Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Новини

22 січня 2020 р. | Меморандум про взаєморозуміння | ВМСК

Візит Першого заступника директора ДАУ Станіслава Прошка до Алжиру

21 січня 2020р. в рамках візиту Першого заступника Директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України Станіслава Прошка до Алжиру, за сприяння ПУ в АНДР, відбулись переговори української делегації з керівництвом Інституту дипломатії та міжнародних відносин (ІДМВ) Міністерства закордонних справ Алжирської Народної Демократичної Республіки. За результатами перемовин відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння між ДАУ при МЗС України та ІДМВ.

20 січня 2020 р. | Аналітична записка |

Аналітична записка "Перспективи співпраці Китайської Народної Республіки та України"

До вашої уваги пропонуємо аналітичну записку "Перспективи співпраці Китайської Народної Республіки та України" директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського, в якій розкриті основні тенденції та динаміка двосторонніх відносин КНР та України, а також питання взаємодії Китаю з провідними країнами світу. Публікація видана в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

17 січня 2020 р. | Меморандум про взаєморозуміння |

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Дипломатичною Академією Чилі «Андрес Бельйо»

16 січня 2020 року відбулась церемонія підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Дипломатичною Академією Чилі «Андрес Бельйо» та Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС за участі директора Дипломатичної академії Чилі М.Ґонсалеса, який попередньо було підписано директором Дипломатичної академії України, послом С.Корсунським .

10 січня 2020 р. | Партнери | Подяка

Центр мовної підготовки висловлює щиру подяку Посольству Іспанії в Україні та особисто раднику Посольства Патрісії Серрано Санчес за новітні підручники іспанської мови

Центр мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС висловлює щиру подяку Посольству Іспанії в Україні та особисто раднику Посольства Патрісії Серрано Санчес за новітні підручники іспанської мови, які, безумовно, сприятимуть підвищенню ефективності вивчення іспанської мови працівниками дипломатичної служби України.

10 січня 2020 р. | Партнери

Підготовлено та видрукувано посібник «Антикризовий менеджмент для дипломатичних установ України» в рамках співробітництва Дипломатичної академії з Міжнародним центром розвитку міграційної політики

На початку року в рамках співробітництва Дипломатичної академії України з Міжнародним центром розвитку міграційної політики (International Centre for Migration Policy Development (ICMPD)), було спільно підготовлено та видрукувано наклад посібника «Антикризовий менеджмент для дипломатичних установ України».

21 грудня 2019 р. | МЗС

Керівництво Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС нагороджено нагрудними знаками "Відзнака Міністерства закордонних справ України"

За вагомий особистий внесок у розбудову дипломатичної служби України, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм, а також з нагоди Дня працівника дипломатичної служби, директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського та першого заступника директора Дипломатичної академії Станіслава Прошка нагороджено нагрудними знаками "Відзнака Міністерства закордонних справ України".

18 грудня 2019 р. | Тренінг | Центр професійної підготовки

Тренінг професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби з антикризового менеджменту

У Центрі професійної підготовки ДАУ завершився останній у цьому році тренінг професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби з антикризового менеджменту, який проводився за сприяння Міжнародного центру розвитку міграційної політики (Брюссель, Бельгія).

18 грудня 2019 р. | Міжнародне співробітництво

Відкриття виставки «Іноземні представництв в Києві в 1917-1919 рр.: початок міждержавних відносин»

У рамках заходів до Дня працівника дипломатичної служби 18 грудня в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулось відкриття виставки «Іноземні представництв в Києві в 1917-1919 рр.: початок міждержавних відносин».

15 грудня 2019 р. | Інфографіка

Кінець року - час підбиття підсумків

2019-й видався для Дипломатичної академії України дуже насиченим. Протягом року встановлено партнерські відносини з дипломатичними інституціями Таїланду, Азербайджану, Катару, Молдови, Польщі, Хорватії, Казахстану. 12 співробітників академії взяли участь у міжнародних конференціях та навчальних програмах за фаховими напрямами у США, Нідерландах, Естонії, Польщі, Азербайджані, Туреччині.

12 грудня 2019 р. | Культурна дипломатія

Презентаційний показ жіночого одягу українського виробництва компанії "LKcostume"

У Великій залі Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС в рамках проекту "Культурна дипломатія" відбувся перший презентаційний показ жіночого одягу українського виробництва компанії "LKcostume". Нова лінійка ділового вбрання привернула увагу своїм витонченим стилем та підкресленою елегантністю.

12-13 грудня 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань міжнародного гуманітарного права

У Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань міжнародного гуманітарного права, організований за сприяння Представництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

12 грудня 2019 р. | Співробітництво | Партнери

Меморандум про співробітництво з Академією адвокатури України

Сьогодні директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС , посол Сергій Корсунський та ректорка Академії адвокатури України Тетяна Варфоломеєва підписали меморандум про співробітництво між двома відомчими закладами освіти

11 грудня 2019 р. | Круглий стіл | ЦМД

Підсумковий круглий стіл у рамках проекту «Концепція зовнішньої політики України»

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся підсумковий Круглий стіл у рамках проекту «Концепція зовнішньої політики України», яку реалізовує Центр міжнародних досліджень Дипломатичної академії спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та UA: Ukraine Analytica.

11 грудня 2019 р. | Презентація | Публічна дипломатія

Презентація українського перекладу книги сенатора Джона Маккейна «Буремна хвиля: добрі часи, праведні справи, великі битви та інші звитяги»

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася презентація українського перекладу книги сенатора Джона Маккейна «Буремна хвиля: добрі часи, праведні справи, великі битви та інші звитяги».

10 грудня 2019 р. | Лекція | Партнери

Лекція заступниці директора Дипломатичної академії Євгенії Габер на тему «Зовнішня політика Туреччини: проблеми, перспективи, тенденції»

У стінах ІМВ відбулася лекція заступниці директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, кандидата політичних наук, співробітника посольства України в Туреччині (2014-2018) Євгенії Габер на тему: «Зовнішня політика Туреччини: проблеми, перспективи, тенденції».

3 грудня 2019 р. | Регіональне співробітництво | Партнери

Угода про співробітництво з Воєнно-дипломатичною академією імені Євгенія Березняка

Сьогодні директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посол Сергій Корсунський та начальник Воєнно-дипломатичної академії імені Євгенія Березняка полковник Павло Крисяк підписали Угоду про співробітництво між двома відомчими закладами освіти.

29 листопада 2019 р. | Лекція | Партнери

День відкритих дверей в ДАУ для студентів Кафедри міжнародних відносин Факультету соціальних наук і соціальних технологій Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС провела День відкритих дверей для студентів Кафедри міжнародних відносин Факультету соціальних наук і соціальних технологій Національного університету "Києво-Могилянська академія".

28 листопада 2019 р. | Культурний клуб

Відкриття художньої виставки Олесі Костюк "Золоті сади"

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС у межах проєкту “Культурна дипломатія” відбулося відкриття художньої виставки Олесі Костюк "Золоті сади". Завідувачка Центру інформаційних ресурсів Ольга Наконечна привітала гостей та художницю з презентацією вже другої виставки в стінах Академії. До вітань приєдналася і завідувачка Центру мовної підготовки Наталія Шпак. Олеся Костюк зустрічала гостей вернісажу теплими словами та незабутніми картинами.

25-27 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Республіка Австрія

Заступник директора Дипломатичної академії України Євгенія Габер взяла участь у міжнародному семінарі з наукової дипломаті

Заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер взяла участь у міжнародному семінарі з наукової дипломатії, який проходив на базі Віденської Дипломатичної академії (Vienna School of International Studies).

28 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Швейцарія

Зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським, та Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні, паном Клодом Вільдом

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч між директором ДАУ, Послом Сергієм Корсунським, та Надзвичайним і Повноважним Послом Швейцарської Конфедерації в Україні, паном Клодом Вільдом.

28 листопада 2019 р. | Лекція

Дипломатичну академію України відвідали студенти та викладачі факультету міжнародного права Академії адвокатури України

Сьогодні Дипломатичну академію України імені Геннадія Удовенка при МЗС відвідали студенти та викладачі факультету міжнародного права Академії адвокатури України. Директор ДАУ, Посол Сергій Корсунський  поділився з відвідувачами власним досвідом дипломатичної роботи, відзначивши особливу і значущу роль дипломатії у міжнародних відносинах та підкреслив особливо важливу роль у залученні до дипломатичної служби юристів-міжнародників.

26 листопада 2019 р. | Лекція | Партнери

Керівник Центру міжнародних досліджень ДАУ Андрій Веселовський виступив із лекцією "Побудова ефективної дипломатичної служби в незалежній Україні"

Керівник Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрій Веселовський виступив із лекцією "Побудова ефективної дипломатичної служби в незалежній Україні" перед студентами Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Захід був організований Кафедрою міжнародного менеджменту університету.

27 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Японія

Зустріч директора ДАУ, Посла Сергія Корсунського та Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Такаші Кураі

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч директора ДАУ, Посла Сергія Корсунського та Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Такаші Кураі.

25 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Республіка Хорватія

Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння з Дипломатичною академією Міністерства закордонних і європейських справ Республіки Хорватія

Сьогодні директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посол Сергій Корсунський та директор Дипломатичної академії Міністерства закордонних і європейських справ Республіки Хорватія Лада Мурай підписали Меморандум про співробітництво, який закладає правову основу для встановлення та розвитку довгострокових відносин між двома установами з метою професійної підготовки дипломатів, реалізації спільних проектів, проведення відповідних тренінгів та спільних конференцій.

25 листопада 2019 р. | Спеціалізований курс | ЦПП

Тритижневий спеціалізований курс професійного навчання консулів для роботи в ЗДУ

Сьогодні у Центрі професійної підготовки закінчився тритижневий спеціалізований курс професійного навчання консулів для роботи в ЗДУ. Програма курсу була спрямована на поглиблення знань та удосконалення навичок консульських посадових осіб з актуальних питань консульського захисту, забезпечення прав та інтересів громадян України за кордоном.

25 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Іспанія

Радник Посольства Іспанії в Україні Патрісія Серрано Санчес у гостях Дипломатичної академії України

Сьогодні відбулася зустріч першого заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Станіслава Прошка та завідувача Центру мовної підготовки ДАУ Наталії Шпак з радником Посольства Іспанії в Україні Патрісією Серрано Санчес (Dña. Patricia Serrano Sánchez).

13-24 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Сполучені Штати Америки

Співробітники Дипломатичної академії взяли участь у програмі "Відкритий світ" ("Open Word") за підтримки Американських рад з міжнародної освіти

Завідувачка Центру Інформаційних ресурсів Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Ольга Наконечна, начальниця відділу тестування Центру мовної підготовки ДАУ Тетяна Василенко разом із колегами з Міністерства закордонних справ України та Українського інституту взяли участь в програмі "Відкритий світ" ("Open Word"), яка була організована за підтримки Американських рад з міжнародної освіти. Метою програми було сприяння у вивченні досвіду та трансферу знань у сфері Публічної дипломатії.

22 листопада 2019 р. | Практикум | ЦПП

Практикум з питань оцінювання службової діяльності посадових осіб дипломатичної служби для керівників структурних підрозділів МЗС України

У Центрі професійної підготовки відбувся практикум з питань оцінювання службової діяльності посадових осіб дипломатичної служби для керівників структурних підрозділів МЗС України.

21 листопада 2019 р. | Лекція | Партнери

Начальник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерина Смаглій прочитала лекцію "Лідерство у вищій освіті"

Катерина Смаглій, начальник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, прочитала лекцію "Лідерство у вищій освіті" в рамках проекту "Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку", що здійснюється Програмою ім. Фулбрайта в Україні за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

21 листопада 2019 р. | Лекція | Партнери

Провідний фахівець Центру міжнародних досліджень ДАУ Дмитро Єфремов  виступив із лекцією "Роль та значення КНР в Азійському регіоні"

21 листопада провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Дмитро Єфремов виступив із лекцією "Роль та значення КНР в Азійському регіоні" перед студентами Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, за ініціативи Кафедри міжнародного регіонознавства.

21 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Республіка Молдова

Директор Дипломатичної академії, посол Сергій Корсунський  взяв участь у конференції "Україна та Республіка Молдова: реалії, перспективи і виклики"

Сьогодні в Академії наук Молдови директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посол Сергій Корсунський  взяв участь у конференції "Україна та Республіка Молдова: реалії, перспективи і виклики". Посол С. Корсунський виступив із доповіддю на тему: "Енергетична безпека у Чорноморському регіоні". У фокусі дискусії актуальні питання відносин та перспективи інтенсифікації двостороннього діалогу між Республікою Молдова та Україною за умов наближення до Європейського Союзу, енергетична безпека та геополітичні загрози зі Сходу.

19-20 листопада 2019 р. | Регіональне співробітництво | Херсон

Навчальний модуль “Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами” на базі Херсонської обласної державної адміністрації

19-20 листопада команда Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС у складі директора ДАУ, Посла Сергія Корсунського, заступника директора ДАУ Євгенії Габер та провідного фахівця Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарії Асташенкової провела дводенний навчальний модуль “Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами” на базі Херсонської обласної державної адміністрації. Учасниками заходу стали державні службовці обласної та районних державних адміністрацій Херсонської області, а також Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.

19-20 листопада 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Тренінг з ефективних комунікацій для керівників структурних підрозділів МЗС України

У Центрі професійної підготовки ДАУ завершився дводенний тематичний тренінг з ефективних комунікацій для керівників структурних підрозділів МЗС України. Під час навчання говорили про роль та місце комунікацій в системі управління, розглядали канали та інструменти комунікацій, визначали цільові аудиторії та створювали креативні меседжі. Тренінг супроводжувався жвавою дискусією та моделюванням різнопланових комунікацій ситуацій з дипломатичної практики. Навчання проводив кандидат економічних наук, доцент бізнес-школи МІМ-Київ Олександр Сударкін.

19 листопада 2019 р. | Партнери

Дискусія «What’s next?», організована неурядовою організацією «Громадське телебачення» з нагоди п'ятиліття проекту Hromadske International

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася дискусія «What’s next?», організована неурядовою організацією «Громадське телебачення» з нагоди п'ятиліття проекту Hromadske International.

14 листопада 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Республіка Австрія

Лекція на тему "Українська дипломатія у світі реальної політики: виклики і можливості" Посла Сергія Корсунського, директора ДАУ, для слухачів Віденської дипломатичної академії

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський  виступив з лекцією на тему “Українська дипломатія у світі реальної політики: виклики та можливості” перед слухачами Віденської дипломатичної академії (Diplomatische Akademie Wien).

11 листопада 2019 р. | Круглий стіл | НІСД

Круглий стіл на тему «Російський виклик» у рамках підготовки «Концепції зовнішньої політики України»

У Національному інституту стратегічних досліджень відбувся черговий круглий стіл на тему «Російський виклик», який було організовано Дипломатичною академією в рамках підготовки «Концепції зовнішньої політики України», у партнерстві з UA:Ukraine Analytica за підтримки Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі.

11 листопада 2019 р. | Тематичний семінар | ЦПП

Радник з правових питань Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Маріана Чакон Лозано провела практичний семінар з міжнародного гуманітарного права

Сьогодні в Центрі професійної підготовки, в межах спеціалізованого курсу професійного навчання консулів, які готуються до роботи за кордоном, відбувся практичний семінар з міжнародного гуманітарного права, який провела радник з правових питань Місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Маріана Чакон Лозано (Mariana Chacon Lozano).

8-9 листопада 2019 р. | Конференція | ЦМП

Викладачі Центру мовної підготовки Дипломатичної академії взяли участь у III Форумі фахівців англійської мови

8-9 листопада викладачі Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС взяли участь у III Форумі фахівців англійської мови (3rd Forum for ELT Professionals: Reforming Higher Education in Ukraine). Цей Форум, організаторами якого виступили Dinternal International , Pearson та Київський торговельно-економічний університет, став ще однією визначною подією для фахівців у сфері викладання англійської мови.

4-9 листопада 2019 р. | Навчальний візит | Естонська школа дипломатії

Навчальний візит до міста Таллінн (Естонська Республіка), присвячений питанням міжнародних відносин, кібербезпеки та геополітики

В рамках співробітництва між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Естонською школою дипломатії (Estonian School of Diplomacy) з 4 по 9 листопада 2019 року група українських дипломатів та державних службовців взяла участь у навчальному візиті до міста Таллінн (Естонська Республіка), присвяченому питанням міжнародних відносин, кібербезпеки та геополітики.

8 листопада 2019 р. | Український контекст

Написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності

Сьогодні колектив Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС разом із колегами з Міністерства закордонних справ України долучилися до написання XIX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який було організовано Національною суспільною телерадіокомпанією України. Сам текст прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему "Від бересту – до "цифри" ".