Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Ми у ЗМІ

7 грудня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про майбутнє складних стосунків США - Туреччина для видання "Дзеркало тижня"

"На думку турецьких експертів, у разі здійснення планів Вашингтона щодо виведення ядерних зарядів і персоналу з бази Інджірлік, відносини Туреччини з США і НАТО можуть погіршитися до точки неповернення, що зіграє на руку Росії, що йде назустріч буквально кожному побажанню Анкари"

Про майбутнє складних стосунків США - Туреччина читайте у новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського в останньому випуску видання "Дзеркало тижня".

3 грудня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський про ключові події у програмі «Громадське.Світ»

Суперечки в ювілей НАТО, ризики і надії «нормандської зустрічі» та нова глава Єврокомісії. Про ключові події у програмі «Громадське.Світ» за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського.

2 грудня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "NPC Медіа-клуб"

Чого очікувати від Зеленського, Путіна, Макрона й Меркель? Скільки коштує "дешевий газ"? Чи проковтне Росія Білорусь? Відповіді на ці питання дивіться у програмі "NPC Медіа-клуб" за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського.

27 листопада 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський в обговоренні питання безальтернативності Мінських домовленостей, їх юридичного статусу та зв'язок із антиросійськими санкціями, а також значення майбутньої зустрічі в Парижі нормандської четвірки в ефірі UKRLIFE.TV

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський взяв учать в обговоренні питання безальтернативності Мінських домовленостей, їх юридичного статусу та зв'язок із антиросійськими санкціями, а також значення майбутньої зустрічі в Парижі нормандської четвірки в ефірі UKRLIFE.TV.

26 листопада 2019 р. | ЦМД | Стаття

Дмитро Єфремов про некласичні підходи до побудови державного сектору КНР та про способи використання його в стимулюванні економічного зростання для видання "Україна-Китай"

Провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Дмитро Єфремов про некласичні підходи до побудови державного сектору КНР та про способи використання його в стимулюванні економічного зростання в статті "Державний сектор економіки як основа стабільного розвитку Китаю" для журналу "Україна-Китай"

23 листопада 2019 р. | Інформаційно-аналітичний портал AVA.MD

Конференція «Україна і Республіка Молдова: реалії, перспективи та виклики»

21 листопада в Академії наук Молдови відбулася наукова конференція «Україна і Республіка Молдова: реалії, перспективи та виклики», організована Посольством України, Інститутом юридичних, політичних і соціологічних досліджень (Міністерство освіти, культури та досліджень Республіки Молдова), Асоціацією зовнішньої політики Молдови в партнерстві з Жіночої громадою українок Молдови та Міжнародним незалежним університетом Молдови.

В обговоренні актуальних питань і перспектив інтенсифікації діалогу між Україною і Республікою Молдова, в тому числі в контексті європейської інтеграції, питань енергетичної та регіональної безпеки взяв участь директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посол Сергій Корсунський.

У конференції взяли участь представники уряду, парламенту, дипломатичного корпусу, науковці, експерти, політологи, студенти, українська громада, представники ЗМІ.

19 листопада 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про масштабні загрози для енергетичної та економічної безпеки України, які несе запуск «Турецького потоку», для інформаційного порталу "Hromadske.ua"

"Російсько-турецька угода про “Турецький потік” була ратифікована у 2017 році – був і час, і інструменти тиску на Туреччину, у тому числі через Брюссель, Софію, і Бухарест. Саме тоді слід було подбати і про контрзаходи, зокрема вивчити можливість реверсу Трансбалканського маршруту, проте думка експертної спільноти з цього приводу була вчергове проігнорована.
Станом на сьогодні ситуація виглядає наступним чином. Росія і Туреччина завершують будівництво двох гілок «Турецького потоку», повністю виключаючи Трансбалканський маршрут з українського транзиту. Одна гілка постачатиме газ до Туреччини, інша – через Болгарію спрямує газ у Сербію і Угорщину на Австрію."

Про масштабні загрози для енергетичної та економічної безпеки України, які несе запуск «Турецького потоку» , читайте в статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посла Сергія Корсунського для порталу "Hromadske.ua".

17 листопада 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про економічні, соціальні та демографічні тенденції Росії,та на що має зважати Україна у протистоянні з Росією, для інтернет-видання "Сьогодні"

"...нам чи не вперше в історії доводиться мати справу з імперією, мета якої - не творення, а руйнування. Росії не потрібні додаткові ресурси, вони у неї є в надлишку. Їй потрібні інструменти впливу усюди, де є інтерес конкурентів, в першу чергу - Заходу. Україна не є остаточною метою Кремля, як і всі інші гарячі точки..."

Про економічні, соціальні та демографічні тенденції Росії, та на що має зважати Україна у протистоянні з Росією, читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання Segodnya.ua.

6 листопада 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про вирішення існуючих зовнішньо-політичних та безпекових проблем країни в інтерв'ю для УКРІНФОРМ

У питанні війни та миру на Донбасі інтелектуали (та, власне, і суспільство) поляризовані. Це зрозуміло, але навряд чи таку ситуацію можна вважати корисною для нас усіх. На Львівському безпековому форумі, де були зібрані сотні найкращих українських та міжнародних експертів, необхідність єдності суспільства вважалася такою ж важливою, як і чесне правосуддя, прозорість оборонних закупок та сила армії.

Більше про вирішення існуючих зовнішньо-політичних та безпекових проблем країни читайте в інтерв'ю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посла Сергія Корсунського для національного інформаційного агентства .

2 листопада 2019 р. | ВМСК | Ефір

Катерина Смаглій, керівник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ, взяла участь у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий"

Катерина Смаглій, керівник відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, взяла участь у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий". Аналітичний огляд топ-тем:

--НАТО - Україна - Угорщина;
--резолюція нижньої палати парламенту США про визнання геноцидом масового вбивства вірмен в Османській імперії;
--ліквідація терориста номер один у світі - лідера "Ісламської держави" Абу Бакр аль-Багдаді.

1 листопада 2019 р. | Стаття | Львівська міська рада

Про Львівський Безпековий Форум за участі директора Дипломатичної академії України Сергія Корсунського пишуть на сайті Львівської міської ради

Сергій Корсунський, директор Дипломатичної академії України, розповів, що потрібно посилити позицію країн-союзників у Чорноморському регіоні, щоб протистояти російському впливу. І тут Туреччина мала б бути стратегічним партнером.

«Важливо, щоб була візуальна картинка того, що Україна не здається. Всі сторони, які підписали конвенцію, не хочуть її переглянути. Хоча ми заявляли, що хочемо, щоб країни-союзники були присутніми в Чорному морі — щоб посилити нашу позицію. Бо разом з Румунією і Болгарією в нас нема достатньо потенціалу, щоб протистояти.

Подивіться на карту, як зараз виглядає маршрут «Турецького потоку» — це не просто пряма лінія по морю, а там є два повороти. Тобто вони розуміють, що Крим — це Україна, тому не хочуть заходити в цю зону, обходять її. Історія тягнеться ще з давніх часів. Росія прекрасно розуміла, що Крим є запорукою контролю Чорного моря.

Ми хотіли бачити в Туреччині стратегічного партнера, бо саме вона є найсильнішим стратегічним партнером", — сказав експерт.

31 жовтня 2019 р. | Міжнародний аспект | Ефір

Євгенія Габер розповідає про офіційний переклад на високому рівні як особливий вид перекладацької діяльності в інтерв'ю на телеканалі "Глас"

--З якими труднощами стикаються перекладачі перших осіб?
--Чи може перекладач свідчити в суді по суті переговорів між державними лідерами?
--Як готуються до важливих зустрічей переговірники та їхні перекладачі?
--Хто такі драгомани і чому дипломатичні перекладачі часто стають головними радниками президентів?

Відповіді на ці питання в інтерв'ю заступника директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер в програмі "Мій вибір" на телеканалі "Глас".

30 жовтня 2019 р. | Стаття | ДАУ

У Києві зустрілися співробітники дипломатичної сфери України та Ізраїлю

Зустріч пройшла в Дипломатичній академії України. У ній взяли участь директор ДАУ, посол Сергій Корсунський і посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон.
Дипломатичний візит також відвідали керівник Відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерина Смаглій та заступник Глави Місії Ізраїлю Йоав Бистрицький.
Під час зустрічі сторони обговорили посилення співпраці Дипломатичної академії України та з дипломатичними установами Ізраїлю. Вони домовилися активізувати обмін вченими та навчальними матеріалами. Це потрібно для того, що дипломати краще розбиралися в культурі та соціальної політики України та Ізраїлю.

30 жовтня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про зворотній бік реальності та останніх тенденцій на світовій арені для новинного порталу "Сьогодні"

"В умовах, коли Росія сідає на все більшу розтяжку, намагаючись обмеженими ресурсами покрити весь світ, Україні необхідно вистояти, вибудовуючи власну політику з розумінням, що в стратегічному плані ще ніхто нічого не програв. Панічні настрої з приводу "поступок" агресивної Росії повинні поступитися місцем ретельній роботі щодо активізації власної економіки, продуманому співпраці з найближчими західними сусідами, ЄС, США і Китаєм, подальшої інтеграції в європейський ринок, використовуючи вже наявну договірну базу. Головне не забувати, що в світовій політиці дуже часто те, що відбувається на поверхні - красиве і блискуче, має зворотний бік, який іноді виглядає достатньо зношеним".

Про зворотній бік реальності та останніх тенденцій на світовій арені читайте в новій статті директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для новинного порталу "Сьогодні".

25 жовтня 2019 р. | Міжнародний аспект | Погляд

Євгенія Габер розповідає про російську політику "повернення на Схід" для видання "Дзеркало тижня"

"Схоже, що на Сході й справді розпочинається нова ера. Без США, зате з Росією в ролі головного провайдера регіональної безпеки і Туреччиною як основним її реципієнтом. І якщо ефект метелика все ж таки спрацює, то може виявитися, що стороною, яка програла в Сирії, крім курдів, стала ще й Україна. "

Про російську політику "повернення на Схід" читайте в статті заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер в останньому випуску видання ZN.UA.

25 жовтня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про останні тенденції в зовнішньополітичній концепції Кремля для видання "Дзеркало тижня"

"...нова зовнішня політика Москви полягає в тому, що Росія втомилася хотіти бути Європою й тому вирішила стати Азією.(..)для нас ключовим питанням залишається те, як уся ця "нова" зовнішня політика Росії позначиться на Україні. З одного боку, той факт, що Київ асоціює своє майбутнє із Заходом, а Москва — зі Сходом, створює передумови для остаточного розділення "цивілізаційних" цінностей. З іншого — виходить, що саме по нашому східному кордону проходитиме лінія розриву. Це, на жаль, означає постійне джерело проблем, адже для Москви ми концептуально "перемістимося" на Захід."

Про останні тенденції в зовнішньополітичній концепції Кремля читайте у новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання ZN.UA.

23 жовтня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про Китай, США і Росію - чому вплив КНР зростає, для інформаційного порталу "Сьогодні"

"1 жовтня виповнилося 70 років з дня заснування Китайської народної республіки. До цієї дати інформаційний відділ Держради КНР опублікував великий доповідь "Китай і світ в нову еру", в якому як би підводиться підсумок розвитку держави від зруйнованого війною бідного пост-колоніального Китаю до другої, а за багатьма показниками - першою економіки світу. Само собою, що документ носить пропагандистський характер, однак зібрані в ньому факти і судження варті уваги. Це найсвіжіший і найповніший виклад тих позицій, з яких уряд КНР розглядає сучасний світ. Якщо говорити коротко, основну ідею можна сформулювати так - на зміну епосі домінування Заходу приходить ера навіть не Сходу, а попросту - Китаю."

Про Китай, США і Росію - чому вплив КНР зростає, читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посла Сергія Корсунського для новинного порталу "Сьогодні".

22 жовтня 2019 р. | Міжнародний аспект | Стаття

Євгенія Габер розповідає про наслідки турецької операції в Сирії та уроки Трампа для України для видання "Європейська правда"

Криза світового устрою, заснованого на моральних принципах і нормах міжнародного права, стала ще більш очевидною в Сирії, де кожен із залучених гравців – США, Туреччина, курди, Росія, Іран чи режим Асада – вирішував власні проблеми, що часом навіть не мали безпосереднього відношення до цієї країни.
І якщо для автократичних режимів Путіна чи Асада дії винятково на основі власних інтересів вже стали звичною справою, то відвертий перехід до жорсткої гри без правил "лідера демократичного світу" Сполучених Штатів не тільки став несподіванкою для курдів, але й змусив інші країни замислитися про надійність будь-яких союзів та партнерств в прагматичному світі Трампа.

Про наслідки турецької операції в Сирії та уроки Трампа для України читайте у новій статті заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер у виданні "Європейська правда".

22 жовтня 2019 р. | Міжнародний аспект | Ефір

Євгенія Габер коментує ключові події інформаційного дня в ефірі "UA: Українське радіо"

--Скандал із кримськими депутатами в Туреччині.
--Наслідки операції "Джерело миру".

Ключові події інформаційного дня коментує заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер в ефірі "UA: Українське радіо".

16 жовтня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про контекст нині неймовірно заплутаної ситуації в українсько-американських відносинах для інформаційного порталу "Hromadske.ua"

"Скандал навколо зв'язку між Україною й американськими виборами — минулими і наступними — набирає обертів. Як це часто буває у США, він вийшов далеко за межі телефонної розмови Трампа і Зеленського у липні 2019 року, затягуючи у вир подій не тільки Манафорта, Джуліані, Волкера і Содленда, але і Йованович, Шокіна, Луценка, вже заарештованих Парнаса та Фрумана, яких пов’язують з Фірташем, але і якогось Андрія Кукушкіна — бізнесмена українського походження, а також батька і сина Байденів, навіть Тимчасового повіреного у справах США в Україні — Уільяма Тейлора, чи не єдиного, хто зберіг репутацію чесного і послідовного професіонала."

Про контекст нині неймовірно заплутаної ситуації в українсько-американських відносинах читайте в статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, Посла Сергія Корсунського для порталу "Hromadske.ua".

11 жовтня 2019 р. | Міжнародний аспект | Стаття

Євгенія Габер розповідає про майбутнє дипломатичних перекладачів у вік штучного інтелекту у виданні "Дзеркало тижня"

--Чи зможуть технології штучного інтелекту замінити перекладачів на міжнародних переговорах у ХХІ ст.?
--Чому гугл-транслейт несе загрозу для національної безпеки США?
--Як мовна політика ЄС перетворила організацію на найдорожчу "Вавилонську вежу" вартістю у понад 2,5 млрд євро ?
--Про що говорять європейські бюрократи на симпозіумах конференц-перекладачів?

Про майбутнє дипломатичних перекладачів у вік штучного інтелекту читайте у статті заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенія Габер в новому випуску видання "Дзеркало тижня".

10 жовня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Дмитро Єфремов про загострення американо-європейських торговельних відносин та реформування Світової Організації Торгівлі для UATV Russian

Дмитро Єфремов, провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, для UATV Russian про загострення американо-європейських торговельних відносин та реформування Світової Організації Торгівлі.

8 жовтня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про плани РФ з розвитку технологій штучного інтелекту: контекстні загрози та стратегії для України, для інформаційного порталу "Сьогодні"

"Той, хто зможе забезпечити лідерство в області штучного інтелекту, стане володарем світу. Про це Путін заявив вперше приблизно два роки тому і знову повторив на нараді, що відбулася в травні 2019 року і присвяченому розробці російської стратегії штучного інтелекту (ШІ). У Китаї і США - двох світових лідерах у глобальному змаганні за ШІ, ця теза підкріплюється десятками мільярдами інвестицій, і вони набагато випереджають не те, що Росію, а й лідерів ЄС, а в цілому вже близько 30 країн прийняли національні стратегії переходу до нового технологічного укладу. Тепер в гонку за технологією на основі штучного інтелекту вступає і Росія."

Про плани РФ з розвитку технологій штучного інтелекту: контекстні загрози та стратегії для України, читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інтернет-видання "Сьогодні".

5 жовня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Дмитро Єфремов про здобутки Китайської Народної Республіки в 70-ту річницю від заснування для програми "Міжнародний контекст" на Українському радіо

Дмитро Єфремов, аналітик Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, про здобутки Китайської Народної Республіки в 70-ту річницю від заснування, в програмі "Міжнародний контекст" на UA: Українське радіо.

3 жовтня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Прямий контакт"на телеканалі "Прямий"

-- «Формула Штайнмаєра» і звернення Президента Володимира Зеленського.
-- Ухвалення Верховною Радою у першому читанні Проекту Закону про місто Київ - столицю України.
-- Відставка Данилюка і нове призначення секретаря РНБО.
-- Свідчення колишнього спеціального посланника США на переговорах з питань України Курта Волкера у Конгресі США.

Про ключові події дня дивіться у проекті "Прямий контакт" на телеканалі "Прямий" за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС , посла Сергія Корсунського.

4 жовтня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про "атомну" експансію, яку здійснює Росія на системній основі, і чим це загрожує Україні для інформаційного порталу "Сьогодні"

“Енергетика в руках автократичних режимів стає зброєю. Світ пізнав цю істину ще у 1973 році, коли арабські країни вперше запровадили нафтове ембарго проти Ізраїлю. У реаліях сучасної геополітики нафта більше не є проблемою, проте співробітництво з іншими країнами у галузі енергетики залишається одним з ключових елементів політичної і економічної експансії Росії як у регіональному, так і у глобальному масштабі.”

Про "атомну" експансію, яку здійснює Росія на системній основі, і чим це загрожує Україні читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інтернет-видання "Сегодня".

1 жовтня 2019 р. | Міжнародний аспект | Ефір

Євгенія Габер розповідає про внутрішньополітичну ситуацію в Туреччині та її вплив на зовнішню політику в інтерв'ю на телеканалі "Глас"

Про внутрішньополітичну ситуацію в Туреччині та її вплив на зовнішню політику дивіться в інтерв'ю заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер в програмі “Мій вибір” на телеканалі "Глас".

1 жовтня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Андрій Веселовський про «формулу Штайнмаєра», імпічмент Трампа, вибори в Австрії та інші теми на "Громадське. Світ"

Завідувач Центру міжнародних досліджень Андрій Веселовський про «формулу Штайнмаєра», імпічмент Трампа, вибори в Австрії та інші теми на "Громадське. Світ".

1 жовтня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Андрій Веселовський в інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував зустріч та стенограму телефонної розмови Дональда Трампа та Володимира Зеленського

Завідувач Центру міжнародних досліджень Андрій Веселовський в інтерв'ю каналу Ukrlife.TV прокоментував зустріч та стенограму телефонної розмови Дональда Трампа та Володимира Зеленського, а також виразив свою думку щодо ролі Європи та Росії у врегулюванні конфлікту на Донбасі.

30 вересня 2019 р. | Міжнародний аспект | Стаття

Євгенія Габер розповідає про роль перекладачів у міжнародних відносинах та їх вплив на процес євроінтеграції України у виданні "Європейська правда" з нагоди Міжнародного дня перекладача

Часто можна почути, що слово є головною зброєю дипломата і саме від мистецтва віртуозного володіння цією зброєю залежить перемога в багатьох дипломатичних битвах. За п'ять років активної гібридної війни, маніпулятивних інформаційних кампаній, битви смислів і наративів, ця істина стала очевидною як ніколи. Важливо, однак, не забувати і про "бійців невидимого фронту" - дипломатичних перекладачів, від професійності яких не меншою мірою залежить наша спільна перемога і в міжнародних судах, і на багатосторонніх переговорних майданчиках.

Про те, яку роль відіграють перекладачі в міжнародних відносинах та як впливають на процес євроінтеграції України читайте у новій статті заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер для видання "Європейська правда" з нагоди Міжнародного дня перекладача.

29 вересня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Андрій Веселовський взяв участь у програмі "The Sunday Show" на "Hromadske International"

Завідувач Центру міжнародних досліджень Андрій Веселовський у програмі "The Sunday Show" на "Hromadske International".

27 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Китай

Сергій Корсунський про українсько-китайські економічні відносини для німецькомовному дайджесті "LÄNDER-ANALYSEN"

Огляд українсько-китайських економічних відносин директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського у німецькомовному електронному інформаційному ресурсі, дайджесті "LÄNDER-ANALYSEN".

27 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський про підсумки зустрічі Президента США Дональда Трампа та Президента України Володимира Зеленського на телеканалі "UATV"

Про підсумки зустрічі Президента США Дональда Трампа та Президента України Володимира Зеленського дивіться в інтерв'ю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в програмі "Лицом к лицу" на телеканалі "UATV".

27 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про аналіз розмови президента США Дональда Трампа і президента України Володимира Зеленського та сам факт її оприлюднення на інтернет-каналі Hromadske.ua

"Що стосується розмови президентів, то її оцінка здебільшого залежить від ставлення до особистостей як Трампа, так і Зеленського. У таких випадках емоції є поганим радником, проте здається, що нічого протиправного з жодної сторони не відбулося. Можна нескінченно аргументувати що і як мали обговорювати президенти, чи варто було у розмові надавати оцінки певним особистостям, висловлювати рекомендації чи побажання. Але те, що можна сказати з високим ступенем імовірності — сама ця розмова жодним чином не тягне на імпічмент."

Про аналіз розмови президента США Дональда Трампа і президента України Володимира Зеленського та сам факт її оприлюднення читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського на інтернет-каналі Hromadske.ua.

27 вересня 2019 р. | Конференція | Ефір

Міжнародна конференція "Гібридні загрози: зрозуміти, адаптуватись, реагувати" – відеофрагменти конференції в репортажі 5 каналу

Міжнародна конференція "Гібридні загрози: зрозуміти, адаптуватись, реагувати" – за участі представників МЗС, НАТО та Комітету з питань європейської інтеграції. Модератор: посол Сергій Корсунський, директор Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС. Відеофрагменти конференції в репортажі 5 каналу.

25 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Завідувач Центру міжнародних досліджень ДАУ Андрій Веселовський і завідувачка Відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерина Смаглій взяли участь програмі "Свободи вибору"

Чому український скандал поставив Трампа перед загрозою імпічменту? Невже Україна нарешті стає суб'єктом міжнародної політики? В оновленому форматі "Свободи вибору" – експертиза та аналіз подій, взяли участь завідувач Центру міжнародних досліджень Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрій Веселовський і завідувачка Відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерина Смаглій.

24 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Коментар Сергія Корсунського щодо зустрічі Президента України Володимира Зеленського з Президентом США Дональдом Трампом на телеканалі "UA:Перший"

Коментар директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посла Сергія Корсунського щодо зустрічі Президента України Володимира Зеленського з Президентом США Дональдом Трампом дивіться на телеканалі "UA:Перший".

23 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про важливі процеси, які відбуваються у контексті взаємовідносин ЕС, України і Росії, для інформаційного порталу "Сьогодні"

"Головна помилка Брюсселя полягає у сподіванні, що шляхом співпраці з Путіним Європа зможе досягти своїх геополітичних цілей. Подібні надії неодноразово, навіть у недавній історії, набували характеру мейнстріму європейської політики і кожен раз зазнавали нищівного руйнування. "

Про важливі процеси, які відбуваються у контексті взаємовідносин ЕС, України і Росії, читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для новинного порталу Сьогодні".

23 вересня 2019 р. | ЦМД | Стаття

Вікторія Халанчук про угорську нацменшину на Закарпатті у стратегії Угорщини та її відносинах з Україною для видання "Дзеркало тижня"

«Суперечки з окремих питань щодо угорської нацменшини в Україні підірвали і так слабко розвинені зв'язки між Україною та Угорщиною, позначилися на відносинах України з НАТО і США. Сприятливе середовище для конфлікту створила недолуга політика України на Закарпатті. Втім, його витоки слід шукати не в Києві, Ужгороді чи Береговому. Тим паче не в самих українських громадянах угорського походження, з якими все ще погано комунікує Київ і через яких уміло просуває інтереси Будапешт. Конфлікт живиться історичними сентиментами Угорщини, загостреними політикою Орбана».

Про угорську нацменшину на Закарпатті у стратегії Угорщини та її відносинах з Україною у статті Вікторії Халанчук, аналітикині Центру міжнародних досліджень ДАУ для видання "Дзеркало тижня".

18 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський про ключові питання зовнішньої політики України на телеканалі "Ukrlife.TV"

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в інтерв'ю Ukrlife.TV дав оцінку роботи поточних форматів по врегулюванню конфлікту на Донбасі, українських і російських інтересах у вирішенні цього конфлікту, перспективи співпраці з Китаєм і новою схемою транзиту газу через Україну.