Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Новини

11 листопада 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Радник з правових питань Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Маріана Чакон Лозано провела практичний семінар з міжнародного гуманітарного права

Сьогодні в Центрі професійної підготовки, в межах спеціалізованого курсу професійного навчання консулів, які готуються до роботи за кордоном, відбувся практичний семінар з міжнародного гуманітарного права, який провела радник з правових питань Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Маріана Чакон Лозано (Mariana Chacon Lozano).

8-9 листопада 2019 р. | Конференція | ЦМП

Викладачі Центру мовної підготовки Дипломатичної академії взяли участь у III Форумі фахівців англійської мови

8-9 листопада викладачі Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС взяли участь у III Форумі фахівців англійської мови (3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine). Цей Форум, організаторами якого виступили Dinternal International , Pearson та Київський торговельно-економічний університет, став ще однією визначною подією для фахівців у сфері викладання англійської мови.

4-9 листопада 2019 р. | Навчальний візит | Естонська школа дипломатії

Навчальний візит до міста Таллінн (Естонська Республіка), присвячений питанням міжнародних відносин, кібербезпеки та геополітики

В рамках співробітництва між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Естонською школою дипломатії (Estonian School of Diplomacy) з 4 по 9 листопада 2019 року група українських дипломатів та державних службовців взяла участь у навчальному візиті до міста Таллінн (Естонська Республіка), присвяченому питанням міжнародних відносин, кібербезпеки та геополітики.

8 листопада 2019 р. | Український контекст

Написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Сьогодні колектив Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС разом із колегами з Міністерства закордонних справ України долучилися до написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який було організовано Національною суспільною телерадіокомпанією України. Сам текст прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему "Від бересту – до "цифри" ".

7 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво

Дипломатична академія України вітала в своїх стінах учасників проекту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі»

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС вітала в своїх стінах учасників проекту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі» - студентів та викладачів факультету міжнародних відносин Білоруського державного університету (м. Мінськ), Чернігівського педагогічного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету «Острозька академія», Чорноморського національного університету та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

5 листопада 2019 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Спеціалізований курс посадових осіб консульської служби для роботи за кордоном

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС розпочався спеціалізований курс посадових осіб консульської служби для роботи за кордоном.

4-5 листопада 2019 р. | Навчальний модуль | Одеса

Дводенний навчальний модуль Дипломатичної академії «Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами»

В Одеському регіональному інституті державного управління відбувся дводенний навчальний модуль  Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС «Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами». Учасниками заходу стали державні службовці районних та обласних державних адміністрацій Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Чернівецької областей, а також професорсько-викладацький склад ОРІДУ НАДУ.

30 жовтня - 1 листопада 2019 р. | Конференція | Міжнародне співробітництво | Львів

Директор ДАУ, Посол Сергій Корсунський взяв участь у Львівському Безпековому Форумі

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посол Сергій Корсунський взяв участь у Львівському Безпековому Форумі (Lviv Security Forum). Львівський Безпековий Форум - це дискусійна платформа для пошуку відповіді на питання яким має бути новий безпековий порядок в світі. 

31 жовтня 2019 р. | Студентська дипломатична лабораторія | ЦМД

Зустріч Студентської дипломатичної лабораторії під назвою "Уявлені спільноти? Національні меншини у державах та міждержавних відносинах"

31 жовтня відбулася перша в новому сезоні зустріч Студентської дипломатичної лабораторії (ДипЛаб) під назвою "Уявлені спільноти? Національні меншини у державах та міждержавних відносинах". Під час зустрічі обговорено широке коло питань: від відносин національних меншин з державами проживання та державами споріднення до впливу угорської нацменшини на зовнішню політику України та Угорщини; від політичного стилю лідерства прем'єр-міністра В. Орбана до ставлення вітчизняних владних інститутів до українців за кордоном. 

31 жовтня 2019 р. | Тренінг | Центр професійної підготовки

Виїзний тренінг Центру професійної підготовки ДАУ для українських консулів за кордоном з антикризового менеджменту

Сьогодні в місті Тбілісі завершився виїзний тренінг Центру професійної підготовки ДАУ для українських консулів за кордоном з антикризового менеджменту. Впродовж навчання консули України посилили теоретичні знання та виконали ряд практичних завдань, суть яких полягала у симуляція дій ЗДУ під час кризової ситуації: землетрус, пандемія та військова агресія у країнах перебування. Учасники були поділені на групи, кожна з яких представила свій план дій відповідно до ситуації. Особливу увагу учасників тренінгу було зосереджено на забезпеченні чітких скоординованих дій та якісної комунікації в умовах надзвичайної ситуації.

30 жовтня 2019 р. | Презентація | ЦМД

Презентація дослідження "Радар безпеки 2019. Європо, прокидайся", підготовленого групою європейських вчених за сприяння фундації Фрідріха Еберта

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС пройшла презентація дослідження "Радар безпеки 2019. Європо, прокидайся", підготовленого групою європейських вчених за сприяння фундації Фрідріха Еберта. У заході взяли участь українські та зарубіжні фахівці з міжнародних відносин, дипломати та представники ЗМІ. Модерував захід завідувач Центру міжнародних досліджень ДАУ Андрій Веселовський.

30 жовтня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Грузія

Тренінг з антикризового менеджменту для консульських посадових осіб України за кордоном в Грузії

Сьогодні в місті Тбілісі (Грузія)  Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС спільно з Департаментом консульської служби МЗС України розпочала тренінг з антикризового менеджменту для консульських посадових осіб України за кордоном. 

29 жовтня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Держава Ізраїль

Зустріч директора ДАУ, посла Сергія Корсунського з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль Джоелом Ліоном

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулась зустріч директора ДАУ, посла Сергія Корсунського з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль Джоелом Ліоном. В зустрічі також взяли участь керівник Відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерина Смаглій  та заступник Голови Місії Держави Ізраїль Йоав Бистрицьки.

21-25 жовтня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Азербайджанська Республіка

Навчальна програма присвячена ознайомленню з особливостями регіону Каспійського моря, яка була організована Університетом «Азербайджанська дипломатична академія» для працівників дипломатичної служби країн членів ГУАМ

21 – 25 жовтня в місті Баку відбувалась навчальна програма присвячена ознайомленню з особливостями регіону Каспійського моря, яка була організована Університетом «Азербайджанська дипломатична академія» для працівників дипломатичної служби країн членів ГУАМ.

23-25 жовтня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Литовська Республіка

Міжнародна конференція "Поворот до Азії: виклики та можливості" у Вільнюсі

Провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Дмитро Єфремов взяв участь у міжнародній конференції "Pivot to Asia: Challenges and Opportunities" ("Поворот до Азії: виклики та можливості"), де виступив із доповіддю "Ukraine and China: unengaged resource of strategic cooperation" ("Україна та Китай: невикористаний ресурс стратегічної співпраці").

24 жовтня 2019 р. | Круглий стіл | ЦМД

Круглий стіл «Близький Схід і Африка: пошуки українського інтересу»

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся черговий Круглий стіл у рамках проекту «Концепції зовнішньої політики України», яку реалізовує Центр міжнародних досліджень Дипломатичної академії спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта  та UA: Ukraine Analytica. 

22-23 жовтня 2019 р. | Практичний семінар | ЦПП

Семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань службового етикету

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС проводився практичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань службового етикету.

23 жовтня 2019 р. | Дискусія | Одеса | Партнери

Семінар "Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції"

Сьогодні заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер та провідний фахівець Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарья Асташенкова взяли участь у семінарі "Синергія громадських та урядових інституцій щодо інформування суспільства з питань євроатлантичної інтеграції", який проходив в Одесі. Тренінг організований Громадською Лігою Україна - НАТО за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та Одеської обласної державної адміністрації.

21 жовтня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Азербайджанська Республіка

Навчальна програма присвячена ознайомленню з особливостями регіону Каспійського моря за участю державних службовців з України

21 жовтня  в університеті "Азербайджанська дипломатична академія" в місті Баку розпочалася навчальна програма присвячена ознайомленню з особливостями регіону Каспійського моря.

16 жовтня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | м. Страсбург, Франція

4-та Міжнародна конференція з питань рівного доступу до навчання та оцінювання рівня володіння мовами країн-членів Ради Європи

Начальник відділу навчальних програм Центру мовної підготовки ДАУ Інна Нечаюк взяла участь у 4-тій Міжнародній конференції з питань рівного доступу до навчання та оцінювання рівня володіння мовами країн-членів Ради Європи. Конференція була спільним заходом Ради Європи та Європейської асоціації тестологів (ALTE). Представники державних установ, неурядових організацій,  науковці та представники органів РЄ зосередилися на обговоренні шляхів вдосконалення системи тестування та оцінювання рівня володіння іноземною мовою та соціокультурної інтеграції у державах-членах Ради Європи.

15 жовтня 2019 р. | ЦІР | Інтелектуальний клуб

Український державний діяч, 4-й Прем'єр-міністр України, Генерал армії України Євген Марчук у гостях ДАУ

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулося чергове засідання Інтелектуального клубу за участю українського державного діяча, 4-го Прем'єр-міністра України, Генерала армії України Євгена Марчука, тема зустрічі “Українська державність: від Незалежності до сьогодення”.

24 вересня - 11 жовтня 2019 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Курс професійного навчання працівників, вперше прийнятих на дипломатичну службу

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС проходив спеціалізований курс професійного навчання працівників, вперше прийнятих на дипломатичну службу. Протягом трьох тижнів молоді дипломати мали можливість ознайомити з пріоритетами зовнішньої політики України, функціями, завданнями органів системи дипломатичної служби, опанувати базові дипломатичні навички та вміння.

11 вересня 2019 р. | Регіональне співробітництво | Зустріч зі студентами

Студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова в гостях у ДАУ

Дипломатичну академію України імені Геннадія Удовенка при МЗС відвідали студенти та викладачі факультету міжнародних відносин Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова.

9-10 жовтня 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Дводенний тренінг консульських посадових осіб України за кордоном з антикризового менеджменту

10 жовтня в Центрі професійної підготовки завершився дводенний тренінг консульських посадових осіб України за кордоном з антикризового менеджменту. Для участі у тренінгу було запрошено 21 консульську посадову особу із 10 європейських країн, в яких перебуває значна кількість громадян України. Протягом двох днів учасники тренінгу відпрацьовували алгоритм дій дипломатичної установи з надання всієї необхідної допомоги громадянам України в разі виникнення надзвичайної ситуації. Отримані практичні знання та вміння були успішно застосовані консулами під час моделювання кризових ситуацій у трьох країнах.

9 жовтня 2019 р. | Тренінг | Центр професійної підготовки

Дводенний тренінг з антикризового менеджменту в ЗДУ для консульських працівників України за кордоном

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, державний секретар МЗС Андрій Заяць та директор Дипломатичної академії України Сергій Корсунський відкрили дводенний тренінг з антикризового менеджменту в ЗДУ для консульських працівників України за кордоном.

7 жовтня 2019 р. | ЦМД | Дискусія

Круглий стіл «Європейська стратегія України: двосторонні та багатосторонні відносини як інструменти досягнення зовнішньополітичних цілей України»

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся черговий круглий стіл у рамках проекту «Концепції зовнішньої політики України», що реалізовує Центр міжнародних досліджень Дипломатичної академії спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та UA: Ukraine Analytica.

7 жовтня 2019 р. | ЦІР | Культурний клуб

Зустріч із сучасним українським поетом, письменником, перекладачем, громадським активістом Сергієм Жаданом

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС в рамках проекту Культурна дипломатія відбулась творча зустріч із сучасним українським поетом, письменником, перекладачем, громадським активістом Сергієм Жаданом.

4 жовтня 2019 р. | Спеціалізований тренінг | ЦПП

Тренінг з питань стратегічних комунікацій для посадових осіб дипломатичної служби

Сьогодні в Центрі професійної підготовки Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС завершився спеціалізований тренінг з питань стратегічних комунікацій для посадових осіб дипломатичної служби, які готуються до ротації у наступному році.

2-4 жовтня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Швейцарія

Заступник директора ДАУ Євгенія Габер  взяла участь в роботі міжнародного симпозіуму "100 років конференц-перекладу: погляд у минуле і майбутнє"

Заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер  взяла участь в роботі міжнародного симпозіуму "100 років конференц-перекладу: погляд у минуле і майбутнє", приуроченого до сторіччя з моменту підписання Версальського мирного договору, створення Ліги Націй та започаткування нової ери багатосторонньої дипломатії, в якій особливо важливу роль відведено перекладачам.

3-4 жовтня 2019 р. | Тематичний тренінг | ЦПП

Тренінг з антикризового менеджменту для працівників консульської служби

У Центрі професійної підготовки відбувся пілотний тренінг з антикризового менеджменту для працівників консульської служби. Захід було організовано за сприяння Міжнародного центру розвитку міграційної політики International Centre for Migration Policy Development (Бельгія) в рамках ініціативи, спрямованої на сприяння розбудові інституційної спроможності дипломатичних академій здійснювати кризову підготовку консулів.

3 жовтня 2019 р. | Дискусія | Міжнародний контекст

Круглий стіл «Зовнішня та безпекова політика після оновлення влади: послідовність, зміни, перспективи» за участі керівництва ДАУ

Сьогодні директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посол Сергій Корсунський та завідувач Центру міжнародних досліджень ДАУ Андрій Веселовський взяли участь у засіданні круглого столу «Зовнішня та безпекова політика після оновлення влади: послідовність, зміни, перспективи». Захід організований Центром Разумкова, за сприяння Представництва «Фонду Фрідріха Науманна за Свободу» в Україні.

1 жовтня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Республіка Болгарія

Директор Дипломатичної академії України, Посол Сергій Корсунський бере участь у VIII Міжнародному семінарі з питань енергетичної дипломатії

Директор Дипломатичної академії України, Посол Сергій Корсунський бере участь у VIII Міжнародному семінарі з питань енергетичної дипломатії у столиці Болгарії місті Софія. Семінар організований партнером Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС - Дипломатичним інститутом Міністерства закордонних справ Республіки Болгарія і триватиме тиждень. У семінарі беруть участь 50 дипломатів з 23 країн світу.

26-27 вересня 2019 р. | Тренінг | Центр професійної підготовки

Тренінг тренерів, які будуть здійснювати підготовку персоналу ЗДУ до дій в кризових ситуаціях

У Центрі професійної підготовки відбувся останній тренінг тренерів, які будуть здійснювати підготовку персоналу ЗДУ до дій в кризових ситуаціях. Впродовж двох днів опрацьовувалася методика навчання посадових осіб дипломатичної служби з реагування на події надзвичайного характеру та розроблялися сценарії рольової гри з оперативного антикризового менеджменту в ЗДУ.

26-27 вересня 2019 р. | Тренінг | Центр професійної підготовки

Тренінг з питань лідерства та командної взаємодії для керівників структурних підрозділів Міністерства закордонних справ України

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся тренінг з питань лідерства та командної взаємодії для керівників структурних підрозділів Міністерства закордонних справ України.

27 вересня 2019 р. | Конференція | Міжнародне співробітництво | НАТО

Другий, завершальний день міжнародної конференції "Гібридні загрози: зрозуміти, адаптуватись, реагувати"

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС пройшов другий, завершальний день міжнародної конференції "Гібридні загрози: зрозуміти, адаптуватись, реагувати". Спікером конференції стала завідувачка Відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерина Смаглій, яка представила результати свого дослідження "Гібридна аналітика: прокремлівська експертна пропаганда в Москві, Європі та США."

26 вересня 2019 р. | Конференція | Міжнародне співробітництво | НАТО

Конференція “Гібридні загрози: зрозуміти, адаптуватись, реагувати”

Сьогодні у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС розпочала роботу дводенна конференція “Гібридні загрози: зрозуміти, адаптуватись, реагувати”. Конференція проводиться Консорціумом оборонних академій та дослідницьких інституцій з питань безпеки у рамках Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні.

24-25 вересня 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

семінар підвищення професійної компетентності керівників структурних підрозділів, які займаються питаннями зовнішніх зносин міністерств та відомств, з пріоритетів зовнішньої політики України

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності керівників структурних підрозділів, які займаються питаннями зовнішніх зносин міністерств та відомств, з пріоритетів зовнішньої політики України.

24 вересня 2019 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Тритижневий спеціалізований курс професійного навчання працівників МЗС України, вперше прийнятих на дипломатичну службу

24 вересня в Центрі професійної підготовки розпочався тритижневий спеціалізований курс професійного навчання працівників МЗС України, вперше прийнятих на дипломатичну службу.

23 вересня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Словацька Республіка

П’ятий українсько-словацький дискусійний форум

У Дипломатичній академії України відбувся П'ятий українсько-словацький дискусійний форум. Захід було організовано Радою зовнішньої політики «Українська призма» у співпраці з Науково-дослідним центром Словацької асоціації зовнішньої політики, Міністерством закордонних справ України, Міністерством закордонних та європейських справ Словацької Республіки та Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС. 

15-22 вересня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Партнери | Турецька Республіка

Навчальна програма в м. Анкарі для українських дипломатів та державних службовців, у рамках Меморандуму про співпрацю між Дипломатичною академією України та Дипломатичною академією МЗС ТР

Група українських дипломатів та державних службовців перебувала в Туреччині із тижневим візитом, організованим в рамках Меморандуму про співпрацю між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Дипломатичною академією МЗС ТР.