Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Новини

16 березня 2019 р. | Публікація

Євгенія Габер про ситуацію в Чорноморському регіону та про складну динаміку суперечливих інтересів, які сходяться в трикутнику США-Росія-Туреччина для видання "Панорама глобального середовища безпеки"

Нове видання "Панорама глобального середовища безпеки" STRATPOL на 2017-2018 рр. Тепер доступне в Інтернеті, Заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер пише про ситуацію в Чорноморському регіону та про складну динаміку суперечливих інтересів, які сходяться в трикутнику США-Росія-Туреччина.

16 березня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Азербайджанська Республіка

Робоча поїздка Директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського до Баку

У рамках робочої поїздки до м. Баку Надзвичайний та Повноважний посол України, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський взяв участь у 7th Global Baku Forum.

13-15 березня 2019 р. | ЦМД | Коледж Європи

Засідання Конкурсного комітету Коледжу Європи в Дипломатичній академії Україні

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулося засідання Конкурсного комітету Коледжу Європи, за участю дипломата, керівника Центру міжнародних досліджень Андрія Веселовського. Коледж Європи – європейська інституція вищої освіти – пропонує широкий спектр стипендій для випускників університетів з країн Європейської політики сусідства, зокрема з України.

15 березня 2019 р. | ЦМД | Дискусія

Дискусія з професором, відомим японським науковцм і урядовим радником Хосоя Юічі пройшла в експертному колі за участю відомих українських японістів, сходознавців, фахівців у сфері безпеки та міжнародної політики

Лекція професора Хосоя Юічі, відомого японського науковця і урядового радника, прочитана в Дипломатичній академії України 14 березня 2019 року викликала не лише значний інтерес серед українських та іноземних дипломатів, дослідників та студентів. Обговорення тез професора Юічі пройшло наступного дня в експертному колі за участю відомих українських японістів, сходознавців, фахівців у сфері безпеки та міжнародної політики за ініціативою Центру міжнародних досліджень ДАУ.

12-15 березня 2019 р. | ЦПП | Тренінг

Тренінг з публічної дипломатії за сприяння Американських рад з міжнародної освіти

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся чотириденний тренінг з публічної дипломатії. Під час тренінгу розглядалися питання побудови ефективної стратегічної комунікації з внутрішньою та іноземною аудиторіями, особливості брендування країни та реагування на кризові повідомлення.

14 березня 2019 р. | Відкрита лекція

Лекція професора Університету Кей’о, спеціаліста з міжнародної політики Хосоя Юічі

Перший заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Станіслав Прошко привітав в стінах закладу Першого секретаря Посольства Японії в Україні Дайсуке Мінаміно та професора Університету Кей’о (Токіо) Юічі Хосоя, який провів відкриту лекцію на тему: «Шлях демократії в сучасній Японії та її дипломатія у Східній Азії».

14 березня 2019 р. | Тренінг | ЦПП | Публічна дипломатія

Тренінг з публічної дипломатії за участю Др. Вів’єн Вокер, американського дипломата, професора стратегії національної безпеки, співробітника Центру з публічної дипломатії Університету Південної Кароліни

У Центрі професійної підготовки ДАУ розпочався чотириденний тренінг з публічної дипломатії. Метою тренінгу є розвиток навичок побудови ефективної стратегічної комунікації з іноземною аудиторією.

12 березня 2019 р. | ЦПП | Тематичний семінар

Двотижневий практичний семінар для подружжів дипломатичних та консульських працівників

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС розпочався двотижневий практичний семінар для подружжів дипломатичних та консульських працівників.

11 березня 2019 р. | Тренінг | ЦІР

Тренінг з питань основ дипломатичного протоколу та етикету для слухачів Національної академії Державної прикордонної служби України

У рамках співробітництва Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Національної академії Державної прикордонної служби України на базі академії ДПСУ в м. Хмельницький відбувся одноденний тренінг з питань основ дипломатичного протоколу та етикету.

11 березня 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Молодіжна делегація з Держави Ізраїль

Зустріч із молодіжною делегацією з Держави Ізраїль, які є учасниками програми "Young Ambassadors" (Молоді Посли) на чолі з Послом Іцхаком Ельданом

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулася зустріч із молодіжною делегацією з Держави Ізраїль, які є учасниками програми "Young Ambassadors" (Молоді Посли) на чолі з Послом Іцхаком Ельданом - Президентом і засновником Клубу Послів Держави Ізраїль, (The Ambassadors 'Club of Israel), главою Ізраїльської Школи Молодих Послів, міжнародним стратегічним консультантом.

5-7 березня 2019 р. | ЦПП | Тренінг

Тренінг для тренерів з питань дій консульських працівників в кризових ситуаціях

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії відбувся тренінг для тренерів з питань дій консульських працівників в кризових ситуаціях. Протягом трьох днів учасники тренінгу детально обговорювали контент, структуру та компоненти майбутньої навчальної програми з кризового менеджменту для консульських працівників, розробляли практичні завдання та сценарії кризових симуляцій.

4-6 березня 2019 р. | ЦМД | ДЖАЗ

ДЖАЗ у Дипломатичній академії

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка відбулися Перші українські змагання з міжнародних відносин «ДЖАЗ». Команди з 6 українських університетів: КНУ ім. Т. Шевченка, НаУКМА, ДонНУ ім. В. Стуса, ЧНУ ім. Ю. Федьковича, ОНУ ім. І. І. Мечникова та ЛНУ ім. І. Франка висвітлювали дискусійні питання міжнародних відносин під час турніру, вчилися відстоювати часто протилежну до власної думку в дебатах та вирішувати кризову ситуацію під час моделювання РБ ООН. Першість у змаганнях відправилася до Одеси, адже перемогу здобула команда ОНУ ім. І. І. Мечникова. Члени команди отримають запрошення на Київський безпековий форум від Open Ukraine. Друге місце посіла команда КНУ ім. Т. Шевченка. Журі відзначило окремих учасників змагань, які отримали у подарунок книги від директора Дипломатичної академії Сергія Корсунського. Усі команди виступили на достойному рівні, отримали новий досвід, знання та цікаві знайомства.

6 березня 2019 р. | ЦМП | Робоча зустріч

Директор Дипломатичної академії зустрівся з представниками Британського освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн та Міжнародного Екзаменаційного Центру

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС завершився тренінг для викладачів англійської мови вищих навчальних закладів та мовних шкіл України.

6 березня 2019 р. | Презентація дослідження

Презентація та публічне обговорення дослідження Chatham House в Україні

У Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбулась презентація дослідження, проведеного Королівським інститутом міжнародних відносин Chatham House (Лондон) на тему "Чи працюють антикорупційні реформи в Україні?". В рамках круглого столу міжнародні експерти та запрошені гості дали оцінку перебігу реформ, спрямованих на подолання корупції.

5-6 березня 2019 р. | Тренінг | ЦПП

Тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань службового етикету

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань службового етикету.

4 березня 2019 р. | ЦМД | ДЖАЗ

Перші українські змагання з міжнародних відносин "ДЖАЗ"

Сьогодні у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС за підтримки Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта розпочалися перші українські змагання з міжнародних відносин "ДЖАЗ", які зібрали команди шести українських університетів з Києва (КНУ та НаУКМА), Львова, Одеси, Чернівців та Донецька (базується у Вінниці). Студенти вже змагалися у форматі турніру та дискутували щодо того, жорстка, м’яка чи розумна сила є сильнішою, як санкції здатні вплинути на авторитарні режими, а також розкрили ряд інших актуальних міжнародних питань.

1 березня 2019 р. | ЦПП | Cпеціалізований курс

Завершився спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби, які готуються до роботи в закордонних дипломатичних установах України

У Центрі професійної підготовки завершився спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби, які готуються до роботи в ЗДУ.

1 березня 2019 р. | ЦМП | Партнери

Завідувач Центру мовної підготовки Шпак Наталія Анатоліївна взяла участь у науково-практичній конференції в Національній академії Служби безпеки України

Завідувач Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Шпак Наталія Анатоліївна виступила на науково-практичній конференції "Сучасна філологія: теорія та практика" в Національній академії Служби безпеки України.

27-28 лютого 2019 р. | Навчальний модуль | Регіональне співробітництво

Дводенний навчальний модуль для співробітників Білгород-Дністровського, Ізмаїльського, Могилів-Подільського, Подільського, Одеського прикордонних загонів ПРУ ДПСУ

У рамках співробітництва Дипломатичної академії України та Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України на базі ПРУ ДПСУ в м.Одеса відбувся дводенний навчальний модуль для співробітників Білгород-Дністровського, Ізмаїльського, Могилів-Подільського, Подільського, Одеського прикордонних загонів ПРУ ДПСУ (Одеська та Вінницька обл.)

27-28 лютого 2019 р. | ЦПП | Тематичний семінар

Семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань європейської безпеки

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України за сприяння Європейського центру досліджень проблем безпеки імені Джорджа К. Маршалла (Німеччина) відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань європейської безпеки.

27 лютого 2019 р. | Міжнародне співробітництво | Королівство Таїланд

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Таїланд в Республіці Польща та Україні до Дипломатичної академії

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський провів зустріч з Ї.В. Сансані Сахуссарунгсі, Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Таїланд в Україні за сумісництвом з резиденцією у Республіці Польща.

27 лютого 2019 р. | МЗС | ЦВК

Брифінг з актуальних питань організації та проведення чергових виборів Президента України для іноземних дипломатичних представництв в Україні

Сьогодні в Дипломатичній академії за ініціативи Центральної виборчої комісії та сприяння МЗС України відбувся брифінг з актуальних питань організації та проведення чергових виборів Президента України для іноземних дипломатичних представництв в Україні.

27 лютого 2019 р. | ЦМП | Партнери

Продовжується співробітництво Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС з вищими навчальними закладами України

Представники Національної академії Державної прикордонної служби України пройшли випробування на підтвердження рівня володіння англійською мовою в Центрі мовної підготовки Дипломатичної академії.

26 лютого 2019 р. | Міжнародне співробітництво | ОАЕ

Виступ Надзвичайного і Повноважного Посла Об'єднаних Арабських Еміратів в Україні Й.В. Салем Ахмед Аль-Каабі в Дипломатичній академії

Сьогодні в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Директор Сергій Корсунський привітав Надзвичайного та Повноважного Посла ОАЕ в Україні. Й.В. Салем Ахмед Аль-Каабі виступив з презентацією на тему "Рік Толерантності в ОАЕ".

21-22 лютого 2019 р. | ЦПП | Тематичний семінар

Тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань національної безпеки України

У Центрі професійної підготовки відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань національної безпеки України. Протягом двох днів учасники семінару розглядали актуальні питання національної безпеки і оборони України, практичні аспекти гібридної війни та напрями співробітництва України з НАТО.

22 лютого 2019 р. | Меморандум про взаєморозуміння

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Дипломатичною академією України та Міжнародним комітетом Червоного Хреста в Україні

Директор Дипломатичної академії України при МЗС Сергій Корсунський провів зустріч з керівником делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні Аланом Ешліманом.

21 лютого 2019 р. | ЦМД | ДипЛаб

Шостий захід в рамках проекту "Студентська дипломатична лабораторія" на тему "Торгувати не можна воювати. Очікування та реальність у відносинах між США та Китаєм"

У Дипломатичній академії України відбувся шостий захід в рамках проекту "Студентська дипломатична лабораторія" (ДипЛаб) на тему "Торгувати не можна воювати. Очікування та реальність у відносинах між США та Китаєм".

21 лютого 2019 р. | ЦПП | Cпеціалізований курс

Практичний семінар з питань захисту прав та інтересів моряків-громадян України за кордоном

У рамках спеціалізованого курсу професійного навчання працівників консульської служби, які направляються до ЗДУ, відбувся практичний семінар з питань захисту прав та інтересів моряків-громадян України за кордоном.

21 лютого 2019 р. | Партнери | УАЛ

Установчий захід експедиції Української академії лідерства "Школа "Амбасадори України" в Дипломатичній академії

Сьогодні в Дипломатичній академії пройшов установчий захід експедиції Української академії лідерства (УАЛ)"Школа "Амбасадори України", який зібрав понад 240 молодих лідерів з усіх регіонів України. Навчальна експедиція УАЛ дає можливість обговорити найактуальніші виклики, що стоять перед Україною, з лідерами, експертами, політиками та громадськими діячами і показати новий вектор реалізації внутрішньої та зовнішньої політики України.

20 лютого 2019 р. | Центр міжнародних досліджень

Аналітична записка "Ключові аспекти виходу Великої Британії з ЄС: наслідки для України"

До Вашої уваги пропонуємо аналітичну записку "Ключові аспекти виходу Великої Британії з ЄС: наслідки для України", підготовлену співробітниками Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України. В аналітичній записці проаналізовано: причини Брекзиту, узгоджені умови виходу Великої Британії з ЄС та варіанти подальших взаємин. Автори окреслюють три основної сценарії Брекзиту та їхні наслідки для Великої Британії, ЄС та України.

18-19 лютого 2019 р. | ЦПП | Cпеціалізований курс

Спеціалізований курс професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби, які направляються до закордонних дипломатичних установ України

У рамках спеціалізованого курсу професійного навчання посадових осіб дипломатичної служби, які направляються в ЗДУ, 18-19 лютого в Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся практичний семінар з питань залучення іноземних інвестицій.

17-18 лютого 2019 р. | Семінар | Одеса

"Чорноморська школа аналітик" для молодих спеціалістів з українських центральних органів влади, міжнародних організацій та аналітичних центрів Азербайджану, Грузії, Румунії, Молдови та Туреччини

17-18 лютого в Одесі пройшов семінар “Чорноморська школа аналітики”, організована UA: Ukraine Analytica у партнерстві з Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС для молодих спеціалістів з українських центральних органів влади, міжнародних організацій та аналітичних центрів Азербайджану, Грузії, Румунії, Молдови та Туреччини.

18 лютого 2019 р. | ЦПП | Cпеціалізований курс

Чотирьохтижневий спеціалізований курс професійного навчання консульських працівників, які готуються до роботи в закордонних дипломатичних установах

У Центрі професійної підготовки розпочався чотирьохтижневий спеціалізований курс професійного навчання консульських працівників, які готуються до роботи в закордонних дипломатичних установах. Програма спеціалізованого курсу передбачає розгляд актуальних питань захисту прав та інтересів громадян України за кордоном, та організації консульської роботи в ЗДУ.

18 лютого 2019 р. | Тренінг | ЦМП

П’ятиденний тренінг з підвищення кваліфікації викладачів англійської мови вищих навчальних закладів та мовних шкіл України

У Центрі мовної підготовки Дипломатичної академії розпочався п’ятиденний тренінг з підвищення кваліфікації викладачів англійської мови вищих навчальних закладів та мовних шкіл України.

18 лютого 2019 р. | Міжнародне співробітництво | КНР

Директор Дипломатичної академії України Сергій Корсунський зустрівся з радником Посольства КНР в Україні паном У Ляньвень

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський зустрівся з радником Посольства КНР в Україні паном У Ляньвень. Особливу увагу під час зазначеної зустрічі було присвячено питанням продовження і розширення співпраці в сфері підготовки дипломатичних кадрів, а також досліджень і аналізу в області зовнішньої політики і двосторонніх відносин. Приємно відзначити налаштованість китайської сторони до активізації співпраці та готовність підтримувати ініціативи ДАУ.

16 лютого 2019 р. | Партнери

Заступник директора Дипломатичної академії Наталія Шульга привітала учасників урочистого відкриття "Школи молодого дипломата"

Заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Наталія Шульга привітала учасників урочистого відкриття "Школи молодого дипломата" - навчальної програми для школярів, що відкрилася в суботу, 16 лютого, при Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

14 лютого 2019 р. | Facebook сторінка Дипакадемії

4000-ий підписник Facebook сторінки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС отримав книжковий подарунок

Сьогодні, 14 лютого, 4000-ий підписник Facebook сторінки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС отримав від нас книжковий подарунок.

12-13 лютого 2019 р. | ЦПП | Тематичний семінар

Тематичний семінар підвищення професійної компетaентності працівників органів державної влади з питань зовнішньої політики України

У Центрі професійної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся тематичний семінар підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади з питань зовнішньої політики України.

8 лютого 2019 р. | Тренінг | Одеська обласна державна адміністрація

Тренінг для співробітників Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської обласної державної адміністрації

Відбувся тренінг заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер для співробітників Департаменту інвестицій, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Одеської обласної державної адміністрації.

7-8 лютого 2019 р. | Регіональне співробітництво | Партнери

Лекції для студентів магістратури Національного університету "Одеська юридична академія"

Заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер провела ознайомчі лекції для студентів магістратури Факультету міжнародно-правових відносин Національного університету "Одеська юридична академія", які наразі проходять практику на базі Представництва МЗС України в Одесі.