Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Новини

11-12 березня 2020 р. | Центр професійної підготовки

Cемінар професійного навчання працівників органів державної влади з питань безпеки та територіальної цілісності країни

У Центрі професійної підготовки ДАУ відбувся тематичний семінар професійного навчання працівників органів державної влади з питань безпеки та територіальної цілісності країни. Протягом двох днів представники міністерств та відомств розглядали актуальні питання національної безпеки України, ситуацію в Криму та на Сході України.

12 березня 2020 р. | Міжнародне співробітництво | ЦМП

Відбулася зустріч в Посольстві Іспанії в Україні з викладачами Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС

Сьогодні на запрошення Посольства Іспанії в Україні відбулася зустріч Радника Посольства Пані Патрісії Серрано Санчес та викладача іспанської мови, екзаменатора DELE Пані Ані Гонсалес Барреіро з викладачами Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Оленою Лавриненко і Аліною Луценко. Під час зустрічі були детально обговорені питання методології розробки тестових завдань і критерії оцінювання рівня володіння іспанською мовою.

9-11 березня 2020 р. | ДЖАЗ

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувалися II Всеукраїнські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ»

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувалися другі всеукраїнські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ». Команди з 6 українських університетів: Національний університет “Києво-Могилянська академія”, Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Одеський Національний університет імені І.І.Мечникова, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Донецький національний університет імені Василя Стуса, Львівський національний університет імені Івана Франка висвітлювали дискусійні питання міжнародних відносин, вчилися відстоювати часто протилежну до власної думку в дебатах та вирішувати кризову ситуацію під час моделювання переговорів щодо перегляду положень "Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС".

10 березня 2020 р. | ДЖАЗ

Другий день Всеукраїнських студентських змагань ДЖАЗ

Другий день Всеукраїнських студентських змагань ДЖАЗ, які проводяться Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС у співпраці з FES-Ukraine, пройшов не менш активно, ніж попередній.

9 березня 2020 р. | ДЖАЗ

Розпочалися вже другі Всеукраїнські студентські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ», які проводяться у співпраці з Фондом Фрідріха Еберта в Україні

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС розпочалися вже другі Всеукраїнські студентські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ», які проводяться у співпраці з Фондом Фрідріха Еберта в Україні.

6 березня 2020 р. | Центр професійної підготовки

Завершився перший тиждень місячного спеціалізованого курсу професійного навчання консулів

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС  завершився перший тиждень місячного спеціалізованого курсу професійного навчання консулів, які готуються до роботи в закордонних дипломатичних установах України.

1-4 березня 2020 р. | Міжнародне співробітництво | Канада

Візит Заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер  до м.Оттава, Канада

Відбувся візит Заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер  до м.Оттава, Канада. В ході візиту відбулася зустріч з керівництвом Канадського інституту закордонної служби (Canadian Foreign Service Institute), який займається підготовкою дипломатичних кадрів для Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади – Директоркою інституту Роксан Дюбе та Директоркою Центру професійної підготовки у сфері закордонних відносин та глобального лідерства Крістін Лаберж. Під час зустрічі, зокрема, були обговорені питання обміну досвідом, встановлення партнерських відносин між установами та проведення спільних тренінгів для дипломатів двох країн.

4 березня 2020 р. | ЦІР | Інтелектуальний клуб

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Європейського Союзу в Україні, головою Представництва ЄС в Україні, паном Матті Маасікасом

У Центрі інформаційних ресурсів Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Європейського Союзу в Україні, головою Представництва ЄС в Україні, паном Матті Маасікасом. Захід відбулася за модерації директора Дипломатичної академії України, Посла Сергія Корсунського.

3 березня 2020 р. | Круглий стіл

"Міжнародні організації, світові інститути: пошуки місця для України"

3 березня відбувся круглий стіл "Міжнародні організації, світові інститути: пошуки місця для України", організований Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС разом з FES-Ukraine в рамках підготовки експертного документа "Концепція зовнішньої політики України".

2 березня 2020 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Розпочався курс професійного навчання консульських працівників, які готуються до роботи в ЗДУ

У Центрі професійної підготовки ДАУ розпочався чотирьохтижневий спеціалізований курс професійного навчання консульських працівників, які готуються до роботи в ЗДУ.

2 березня 2020 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Завершився спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби

У Центрі професійної підготовки завершився спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби, які готуються до роботи в ЗДУ. Впродовж місяця слухачі курсу розглядали пріоритети зовнішньої політики України, виклики та загрози національній безпеці України, практичні аспекти економічної, публічної та культурної дипломатії, кризові комунікації, дипломатичний протокол та етикет, а також питання особистої безпеки дипломата.

2 березня 2020 р. | Міжнародне співробітництво

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні, паном Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським та  Надзвичайним і Повноважним Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні, паном Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне.

26-27 лютого 2020 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Семінар професійного навчання працівників органів державної влади з актуальних трендів глобального розвитку

У Центрі професійної підготовки ДАУ відбувся тематичний семінар професійного навчання працівників органів державної влади з актуальних трендів глобального розвитку.

27 лютого 2020 р. | Співробітництво | Партнери

Дипломатична академія України підписала Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва із Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького

Директор Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посол Сергій Корсунський здійснив візит до Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

26 лютого 2020 р. | Співробітництво | Партнери

Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва укладено між КНЕУ та ДАУ

Сьогодні відбулась церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо співробітництва між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" за участі директора Академії, посла С. Корсунського та ректора університету Д. Г. Лук’яненка.

24 лютого 2020 р. | Публічна дипломатія | ЦПП

Тренінг з публічної дипломатії для народних депутатів України та керівних працівників Апарату Верховної Ради України

У Центрі професійної підготовки ДАУ відбувся тренінг з публічної дипломатії для народних депутатів України та керівних працівників Апарату Верховної Ради України.

21-22 лютого 2020 р. | Конференція | Київ

Участь Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС у 8-му Київському Безпековому Форумі для молоді, Open Ukraine Foundation

Провідні фахівці Центру професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Марина Карлевіц та Андрій Войнаровський взяли участь у 8-му Київському Безпековому Форумі для молоді (Youth Kyiv Security Forum), організованому Open Ukraine Foundation.

19-21 лютого 2020 р. | Семінар | ЦПП

Семінар з особливостей військового перекладу для державних службовців та представників сектору національної безпеки і оборони

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся семінар з особливостей військового перекладу для державних службовців та представників сектору національної безпеки і оборони.

19 лютого 2020 р. | Круглий стіл

Круглий стіл на тему «Дві Америки» в рамках підготовки концепції зовнішньої політики України

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС 19 лютого відбувся Круглий стіл на тему «Дві Америки» в рамках проекту «Концепція зовнішньої політики України», яку реалізовує Центр міжнародних досліджень Дипломатична академія спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта  та UA: Ukraine Analytica. 

19 лютого 2020 р. | Міжнародне співробітництво | ВМСК

Зустріч зі спеціальним представником Міністерства закордонних справ Німеччини з питань Східного Партнерства, паном Гансом-Юргеном Гаймзьотом

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським та спеціальним представником Міністерства закордонних справ Німеччини з питань Східного Партнерства, колишнім Надзвичайним і Повноважним Послом ФРН в Україні (2008-2012), паном Гансом-Юргеном Гаймзьотом.

19 лютого 2020 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Тематичні зустрічі з представником України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи у м. Мінськ Олексій Резніков та головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим

Сьогодні в Центрі професійної підготовки ДАУ в рамках спеціалізованого курсу підготовки дипломатів до роботи за кордоном відбулися тематичні зустрічі з представником України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи у м. Мінськ Олексій Резніков та головою Меджлісу кримськотатарського народу Рефатом Чубаровим.

17-18 лютого 2020 р. | Міжнародне співробітництво | Грузія

Візит заступника директора Дипломатичної академії України Євгенії Габер до м.Тбілісі

У рамках Меморандуму про співпрацю з Дипломатичним інститутом ім. Левана Мікеладзе при МЗС Грузії 17-18 лютого відбувся візит заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер до м.Тбілі

17 лютого 2020 р. | Міжнародне співробітництво | Партнери

Зустріч директора Дипломатичної академії Сергія Корсунського і глави делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Флоранс Жиллє

Сьогодні  відбулася робоча зустріч директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського і глави делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні (МКЧХ) пані Флоранс Жиллєт, у ході якої було обговорено та підписано річний план спільних дій на 2020 рік.

11-12 лютого 2020 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Семінар професійного навчання працівників органів державної влади з питань зовнішньої політики України

У Центрі професійної підготовки ДАУ відбувся тематичний семінар професійного навчання працівників органів державної влади з питань зовнішньої політики України. Впродовж двох  днів представники органів державної влади знайомилися з основними завданнями на напрямками зовнішньої політики України, розглядали зовнішні виклики та загрози національній безпеці. Навчання проводили директор Національного інституту стратегічних досліджень Олександр Литвиненко, президент Centre for Global Studies "Strategy XXI" Михайло Гончар, представники Міністерства закордонних справ України та Секретаріату Кабінету Міністрів України.

12 лютого 2020 р. | Міжнародне співробітництво | Канада

Зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським та Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні, пані Ларисою Ґаладзою

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС України відбулася зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським та Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні, пані Ларисою Ґаладзою.

11 лютого 2020 р. | Міжнародне співробітництво | Сполучені Штати Америки

Круглий стіл «США-Україна: рух уперед»

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся круглий стіл «США-Україна: рух уперед», організований американським аналітичним центром Атлантична Рада (Atlantic Council) та Фондом Віктора Пінчука (Victor Pinchuk Foundation).

7 лютого 2020 р. | Центр професійної підготовки

Завершився перший тиждень місячного навчання посадових осіб дипломатичної служби, які готуються до ротації

Сьогодні в Центрі професійної підготовки ДАУ успішно завершився перший тиждень місячного навчання посадових осіб дипломатичної служби, які готуються до ротації. За час навчання учасники розглядали питання міжнародно-правового забезпечення суверенітету й територіальної цілісності України, практичні аспекти інформаційно-роз’яснювальної роботи за кордоном, основи економічної та публічної дипломатії, міжкультурної комунікації та специфіку роботи в міжнародних організаціях.

6 лютого 2020 р. | Тренінг | Центр професійної підготовки

Завершення триденного тренінгу з економічної дипломатії в рамках спеціалізованого курсу підготовки радників до роботи за кордоном.

У Центрі професійної підготовки ДАУ завершився триденний тренінг з економічної дипломатії в рамках спеціалізованого курсу підготовки радників до роботи за кордоном.

4 лютого 2020 р. | Конференція | Міжнародне співробітництво | Республіка Польща

XIII Форум «Європа-Україна» за участю начальника відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерини Смаглій

Сьогодні у м. Жешув (Республіка Польща) розпочався XIII Форум «Європа-Україна». Дипломатичну академію України імені Геннадія Удовенка при МЗС на Форумі представляє Катерина Смаглій, начальник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій. Свій виступ під час панельної дискусії «Право чи диктат наддержав? Перспективи відновлення міжнародного правового порядку» К. Смаглій присвятила аналізу конкретних кроків, що вживаються Україною та її міжнародними партнерами задля захисту основ міжнародного права та національних інтересів України від країни-агресора.

3-5 лютого 2020 р. | Міжнародне співробітництво | Республіка Кіпр

Візит директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського до Республіки Кіпр

З 3 по 5 лютого 2020 року відбувся візит директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського до Республіки Кіпр. У рамках візиту директор ДАУ відвідав Університет Нікосія, де зустрівся з паном Ахіллесом Еміліадесом, деканом Юридичної школи Університету, до складу якої входить також Дипломатична академія. Протягом зустрічі сторони домовилися про співробітництво та обмін досвідом в рамках реалізації спільних освітніх проектів. Результатом переговорів стало підписання між Дипломатичною академією України та Юридичною школою Університету Нікосія Меморандуму про співпрацю.

3 лютого 2020 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Місячний спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби

Сьогодні в Центрі професійної підготовки розпочався місячний спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби в рамках їх підготовки до ротації.

22 січня 2020 р. | Меморандум про взаєморозуміння | ВМСК

Візит Першого заступника директора ДАУ Станіслава Прошка до Алжиру

21 січня 2020р. в рамках візиту Першого заступника Директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України Станіслава Прошка до Алжиру, за сприяння ПУ в АНДР, відбулись переговори української делегації з керівництвом Інституту дипломатії та міжнародних відносин (ІДМВ) Міністерства закордонних справ Алжирської Народної Демократичної Республіки. За результатами перемовин відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ДАУ при МЗС України та ІДМВ.

20 січня 2020 р. | Аналітична записка |

Аналітична записка "Перспективи співпраці Китайської Народної Республіки та України"

До вашої уваги пропонуємо аналітичну записку "Перспективи співпраці Китайської Народної Республіки та України" директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського, в якій розкриті основні тенденції та динаміка двосторонніх відносин КНР та України, а також питання взаємодії Китаю з провідними країнами світу. Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

17 січня 2020 р. | Меморандум про взаєморозуміння |

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Дипломатичною Академією Чилі «Андрес Бельйо»

16 січня 2020 року відбулась церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Дипломатичною Академією Чилі «Андрес Бельйо» та Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС за участі директора Дипломатичної академії Чилі М.Ґонсалеса, який попередньо було підписано директором Дипломатичної академії України, послом С.Корсунським .

10 січня 2020 р. | Партнери | Подяка

Центр мовної підготовки висловлює щиру подяку Посольству Іспанії в Україні та особисто раднику Посольства Патрісії Серрано Санчес за новітні підручники іспанської мови

Центр мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС висловлює щиру подяку Посольству Іспанії в Україні та особисто раднику Посольства Патрісії Серрано Санчес за новітні підручники іспанської мови, які, безумовно, сприятимуть підвищенню ефективності вивчення іспанської мови працівниками дипломатичної служби України.

10 січня 2020 р. | Партнери

Підготовлено та видрукувано посібник «Антикризовий менеджмент для дипломатичних установ України» в рамках співробітництва Дипломатичної академії з Міжнародним центром розвитку міграційної політики

На початку року в рамках співробітництва Дипломатичної академії України з Міжнародним центром розвитку міграційної політики (International Centre for Migration Policy Development (ICMPD)), було спільно підготовлено та видрукувано наклад посібника «Антикризовий менеджмент для дипломатичних установ України».

21 грудня 2019 р. | МЗС

Керівництво Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС нагороджено нагрудними знаками "Відзнака Міністерства закордонних справ України"

За вагомий особистий внесок у розбудову дипломатичної служби України, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм, а також з нагоди Дня працівника дипломатичної служби, директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського та першого заступника директора Дипломатичної академії Станіслава Прошка нагороджено нагрудними знаками "Відзнака Міністерства закордонних справ України".

18 грудня 2019 р. | Тренінг | Центр професійної підготовки

Тренінг професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби з антикризового менеджменту

У Центрі професійної підготовки ДАУ завершився останній у цьому році тренінг професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби з антикризового менеджменту, який проводився за сприяння Міжнародного центру розвитку міграційної політики (Брюссель, Бельгія).

18 грудня 2019 р. | Міжнародне співробітництво

Відкриття виставки «Іноземні представництв в Києві в 1917-1919 рр.: початок міждержавних відносин»

У рамках заходів до Дня працівника дипломатичної служби 18 грудня в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулось відкриття виставки «Іноземні представництв в Києві в 1917-1919 рр.: початок міждержавних відносин».

15 грудня 2019 р. | Інфографіка

Кінець року - час підбиття підсумків

2019-й видався для Дипломатичної академії України дуже насиченим. Протягом року встановлено партнерські відносини з дипломатичними інституціями Таїланду, Азербайджану, Катару, Молдови, Польщі, Хорватії, Казахстану. 12 співробітників академії взяли участь у міжнародних конференціях та навчальних програмах за фаховими напрямами у США, Нідерландах, Естонії, Польщі, Азербайджані, Туреччині.