено можливість проходження курсів «Службовий етикет 2.0», «Наукова дипломатія», «Організація та протокольний супровід переговорів і міжнародних візитів» та отримання Сертифікату після підсумкового тестування. З порядком проходження та умовами отримання Сертифікату користувачі платформи «Академія Онлайн» можуть ознайомитися в описі на головній сторінці обраного курсу, перед початком навчання.

18-19 червня 2020 р. | ЦПП

Підсумковий тестовий контроль за програмою спеціалізованого курсу підготовки консульських посадових осіб до роботи в закордонних дипломатичних установах

У Центрі професійної підготовки відбувався підсумковий тестовий контроль за програмою спеціалізованого курсу підготовки консульських посадових осіб до роботи в закордонних дипломатичних установах. Підготовка консулів цього разу вперше здійснювалася за змішаною формою навчання. Перша половина підготовки – очне навчання, а друга половина під час карантину проходила дистанційно з використанням онлайн ресурсів. Учасники навчання розглядали основні питання консульської роботи, практики надання консульської допомоги та консульського захисту прав та інтересів громадян України за кордоном.