Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Ми у ЗМІ

16 листопада 2018 р. | Міжнародна політика | Погляд

Сергій Корсунський про наслідки виборів на Донбасі для інформаційно-новинного порталу Segodnya.ua "

"Псевдо-вибори ведуть до прямо протилежного результату - посилення напруги. І від цього програють всі", - пише директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в новій статті видання Segodnya.ua.

9 листопада 2018 р. | ЦМД | Ефір

Коментар Олени Снігир про ефективність санкцій та механізм їх реалізації у програмі "Ваша Свобода"

Міністерство фінансів США 8 листопада оприлюднило новий санкційний список через події в окупованому Росією Криму та на Донбасі. До списку потрапили 9 юридичних осіб, зокрема кілька санаторіїв у Криму і так зване «міністерство державної безпеки» угруповання «ЛНР», а також троє фізичних осіб, серед них російський генерал Володимир Зарицький. Важливо, що нові фінансові санкції вперше на офіційному рівні визнають, що Росія має повний контроль над ситуацією на окупованій частині сходу України, зазначив спеціальний посланець Державного департаменту США з питань України Курт Волкер. Тим часом міністр закордонних справ України Павло Клімкін прогнозує запровадження ЄС санкцій проти організаторів незаконних виборів на окупованій частині Донбасу. Як працюють санкції і чи працюють взагалі? Про це коментар у програмі "Ваша Свобода" провідного фахівця Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України Олени Снігир.

13 листопада 2018 р. | Міжнародна політика | Погляд

Сергій Корсунський про те, чому "вибори" на Донбасі ще більше блокують Мінський процес для онлайн-платформи IPG (International Politics & Society)

"Процес пошуку нових ідей щодо розблокування "Мінська" свідчить про наміри Кремля змусити Україну вступити в прямі переговори з ОРДЛО, ігноруючи абсолютне неприйняття такого формату Києвом", - директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в новій статті для онлайн-платформи IPG (International Politics & Society).

12 листопада 2018 р. | Міжнародна політика | Інтерв'ю

Інтерв'ю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського інформаційному порталу Axar.az

"На моє глибоке переконання, без США безпека Європи неможлива", - про це в бесіді з Axar.az сказав український вчений і дипломат, екс-посол України в Туреччині, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський, коментуючи пропозицію президента Франції Еммануеля Макрона створити незалежну від США "загальноєвропейську армію", в тому числі для кібербезпеки.

11 листопада 2018 р .| Міжнародна політика | Ефір

Сергій Корсунський у програмі "Велика гра" на телеканалі STV , тема випуску присвячена проміжним виборам до Конгресу

"Як закінчилися вибори в США? Хто переміг? Як результати виборів впливають на міжнародну спільноту?"- на ці та інші питання відповідає директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський та інші експерти у програмі "Велика гра" на STARVISION TV Georgia.

11 листопада 2018 р. | Міжнародна політика | Погляд

Сергій Корсунський про подальший розвиток подій у відносинах США-Росія-Китай та чи почнеться гонка озброєнь у статті для тижневику "Дзеркало тижня"

"Після нетривалого періоду затишшя геополітичний трикутник США—Росія—Китай знову почав рухатися. Тимчасове "перемир'я" порушили США, оголосивши про намір вийти з договору щодо ракет середньої і меншої дальності (РСМД). Реакція ключових гравців на цей крок була загалом передбачуваною, хоча й неоднозначною. Для України ж важливо розуміти причини й наслідки цього кроку", - директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в новому випуску "Дзеркала тижня".

10 листопада 2018 р. | Міжнародна політика | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "The Week" на українському телеканалі "Прямий"

Обговорювані теми ток-шоу "The Week" на українському телеканалі "Прямий":
-Підсумки проміжних виборів до Конгресу і чому це найкращий результат для України.
-Чому інтерес Туреччини у співпраці з Україною буде тільки зростати. Як Ердоган Україні допомагав отримувати томос.
-29 річниця падіння Берлінської стіни. Невивчений урок головної події кінця Холодної війни.
-Мистецтво проти тиранії. Як білоруський театр із виставою про Олега Сенцової став головною театральною подією року в світі.

5 листопада 2018 р. | Міжнародна політика | Погляд

Сергій Корсунський про очікування від візиту канцлера ФРН Анґели Меркель до Києва для інформаційно-новинного порталу Segodnya.ua

"Для України співпраця з Німеччиною має безліч аспектів, серед яких два є пріоритетними: врегулювання на Донбасі і "Північний потік-2". Мінські угоди стали свого часу величезною перемогою для Німеччини, Франції та України, дозволивши поставити агресора в правові рамки, нехай які і не мають силу офіційного договору. Сучасне трактування міжнародного права значно розширила можливості для тлумачення документів з підписами лідерів держав," - пише директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в новій статті видання Segodnya.ua.

27 жовтня 2018 р. | ЦМД | Ефір

Надія Коваль в програмі "Міжнародний контекст" на UA: Українське радіо

Підсумкова тижнева програма "Міжнародний контекст" від UA: Українське радіо за участю завідувачки Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Надії Коваль. В суботу, 27 жовтня, говорили про наступне: місцеві вибори у Польщі та про бюджетну суперечку Риму із Брюсселем.

20 жовтня 2018 р. | ЦМД | Ефір

Олена Снігир про роль геополітики в релігійному вимірі в програмі "Міжнародний огляд" з Юрієм Фізером на Espreso.TV

Провідний фахівець Центру міжнародних досліджень Олена Снігир в програмі "Міжнародний огляд" з Юрієм Фізером на Espreso.TV. Темою передачі став вплив церковного протистояння на міжнародний контекст російсько-українського конфлікту.