Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Ми у ЗМІ

19 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про початок поставок Росією С-400 до Туреччини та можливі наслідки в сьогоднішньому випуску видання "Дзеркало тижня "

"Позиції США і Туреччини з питання С-400 - діаметрально протилежні. США неодноразово закликали свого стратегічного союзника і партнера по НАТО відмовитися від закупівель російських систем, які не можуть бути інтегровані в системи управління і радіолокації НАТО."

Про початок поставок Росією С-400 до Туреччини та можливі наслідки читайте в статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в сьогоднішньому випуску видання "Дзеркало тижня ".

18 липня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Андрій Веселовський про домовленості щодо обміну бранцями та інші аспекти відносин між Києвом та Москвою на UATV English

Андрій Веселовський, дипломат, завідувач Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС про домовленості між Києвом та Москвою щодо обміну бранцями на UATV English.

18 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про зростання глобальної нерівності та її причини для інформаційного порталу "Сьогодні"

"Сьогодні розрив між багатими і бідними став набагато більшим, ніж вважалося раніше. Великий бізнес і заможні члени суспільства підживлюють кризу нерівності шляхом ухилення від податків, експлуатації низькооплачуваних працівників (...) і використання політичного впливу на рішення урядів. Про це зазначається у доповіді групи Oxfam, розповсюдженій у день початку щорічної зустрічі ВЕФ у Давосі. Прибутки великого бізнесу безперевно зростають і 10 найбільших корпорацій світу разом отримують прибутки, які перевищують державні доходи 180 країн разом узятих".

Про зростання глобальної нерівності та її причини читайте у новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання "Сьогодні".

14 липня 2019 р. | ЦМД | Стаття

Андрій Веселовський про те, як зміна керівництва ЄС позначиться на процесі європейської інтеграції України та проголошених реформах у статті для видання “Дзеркало тижня”

“У грудні 2019-го оновляться більшість інститутів Європейського Союзу... Нам усім кортить зазирнути в майбутнє й дізнатися, чим оті нові відрізнятимуться від старих — не в одязі та манерах, а в розумінні інтересів, проблем і доданої вартості України. І як це розуміння покращити — вже сьогодні”.

Завідувач Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрій Веселовський про те, як зміна керівництва ЄС позначиться на процесі європейської інтеграції України та проголошених реформах у статті для видання “Дзеркало тижня”.

14 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь в обговоренні ключових питань зовнішньої політики України на телеканалі Espreso.tv

- Співпраця України з європейськими країнами.
- Питання енергетичної безпеки.
- Що далі робити з Росією?

Відповіді на ці та багато інших питань в інтерв'ю Сергія Корсунського, директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС телеканалу Espreso.tv.

14 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "The Sunday Show" на телеканалі Hromadske International

Про позачергові вибори до Верховної ради України 2019, політичних в'язнів та про розвиток останніх подій в Україні дивіться у програмі "The Sunday Show" на каналі Hromadske International за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсуньского.

12 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про реальну систему координат, в якій опинилася Україна та світ для інформаційного порталу "Сьогодні"

"Вершини сучасного геополітичного трикутника США-Росія-Китай почали боротьбу за новий постліберальний світоустрій. Німеччина вкрай стурбована тим, що Берлін і Брюссель поки випадають з цієї конструкції - настільки сильним виявився криза лідерства всередині Євросоюзу, пов'язаний з проблемою біженців, зростанням популізму і націоналізму. У наші дні кожна із зацікавлених сторін шукає своє місце в майбутній геополітичній конструкції, намагаючись використовувати інших гравців у власних національних інтересах."

Про реальну систему координат, в якій опинилася Україна та світ, читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інформаційного порталу "Сьогодні".

9 липня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Вікторія Халанчук взяла участь у програмі “Новий день” на телеканалі “Прямий”

Вікторія Халанчук, аналітикиня Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, взяла участь у програмі “Новий день” на телеканалі “Прямий”. Обговорювали саміт Україна—ЄС та відносини України й Угорщини у контексті питання угорської нацменшини в Україні.

“Ключове завдання — забезпечити, аби всі (президент, міністри та ін.) говорили в один голос на міжнародному рівні... аби бути сильними, аби давати відсіч, аби захищати державні інтереси, має бути позиція”.

5 липня 2019 р. | ЦМД | Стаття

Андрій Веселовський, Дмитро Єфремов про десятирічні підсумки роботи міжнародного формату БРІКС та його майбутні перспективи для видання "Дзеркало тижня"

"За великим рахунком, сенс формату БРІКС на сьогодні, практично, вичерпаний. Без участі Китаю, який зацікавлений у власному глобалізаційному проекті, платформа позбувається м'язів."

Про десятирічні підсумки роботи міжнародного формату БРІКС та його майбутні перспективи читайте в статті завідувача Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрія Веселовського та провідного фахівця Центру міжнародних досліджень ДАУ Дмитра Єфремова для видання "Дзеркало тижня".

4 липня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Андрій Веселовський про візит Володимира Зеленського у Канаду

Впродовж 1–3 липня Президент України Володимир Зеленський перебував з візитом у Канаді. Підготовку та очікування від візиту обговорив завідувач Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрій Веселовський в ефірах “Радіо Свобода” та “Громадського радіо”.
З основними тезами та записами програм можна ознайомитися на “Радіо Свобода” та "Громадське радіо".

1 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський щодо підсумків саміту G-20 в ефірі 4 Каналу

Коментар директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського щодо підсумків саміту G-20 дивіться в ефірі 4 Каналу.

30 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Стаття

Сергій Корсунський про результати зустріч лідерів США і КНР під час саміта G-20 в м.Осака для онлайн-видання "Сьогодні"

"З початком виборчої кампанії-2020 на США позиція адміністрації Трампа стала змінюватися. Значною мірою на тональність діалогу з КНР вплинули і сотні листів і скарг в Конгрес від американських споживачів і виробників (тільки відмова від закупівель американської сої коштував фермерам США декількох мільярдів доларів). Все це призвело до того, що вже через місяць після введення нових драконівських мит в США заговорили про необхідність відновлення переговорів (а в Китаї від них ніколи і не відмовлялися). Доброї новиною стала домовленість про зустріч Трампа і Сі Цзіньпіна в Осаці, на полях саміту "великої двадцятки".

Про результати зустріч лідерів США і КНР під час саміта G-20 в м.Осака читайте у новій статті директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання "Сьогодні".

29 червня 2019 р. | Міжнародний аспект | Стаття

Євгенія Габер розповідає чому і як відбувалися перевибори та який вплив це має на Туреччину у виданні "Дзеркало тижня"

23 червня в Стамбулі відбулися перевибори мера 16-мільйонного мегаполісу, що представляє п'яту частину населення і третину національної економіки Туреччини.

"...загальнонаціональне значення цих місцевих виборів лежить і в політичній площині. Очевидно, що для більшості міжнародних спостерігачів головне питання, на який повинні були дати відповідь ці вибори, - не хто переможе в Стамбулі, а чи переможе демократія в Туреччині. Незважаючи на спроби використання адміністративного ресурсу і порушення кримінальних справ проти деяких лідерів опозиції, сам факт того, що виборці змогли відстояти свій вибір шляхом вільного волевиявлення доводить, що демократичні інститути в Туреччині виявилися сильнішими, а громадянське суспільство - більш зрілим, ніж це передбачали більшість експертів..."

Чому і як відбувалися перевибори та який вплив це має на Туреччину дізнаємося зі статті Євгенії Габер, заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС , в сьогоднішньому випуску "Дзеркало тижня".

28 червня 2019 р. | Міжнародний аспект | Стаття

Євгенія Габер розповідає чи є життя після ПАРЄ для онлайн-видання "Сьогодні"

"Очевидно, що це голосування вже стало точкою неповернення, після якої нічого не зміниться, але вже нічого не буде так, як раніше. Ні в подальшій боротьбі України з російською агресією. Ні в системі міжнародного права, в якому інститут санкцій тепер дискредитовано як дієвий механізм "примусу до миру" і тиску на країну-порушника. Ні в діяльності міжнародних організацій, де авторитарні лідери можуть очолювати комітети із захисту прав людини і свободи слова, а депутати від Нідерландів – голосувати за повернення до цивилізованого світу країни, яка стала причиною загибелі декількох сотень їхніх громадян."

Чим є рішення ПАРЄ? Хто винний? Які висновки необхідно зробити?

Про це та інше читайте у новому блозі заступника директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер в онлайн-виданні "Сьогодні".

27 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Стаття

Євгенія Габер розповідає навіщо Туреччина підтримала Росію у ПАРЄ в останньому випуску видання "Європейська правда"

"Однією з небагатьох національних делегацій, які в повному складі підтримали повернення Росії до ПАРЄ, стала делегація Туреччини – країни, яка офіційно входить до чималого кола "стратегічних партнерів" України. З 2011 року між країнами діє Стратегічна рада високого рівня – механізм регулярних зустрічей глав держав та міністерських делегацій, який має забезпечити безперервність політичного діалогу на високому та найвищому рівні. З того ж року Україна і Туреччина офіційно вважаються стратегічними партнерами, що не заважає Анкарі розвивати не менш стратегічні відносини з Російською Федерацією, а їхнім лідерам – вести не менш інтенсивний прямий діалог." Навіщо Туреччина підтримала Росію у ПАРЄ- у новій статті заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер в останньому випуску видання "Європейська правда" .

22 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Стаття

Сергій Корсунський про наслідки відхилення Туреччиною ультіматуму США у виданні "Дзеркало тижня"

"...те, що відбувається зараз у відносинах з Росією, буде мати, за словами президента Турецької республіки Реджепа Тайіпа Ердогана, подальший розвиток у вигляді передачі Туреччини ракетних технологій і спільного виробництва тих же С-400. Якщо це дійсно станеться, це означатиме не просто розкол між союзниками по НАТО, але вкрай серйозну і комплексну проблему глобального характеру...".

Про наслідки відхилення Туреччиною ультиматуму США щодо відмови від покупки російських зенітно-ракетних комплексів С-400 читайте в новій статті директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського у виданні "Дзеркало тижня".

20 червня 2019 р. | Стаття | Український контекст

Сергій Корсунський про інвестиційний клімат України та шляхи його поліпшення для видання "Економічна правда"

"Якщо в країні вигідніше будувати торговельні моли, а не фармацевтичні фабрики, то державна політика хибна. Уряд повинен йти у відставку, а не на вибори."

Про інвестиційний клімат України та шляхи його поліпшення читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для видання "Економічна правда".

17 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про майбутнє договорів купівлі-продажу газу для онлайн-порталу "Bulgaria Analytica" (ENG)

"Як тільки російський газ вичерпається в українській газотранспортній системі, країна опинилася в біді. Болгарія та Польща можуть прийти на допомогу, а не Німеччина та Брюссель".

Нова стаття директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського про майбутнє договорів купівлі-продажу газу для онлайн-порталу "Bulgaria Analytica".

16 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський про зовнішню політику України після виборів у програмі "Велика гра" на телеканалі STARVISION TV Georgia

Якою буде зовнішня політика України, яка перспектива відносин з Євросоюзом і США. Як будуть розвиватися відносини з Туреччиною, Казахстаном і країнами Центральної Азії. І звичайно відносини з Грузією, Вірменією та Азербайджаном. У програмі "Велика гра" на телеканалі STARVISION TV Georgia директор Дипломатичної Академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський.

13 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський про місце та роль України сьогодні в геополітичному просторі на каналі "Ukrlife.TV"

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в ефірі UKRLIFE.TV прокоментував заяву Еммануеля Макрона про умови повернення РФ до G8; пояснив, чому для України важливо розвивати відносини з ближніми сусідами і з Китаєм та оцінив можливі наслідки закупівлі Туреччиною російських ракетних комплексів С-400.

12 червня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Олена Снігир взяла участь у програмі "Інформаційний день" на 5-му каналі

Провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України Олена Снігир взяла участь у програмі "Інформаційний день" на 5-му каналі.

Під час програми піднімалися теми поточної політичної кризи в Молдові та реакції України, продовження санкційної політики ЄС щодо Росії, ймовірного візиту Європейського Комісара Дуні Міятович до окупованого Криму та поточних судових процесів України проти Росії.

В контексті піднятих тем та особливостей регіональної політики України було піднято питання актуальності більш активної зовнішньополітичної позиції України та роботи Дипломатичної академії над оновленням зовнішньополітичної концепції України.

12 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Підсумки" на каналі "Obozrevatel" (Частина IІ)

Позов проти Росії: про причини такої тривалої підготовки та як Україна може тиснути на РФ у судах коментує директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в програмі "Підсумки" на каналі "Obozrevatel".

12 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Підсумки" на каналі "Obozrevatel" (Частина І)

Німеччина і Франція хочуть відновити відносини з Росією: чи повернуть РФ у "Велику Вісімку" і за яких умов це може статися коментує директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в програмі "Підсумки" на каналі "Obozrevatel".

7 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про символи і меседжі в політичній комунікації і що за цим криється для інтернет- порталу "Сьогодні"

"Європейська і євроатлантична інтеграція – це насамперед домашня робота, а не саміти і прес-конференції. І раніше були надважливі візити, мега-красиві декларації і потужні обіцянки. Проте як тільки справа стосувалася реальних кроків, вони здійснювались настільки важко, що часто так і залишалися непоміченими для суспільства. Ще зарано поспішати з висновками, їх варто робити, коли стане зрозумілим весь задум. Перезавантаження влади після парламентських виборів дасть відповідь на питання хто і яким чином цей задум буде реалізовувати. Сто днів шостого президента настануть дуже скоро, швидше, ніж вони пройдуть."

Про символи і меседжі в політичній комунікації і що за цим криється читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інтернет- порталу "Сьогодні".

3 червня 2019 р. | ЦМД | Стаття

Дмитро Єфремов про перешкоди та успіхи на шляху інтернаціоналізації женьмінбі, політику Народного Банку Китаю та наслідки для світової економіки для журналу "Україна - Китай"

В умовах загострення конкуренції за світове лідерство між КНР та США серед інших виникає питання: чи зможе китайський юань в перспективі потіснити американський долар у комерційних розрахунках, а також здобути привілей бути головною міжнародною валютою? З економічної точки зору відповідь на це питання тривіальна - необхідно, щоб глобальний попит на національну валюту Китаю зростав постійно та швидше за його пропозицію.

Про перешкоди та успіхи на шляху інтернаціоналізації женьмінбі, політику Народного Банку Китаю та наслідки для світової економіки в статті Дмитра Єфремова, провідного фахівця Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії, в журналі "Україна - Китай"

31 травня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Вікторія Халанчук взяла участь у програмі “Радіоранок” на Громадському радіо, присвячену обговоренню місії блакитних шоломів ООН

Фахівчиня Центру міжнародних досліджень ДАУ Вікторія Халанчук взяла участь у програмі “Радіоранок” на Громадському радіо, присвячену обговоренню місії блакитних шоломів ООН. З-поміж піднятих питань: сучасні підходи до розуміння операцій з підтримання миру, інтереси та вигоди держав від участі у відповідних операціях, можливості та умови розгортання місії на Донбасі.

Нагадаємо, напередодні, 30 травня, у Дипломатичній академії відбулася зустріч ДипЛабу на тему “Мир через силу: у світі та вдома”.

30 травня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про настрої в Європі, що змінилося і чого чекати Україні для інформаційно-новинного порталу "Сьогодні"

"Очевидно, в головних європейських столицях нарешті усвідомили, що епоха трансатлантичної солідарності, якою так пишався Захід після закінчення попередньої Холодної війни, підійшла до кінця. Більш того, за океаном заговорили про нову "Холодної війни", на цей раз - з Китаєм. При всіх побоюваннях щодо політики Пекіна Європа зовсім не бажає втягуватися в протистояння США з КНР, тим більше, що в рядах членів Євросоюзу немає єдності з цього приводу."

Про настрої в Європі, що змінилося і чого чекати Україні читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інформаційно-новинного порталу "Сьогодні".

29 травня 2019 р. | Міжнародний аспект | Стаття

Євгенія Габер про місцеві вибори в Туреччині та їх вплив на політичний ландшафт усієї країни для видання "Європейська правда"

Поки в Україні обирали президента, у Європі – Європарламент, у Британії відправляли у відставку Терезу Мей, а в Австрії – весь уряд, по-справжньому “південні” пристрасті навколо обрання нового мера Стамбулу залишилися майже непоміченими. А дарма. Місцеві вибори в Туреччині вже давно перестали бути “місцевими”, а їхні результати матимуть суттєвий вплив на політичний ландшафт усієї країни. Причому для України зміни у внутрішній політиці нашого стратегічного партнера можуть виявитися не менш важливими, ніж настрої в європейських столицях. Чому? Відповідь на це питання шукайте в статті заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер у виданні "Європейська правда".

25 травня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий"

-Вибори до Європарламенту.
-Що заважає повноцінному економічному співробітництву між Україною та Швецією?
-Чи будуть дострокові вибори в Австрії?

Про ці та інші питання - у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий" за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського.

24 травня 2019 р. | Стаття | Український контекст

Сергій Корсунський про минулі президентські вибори і перші кроки нової влади у виданні "Дзеркало тижня "

"Гострий на язик виборець уже відкрито називає нову адресу Адміністрації ― "Банкова, 95". Її нові насельники, безумовно, надзвичайно креативні. Інавгураційна промова Зеленського була незвичайною. Багато важливих і правильних посилань. Озвучено правильні запевнення і сформульовано правильні наміри.(...)Укотре на порядку денному опинилося питання міцності державних інституцій, які, за ідеєю, і мусять встояти при будь-якій зміні влади."

Про минулі президентські вибори і перші кроки нової влади читайте у новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання "Дзеркало тижня ".

23 травня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Шлях до Європи" на 7 телеканалі (м. Одеса)

- Що таке євроінтеграція?
- Чому Україна обрала європейську модель суспільства?
- Що Україна може запропонувати Європі?

Про це та інше дивіться у програмі "Шлях до Європи" на 7 телеканалі (м. Одеса) за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського.

23 травня 2019 р. | Стаття | Український контекст

Сергій Корсунський про нагальність термінових рішень для України щодо збереження статусу транзитера російського газу до Європи для видання "Економічна правда"

"Залишається вкрай обмаль часу і необхідно вживати термінових дій по диверсифікації поставок газу – як у співпраці з нашими сусідами Польщею, Румунією, Болгарією і Словаччиною, так і по залученню інвесторів у видобуток газу в Україні. Компанії США і ЕС мають увійти у консорціум по управлінню ГТС після анбандлінгу."

Про нагальність термінових рішень для України щодо збереження статусу транзитера російського газу до Європи читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для видання "Економічна правда".

21 травня 2019 р. | Радіоефір | Український контекст

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Новий вечір" на "Радіо НВ"

Яка реакція світу на Зеленського, на розставлені їм акценти в інавгураційній промові і в перших діях на посаді? Хто повинен зайняти пост глави МЗС? Чи залишиться режим санкцій проти РФ в силі?

Відповіді на ці та інші питання дивіться і слухайте у програмі "Новий вечір" на "Радіо НВ" за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського.

17 травня 2019 р. | ЦМД | Стаття

Дмитро Єфремов про структурні проблеми торговельних переговорів між США та КНР, які стали на заваді укладанню фінальної угоди для видання "Дзеркало тижня"

"Наразі США і КНР сваряться, звинувачуючи одне одного в зриві майже готового до підписання договору, який мав урегулювати їхні двосторонні торговельні відносини. Підготовка тривала зо півроку, сторони пройшли десять раундів переговорів, узгодили більшу частину технічних деталей. Трамп сигналізував світовій спільноті, що угоду ось-ось буде підписано, а лагідний тон його твітів свідчив, що станеться це на американських умовах. Аж раптом ситуація докорінно змінилася...".

Дмитро Єфремов, провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, у статті для газети "Дзеркало тижня" аналізує структурні проблеми торговельних переговорів між США та КНР, які стали на заваді укладанню фінальної угоди.

17 травня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про необхідність створення стратегії боротьби України для інформаційно-новинного порталу Segodnya.ua

"Після президентських виборів 2019 року Україна опинилася на порозі нової політичної ери. Серед безліч проблем у внутрішній і зовнішній політиці, з якими неминуче зіткнеться нова влада, відносини з Росією є найбільш складним викликом.(...) Необхідна серйозна розмова про те, як нам "облаштувати Росію", і не емоційна, а прагматична. Дуже важливо перестати, нарешті, обманювати самих себе і наших партнерів, і визначитися з тим, чого саме ми, а не вони, хочемо досягти через три або п'ять років."

Про необхідність створення стратегії боротьби України читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання Segodnya.ua

12 травня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський про настрої в Туреччині у програмі "Велика гра" на каналі STARVISION TV Georgia

Скасування результатів місцевих виборів у Стамбулі чи це знакова подія? Як США та Європу сприймають у Туреччині? А як Росію сприймають з боку істеблішменту та суспільства? Наскільки для Туреччини важливий Кавказ?

Про це та інше дивіться у програмі "Велика гра" за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського на каналі STARVISION TV Georgia.

11 травня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Дмитро Єфремов про травневе загострення американсько-китайського торговельного протистояння в програмі "Міжнародний контекст" на Українському радіо

Провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України Дмитро Єфремов взяв участь у підсумковій суботній програмі “Міжнародний контекст” на UA: Українське радіо. Говорили про глобальну економіку, за високі ввізні мита США для Пекіна, неминучий зрив ядерної угоди Ірану та скасування результатів виборів у Стамбулі.


11 травня 2019 р. | Український контекст | Радіоефір

Сергій Корсунський прокоментував наміри Росії щодо спрощення системи отримання громадянства РФ для українців в інтерв'ю для радіо "Донбас.Реалії"

Росія почала видавати громадянство РФ жителям непідконтрольної Україні частини Донбасу.

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський прокоментував наміри Росії щодо спрощення системи отримання громадянства РФ для українців в інтерв'ю для радіо "Донбас.Реалії".

11 травня 2019 р. | Міжнародний контекст | Коментар

Коментар директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського щодо зміни посла США в Україні Марі Йованович на ZIK.ua

"Завершення роботи в Україні посла США Марі Йованович – звичайна, планова процедура, у якій не має нічого особливого. Не варто вбачати у цьому якісь політичні підтексти."

Читайте коментар директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського щодо зміни посла США в Україні Марі Йованович на ZIK.ua.

11 травня 2019 р. | Міжнародний контекст | Стаття

Сергій Корсунський про торгову війну між Китаєм та США для онлайн-видання "Сьогодні"

"Якщо ще кілька років тому для китайської молоді навчання або робота в США було мрією, то політика Трампа, нескінченні звинувачення на адресу КНР з боку американської влади сильно змінили ці настрої. На думку експертів, одним із наслідків такої політики з боку США буде не послаблення, а зміцнення Китаю, який все більше ресурсів буде направляти на розвиток власної освітньої, дослідницької та інноваційної бази, знаючи, що розраховувати може тільки на себе. Як зауважила професор Кей Сін з Лондонської школи економіки, "є торгові переговори, в яких більш вигідно програти, ніж перемогти"."

Про торгову війну між Китаєм та США читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання "Сьогодні".