Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Новини

18 січня 2019 р. | Міжнародне співробітництво

Зустріч Директора Дипломатичної академії України з Почесним Консулом Королівства Таїланд в Україні

Сьогодні відбулася зустріч Директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського з Почесним Консулом Королівства Таїланд в Україні Михайлом Радуцьким. Учасники зустрічі обговорили напрямки та можливості співпраці.

18 січня 2019 р. | Міжнародне співробітництво

Зустріч Директора Дипломатичної академії України з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні

Сьогодні відбулась робоча зустріч Директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського з Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим.

16 січня 2019 р. | Угода про співробітництво

Підписання Угоди про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Державною установою "Український інститут"

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС продовжує розширювати коло партнерів та сфери співпраці з національними закладами.

4 січня 2019 р. | Регіональне співробітництво

Підписання Угоди про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Одеським регіональним інститутом державного управління

4 січня 2019 року в Одесі було підписано Угоду про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Одеським регіональним інститутом державного управління.

29 грудня 2018 р. | Інфографіка

Робота Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС - в цифрах. Підсумкова інфографіка за 2018 рік

Робота Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС - в цифрах. Пропонуємо вашій увазі підсумкову інфографіку за 2018 рік.

22 грудня 2018 р. | Річний звіт

Річний звіт за результатами діяльності Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС у 2018 році

Представляємо до вашої уваги Річний звіт за результатами діяльності Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС у 2018 році.

22 грудня 2018 р. | Подяка Прем'єр-міністра України

Сергія Володимировича Корсунського, Надзвичайного і Повноважного Посла України, директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС нагороджено Подякою Прем'єр-міністра України

За вагомий внесок у становлення і розбудову дипломатичної служби України, проведення активної роботи з просування українських інтересів на міжнародній арені та з нагоди Дня працівників дипломатичної служби, Сергія Володимировича Корсунського, Надзвичайного і Повноважного Посла України, директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС нагороджено Подякою Прем'єр-міністра України.  Колектив академії вітає Сергія Володимировича з високою відзнакою!

21 грудня 2018 р. | Лекція | УАЛ

Директор Дипломатичної академії С. В. Корсунський та заступник директора Н. І. Шульга провели зустріч зі слухачами Української академії лідерства у Києві

Сьогодні директор Дипломатичної академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський та заступник директора академії Наталія Шульга провели зустріч зі слухачами Української академії лідерства у Києві.

19-20 грудня 2018 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Тематичний семінар з історії дипломатичної служби для співробітників Міністерства закордонних справ України

У Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар з історії дипломатичної служби для співробітників Міністерства закордонних справ України .

19 грудня 2018 р. | Лекція | ЦПП

Ознайомча лекція з технології блокчейн для працівників Міністерства закордонних справ України

В Центрі професійної підготовки відбулася ознайомча лекція з технології блокчейн для працівників Міністерства закордонних справ України  за участю провідних українських фахівців, які працюють в галузі блокчейну.

19 грудня 2018 р. | Панельна дискусія

Панельна дискусія "Українсько-турецьке стратегічне партнерство: що далі?” в Стамбулі

Заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер взяла участь в панельній дискусії "Українсько-турецьке стратегічне партнерство: що далі?”, організований Центром міжнародних та європейських досліджень (Center for International and European Studies (CIES) Університету Кадір Хас (Kadir Has Üniversitesi Стамбул, Туреччина) у партнерстві з Генеральним консульством України в Стамбулі, Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Foreign Policy Council "Ukrainian Prism".

18 грудня 2018 р. | ЦМП

Представники Дипломатичної академії відвідали Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького

Представники Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відвідали Національну академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

14 грудня 2018 р. | Підсумкова конференція

Конференція Центру досліджень Росії "Росія в дослідженнях ЦДР: основні підсумки і перспективи"

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулась підсумкова конференція 2018 року Центру досліджень Росії (Centre for Russian Studies) "Росія в дослідженнях ЦДР: основні підсумки і перспективи". На конференції було розглянуто ряд питань, зокрема, йшлося про фактори стійкості російського режиму і фактори змін.

14 грудня 2018 р. | Лекція | ЦМД

Надія Коваль прочитала публічну лекцію "Нова (?) зовнішня політика України" для магістрів Національного університету "Києво-Могилянська академія"

13 грудня 2018 року завідувачка Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС  Надія Коваль прочитала публічну лекцію "Нова (?) зовнішня політика України" для магістрів програми "Німецькі та європейські студії" Національного університету "Києво-Могилянська академія".

14 грудня 2018 р. | Навчальний візит | Естонська школа дипломатії

Навчальний візит групи українських дипломатів та держслужбовців, організований в рамках співпраці Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Естонської школи дипломатії

Сьогодні закінчився тижневий навчальний візит групи українських дипломатів та представників Адміністрації Президента Украіни, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України до Естонії, організований в рамках співпраці Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Естонської школи дипломатії (Eesti Diplomaatide Kool/ Estonian School of Diplomacy).

13 грудня 2018 р. | НАТО

Підсумкове у 2018 році засідання Керівного комітету Програми Україна – НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України

11 грудня 2018 року у штаб-квартирі НАТО (м. Брюссель, Королівство Бельгія) відбулося підсумкове у 2018 році засідання Керівного комітету Програми Україна – НАТО з професійного розвитку цивільного персоналу сектору безпеки і оборони України.

13 грудня 2018 р. | Навчальний візит | КНР

Візит українських дипломатів до Китайської Народної Республіки

Провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Дмитро Єфремов та старший викладач Центру мовної підготовки Тетяна Мельник у складі групи українських дипломатів 02 – 11 грудня 2018 року відвідали Китайську Народну Республіку (м. Пекін, провінція Хайнань), де взяли участь у навчальному курсі з актуальних питань регіону Південно-Східної Азії, організованому посольством КНР в Україні.

12 грудня 2018 р. | Навчальний візит | Естонська школа дипломатії

Експертні обговорення з питань енергетичної безпеки "Формулюючи спільні відповіді викликам безпеки в Балтійському регіоні"

В Естонській школі дипломатії (ESD) відбулися експертні обговорення з питань енергетичної безпеки "Формулюючи спільні відповіді викликам безпеки в Балтійському регіоні", організованому спільно Eesti Diplomaatide Kool/ Estonian School of Diplomacy та Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС для експертних кіл та дипломатичного корпусу Естонії.

11-12 грудня 2018 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Дводенний тематичний семінар з питань дипломатичного етикету для молодих працівників Міністерства закордонних справ України

Сьогодні в Центрі професійної підготовки завершився дводенний тематичний семінар з питань дипломатичного етикету для молодих працівників Міністерства закордонних справ України.

11 грудня 2018 р. | Навчальний візит | Естонська школа дипломатії

Виїзний семінар "Країни Балтії та Скандинавії" для дипломатів МЗС України та представників АПУ, ВРУ і КМУ

9 грудня розпочався тижневий семінар для дипломатів МЗС України та представників АПУ, ВРУ і КМУ, організований Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Естонською школою дипломатії (Estonian School of Diplomacy).

10 грудня 2018 р. | Публічна дискусія | ЦІР

Cвяткування Дня прав людини і 70-ї річниці Загальної декларації прав людини

Сьогодні світ відзначає 70-річчя Загальної декларації прав людини, яка гарантує кожній людині свободу та особисту недоторканність.

7 грудня 2018 р. | Конференція | Міжнародне співробітництво

Конференція “Шлях України до НАТО: досягнення та майбутні перспективи”

З нагоди завершення виконання Посольством Литовської Республіки в Україні функції Контактного Посольства НАТО, у стінах Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулась конференція “Шлях України до НАТО: досягнення та майбутні перспективи”.

6-7 грудня 2018 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Тематичний семінар з практики дипломатичного перекладу для працівників дипломатичної служби

У Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар з практики дипломатичного перекладу для працівників дипломатичної служби. Під час навчання слухачі ознайомилися з особливостями дипломатичного перекладу, розглянули практичні, міжкультурні та політичні аспекти перекладу та окремо обговорили роль та функції перекладача в дипломатичній практиці.

6 грудня 2018 р. | НАТО | Фінальний модуль

Урочиста випускна церемонія тренінгового курсу "Чемпіони 100"

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся фінальний модуль тренінгового курсу "Чемпіони 100", а також урочиста випускна церемонія за 2018 рік, яку Програма професійного розвитку Україна-НАТО, а також Урядовий офіс Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та Дипломатична академія України реалізовували другий рік поспіль.

4 грудня 2018 р. | Дискусія | ЦМД

Закрита дискусія на тему "Ухвалення рішень в Європейському союзі"

Сьогодні у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася закрита дискусія на тему "Ухвалення рішень в Європейському союзі".

29-30 листопада 2018 р. | Семінар | ЦПП

Робочий семінар з питань дій консульських працівників в кризових ситуаціях

У Центрі професійної підготовки відбувся робочий семінар з питань дій консульських працівників в кризових ситуаціях.

30 листопада 2018 р. | Презентація проекту | Культурний клуб

Урочиста презентація виставкового просвітницького проекту "Світовий тріумф "Щедрика" – 100 років культурної дипломатії"

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася Урочиста презентація виставкового просвітницького проекту "Світовий тріумф "Щедрика" – 100 років культурної дипломатії".

27-29 листопада 2018 р. | Тематичний тренінг | ЦПП

Тренінг з основ культурної дипломатії для працівників дипломатичної служби

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся тематичний тренінг з основ культурної дипломатії для працівників дипломатичної служби.

29 листопада 2018 р. | Конференція

Конференція Багатонаціонального об'єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС розпочалося розширене засідання (конференція) Багатонаціонального об'єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування за участю представників збройних сил та дипломатичних представництв США, Великої Британії, Канади, Республіки Польща, Литовської Республіки, Королівств Швеція та Данія.

29 листопада 2018 р. | Публічна дискусія | ЦМД

Публічна дискусія на тему "Польща й Україна у непевному світі: союз чи конфлікт?"

Завідувачка Центру міжнародних досліджень ДАУ Надія Коваль взяла участь у публічній дискусії на тему "Польща й Україна у непевному світі: союз чи конфлікт?", що відбулася у Фундації Стефана Баторія у Варшаві. У дискусії також взяли участь Тарас Качка (Міжнародний фонд "Відродження"), Катажина Пелчинська-Наленч (Фундація Стефана Баторія) та Лукаш Адамський (Центр польсько-російського діалогу та порозуміння). Модерував захід Мацєй Занєвіч (портал eastbook.eu).

28 листопада 2018 р. | Лекція | ЦМД

Лекція на тему "Порівняльний аналіз російської політики в конфліктах на території Грузії, Молдови та України" для студентів Американського міжнародного університету в Лондоні (Річмонд)

Олена Снігир, провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної  академії, провела лекцію на тему "Порівняльний аналіз російської політики в конфліктах на території Грузії, Молдови та України" у форматі скайп-конференції для студентів-слухачів курсу "Російська історія та політика" Американського міжнародного університету в Лондоні (Річмонд).

28 листопада 2018 р. | Круглий стіл

Круглий експертний стіл щодо безпекової ситуації у Чорному і Азовському морях

В Одесі, на базі Представництва МЗС України Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС проводить круглий експертний стіл щодо безпекової ситуації у Чорному і Азовському морях за участю представників дипломатичного корпусу, акредитованого в Одесі.

27 листопада 2018 р. | Навчальний візит | Дипломатична академія МЗС РП

Навчально-ознайомчий візит молодих українських дипломатів до Польщі

У Посольстві України у Польщі зустрілися з молодими українськими дипломатами, які перебувають у Варшаві з навчально-ознайомчим візитом на запрошення Дипломатичної академії МЗС РП. Візит організовано у рамках співпраці Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та польської Дипломатичної академії.

27 листопада 2018 р. | Меморандум про співробітництво

Підписання Меморандуму про співробітництво з Українською академією лідерства

Між Дипломатичною академіє України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Українською академією лідерства відбулося підписання Меморандуму про співробітництво, метою якого є розвиток і встановлення взаємовигідних відносин між сторонами.

27 листопада 2018 р. | Студентська дипломатична лабораторія | ЦМД

П’ята дискусія в межах проекту "Студентська дипломатична лабораторія" – "Неліберальні демократії в Центральній Європі"

27 листопада в Дипломатичній академії України відбулась п’ята дискусія в межах проекту "Студентська дипломатична лабораторія" – "Неліберальні демократії в Центральній Європі".

26 листопада 2018 р. | Лекція | ЦМД

Вікторія Халанчук провела лекцію у рамках циклу "Право. Поліція. Політики" для Асоціації студентів-політологів НаУКМА

Вікторія Халанчук, аналітикиня Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України, прочитала лекцію на тему "Право – це кількісна змінна. Хто, як і для чого займається соціо-правовими дослідженнями?" у Національному університеті "Києво-Могилянська академія" для спудеїв НаУКМА та широкої публіки.

26 листопада 2018 р. | Навчальний курс | ЦМП

Навчальний курс Європейської асоціації тестологів (ALTE) для співробітників Центру мовної підготовки

20-23 листопада співробітники Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС взяли участь у навчальному курсі Європейської асоціації тестологів (ALTE) та міжнародній конференції, присвяченій питанням створення рівних умов підготовки до тестування з іноземної мови та розробки об'єктивних критеріїв оцінювання (м. Саламанка, Іспанія).

26 листопада 2018 р. | Навчальний візит | Нідерландський інститут міжнародних відносин "Клінгендаль"

Навчання співробітників Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС в Нідерландському Інституті Міжнародних Відносин

24 листопада 2018 року завершилося тижневе навчання співробітників Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС в Нідерландському Інституті Міжнародних Відносин, яке було організоване за сприяння Посольства України в Королівстві Нідерланди.

16 листопада 2018 р. | Міжнародне співробітництво

||| Український Форум Шовкового шляху

Сьогодні пройшов ||| Український Форум Шовкового шляху - подія, що об’єднала разом великий бізнес України та Китаю, інвесторів та політиків обох країн .

16 листопада 2018 р. | Лекція | ЦПП

Лекція спеціаліста з міжнародного морського права, доцента Йокогамського університету Макото Сета на тему "Верховенство права в Океанах: погляд японських вчених"

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася відкрита лекція спеціаліста з міжнародного морського права, доцента Йокогамського університету Макото Сета на тему "Верховенство права в Океанах: погляд японських вчених".