Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Ми у ЗМІ

13 вересня 2019 р. | Міжнародний аспект | Стаття

Євгенія Габер розповідає про складні часи вирішення проблем та ухваленням важливих рішень для турецького президента Реджепа Ердогана у виданні "Дзеркало тижня"

Секрет успіху, на думку вищого керівництва Туреччини, відомого своїм прагматизмом, криється в максимальній диверсифікації партнерів, майстерному балансуванні між ними і, безперечно, орієнтації на власний національний інтерес та швидке досягнення практичних результатів. Знання цієї простої, але дуже ефективної формули значно спрощує розуміння будь-яких зовнішньополітичних розрахунків Анкари.

Про складні часи вирішення проблем та ухваленням важливих рішень для турецького президента Реджепа Ердогана читайте в новій статті заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер для видання "Дзеркало тижня".

13 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про сучасні технології, які змінюють парадигму європейської безпеки, для суспільно-політичного тижневика "Дзеркало тижня"

"Насправді значно актуальніша й масштабніша загроза європейській безпеці походить не з реального, а з віртуального простору. Кількість і глибина кібератак на суверенітет, інфраструктуру, бази даних та інші об'єкти державного значення й приватного сектора за останні п'ять років зросли експоненціяльно. Втручання у вибори в масштабі цілих держав і здатність з допомогою спеціального програмного забезпечення змінювати режим роботи складного устаткування (від ядерних реакторів до МРТ в сусідній клініці) з кожним роком стає справжньою загрозою безпеці — суспільній та особистій."

Про сучасні технології, які змінюють парадигму європейської безпеки читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для суспільно-політичного тижневика "Дзеркало тижня".

12 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про світові геополітичні тренди для інформаційного порталу CEPA (The Center for European Policy Analysis) (ENG)

“All indicators suggest that we are on the cusp of a new turn of history’s helix. History shows us that the list of possible world models that will emerge is long, from dictatorship to democracy. Let us hope that a values-based approach to world affairs will not be lost on the way.” 

Ми вступаємо в нову еру Realpolitik? Відповідь на це та інші питання в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка Сергія Корсунського для CEPA (The Center for European Policy Analysis /Центру аналізу європейської політики).

11 вересня 2019 р. | Стаття | Міжнародне співробітництво

Дипломатична академія МЗС Польщі пропонує проведення вишколів для посадовців, дипломатів та політиків з України

У Дипломатичній академії Міністерства закордонних справ Польщі відбулася церемонія присвоєння дипломатичних рангів, в якій взяли участь посол України у Польщі Андрій Дещиця та директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський.

7 вересня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Вікторія Халанчук та Дмитро Єфремов у програмі "Міжнародний контекст" на UA: Українське радіо

Аналітики Центру міжнародних досліджень Вікторія Халанчук та Дмитро Єфремов були гостями підсумкової суботньої програми “Міжнародний контекст” на UA: Українське радіо. Серед обговорених тем: важкий Брекзит та конфронтація Бориса Джонсона з парламентом, ураган і передвиборчі перипетії у США, репресії проти протестувальників у Росії, розвиток протестного руху в Гонконзі.

7 вересня 2019 р. | ВМСК | Ефір

Катерина Смаглій взяла участь у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий"

--Про відзначення 80-х роковин початку Другої світової війни у Варшаві.
--Оцінка візиту Президента України Володимира Зеленського до Польщі.
--Про 5-ту річницю Мінських домовленостей.
--Значення звільнення В. Цемаха для подальшої долі міжнародної коаліції на підтримку України.

Про ці та інші питання дивіться у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий" за участю керівника відділу міжнародного співробітництва та комунікацій Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Катерини Смаглій.

7 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про важливість визначення національних інтересів та формування стратегії для видання "Дзеркало тижня "

"Лише на перший погляд здається, що приїзд Джона Болтона, начебто пов'язаний з можливістю "заходу" китайців на "Мотор-Січ", чергове загострення торгової війни США з КНР і прямі контакти президента Зеленського з Путіним - розрізнені події. Насправді все це - ланки одного ланцюга, в якій опинилися поєднані інтереси глобальних гравців, і частина цих інтересів в даний момент перетинаються над Україною."

Про важливість визначення національних інтересів та формування стратегії читайте у новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання "Дзеркало тижня ".

6 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Громадське.Світ" на Hromadske.ua (з 10-ї хв.)

Про майбутнє нормандського формату, промову Емманюеля Макрона щодо бачення Франції на події у світі та що відбувається у відносинах між Заходом та Росією, дивіться в інтерв'ю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського у програмі "Громадське.Світ" на Hromadske.ua (з 10-ї хв.).

3 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про польський газ, енергетичну безпеку і сигнал "Газпрому" для інтернет-каналу Hromadske.ua

"Агресія Росії проти України стала одним з каталізаторів пошуку альтернативних джерел постачання природного газу в Україну. Тобто, це питання і раніше обговорювалось у напівміфічному контексті – "Білий потік", газ з Ірану, Туркменістану, LNG термінал в Одесі тощо, але ніколи воно не ставало настільки реальним після вступу у дію LNG терміналу у Свіноуйсьце."

Про польський газ, енергетичну безпеку і сигнал "Газпрому" читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського на інтернет-каналі Hromadske.ua.

1 вересня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський головні ресурси майбутнього та початок новітньої історії людства для інтернет-видання "Сьогодні"

"Людство стрімко наближається до точки біфуркації, коли декларації про прекрасні наміри остаточно розійдуться з наявними можливостями. Помилкова модель розвитку, яка має на увазі нескінченне збільшення споживання, неминуче зазнає трансформацію, відмова від кількісних оцінок успішності і прогресу на користь якісних. Ресурси, які сьогодні в достатку витрачаються на речі, без яких абсолютно спокійно можна обійтися, в кінці кінців стануть недоступні, і навіть війни не допоможуть - оскільки воювати "за останню краплю нафти" і "останній кілограм золота" буде просто безглуздо."

Про головні ресурси майбутнього та початок новітньої історії людства читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського у першовересневому випуску інтернет-видання "Сьогодні".

28 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про зовнішньополітичні перспективи України в інтерв'ю на "АпострофTV"

"Майбутнє України залежить від відносин з сусідами. І як би поляки з нами не сварилися через історичних розбіжностей, вони теж розуміють, що Україна є серйозною гарантією їхньої безпеки."

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський про зовнішньополітичні перспективи України в інтерв'ю на "АпострофTV".

22 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про світ, що змінюється, і чи має Україна в ньому право на вибір, для інформаційного порталу "Сьогодні"

"Право вибору відноситься до тієї категорії базових прав і свобод, які цінуються найбільше тоді, коли втрачаються. Здавалося б все настільки просто і очевидно, що, власне, немає про що дискутувати: право вибору є природнім, священим і недоторканим. Проте, коли йдеться про вибір у сфері зовнішньої політики і безпеки, справа ускладнюється. Речі, які протягом останніх п'яти років опинилися у центрі нашого суспільного життя, а саме цінності, свобода і безпека – найтіснішим чином пов'язані з тим, як ми почуваємося у зовнішньому середовищі, бо ми є його невід'ємною частиною."

Про світ, що змінюється, і чи має Україна в ньому право на вибір, читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інформаційного порталу "Сьогодні".

20 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у політичному блоці програми "Доброго ранку, Країно!" на телеканалі UA:Перший

--Результати візиту прем'єр-міністра Ізраїлю до України
--Очікування від можливого візиту президента України Володимира Зеленського до США
--Зустріч Емманюеля Макрона з Володимиром Путіним

Про ці та інші питання дивіться у політичному блоці програми "Доброго ранку, Країно!" на телеканалі UA:Перший за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського (з 37-ї хвилини).

19 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у прес-брифінгу "Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту 9 скликання" в Українському кризовому медіа-центрі

"До кінця року експертне середовище планує запропонувати стратегію зовнішньої політики для України та обговорювати її з новими народними депутатами", - зазначив Сергій Корсунський, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, під час прес-брифінгу "Пріоритети зовнішньополітичної діяльності для Парламенту 9 скликання" в Українському кризовому медіа-центрі.

17 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд (ENG)

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Head to head" на телеканалі "UATV Englishй"

Коментар директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського про візит прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу в Україну дивіться у програмі "Head to head" на телеканалі "UATV Englishй" .

16 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про очікування від візиту прем'єр-міністра Держави Ізраїль Біньяміна Нетаньягу в Україну для інтернет-порталу Hromadske.ua

"Немає дефіциту в контактах між керівництвом Ізраїлю і України. Але треба розуміти, що найчастіше візити і контакти відбувались по лінії міністрів закордонних справ та президентів, тоді як в Ізраїлі реальна влада в руках прем'єр-міністра."

Чого чекати Україні від візиту прем'єр-міністра Держави Ізраїль Біньяміна Нетаньягу читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інтернет-порталу Hromadske.ua.

15 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про колізії між переконаннями і реальними діями в суспільстві для інтернет-видання "Сьогодні"

"Когнітивний дисонанс виникає, коли політик обирається на одній політичній платформі, а потім "перестрибує" на іншу. Борець з корупцією попадається на хабарі, п'яний слуга закону сідає за кермо, у воюючій країні суд забороняє нормально годувати армію, а фінансування з бюджету держави отримує політична партія, яка, якщо розібратися, просто не існує за межами соціальних мереж, та ще й працює на підрив основ існування цієї держави."

Про колізії між переконаннями і реальними діями в суспільстві читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інтернет-видання "Сьогодні".

14 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський про підсумки візиту президента України Володимира Зеленського до Туреччини в інтерв'ю на "АпострофTV"

"Щодо питання кримських татар - тут позитив, незмінний від першого дня окупації. Хоча турки не розуміють, чому ми не захищали Крим військовим чином. Вони очікували, що ми будемо воювати. Коли йде військова агресія, то має бути відповідна відповідь. Але, звичайно ж, вони ніколи не визнають окупацію Криму і будуть підтримувати кримських татар."

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський про підсумки візиту президента України Володимира Зеленського до Туреччини в інтерв'ю на "АпострофTV".

13 червня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір | Частина 2

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком" на телеканалі OBOZ TV

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком" на телеканалі OBOZ TV.

Основними питанням, яким було приділено увагу, стали:

-- постачання транзитного газу територією України;
-- майбутня зустріч президентів Росії та Франції та її значення для України;
-- можливі шляхи відновлення до миру на Донбасі;
-- чи стане Ізраїль посередником у мирних перемовинах.13 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір | Частина 1

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком" на телеканалі OBOZ TV

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком" на телеканалі OBOZ TV.

Основними питанням, яким було приділено увагу, стали:

-- постачання транзитного газу територією України;
-- майбутня зустріч президентів Росії та Франції та її значення для України;
-- можливі шляхи відновлення до миру на Донбасі;
-- чи стане Ізраїль посередником у мирних перемовинах.12 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "Має слово" на "Радіо НВ"

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунськийвзяв участь у програмі "Має слово" на "Радіо НВ". Головна тема ефіру - візит президента України до Туреччини, відносини офіційного Києва та Анкари.

11 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський про світові геополітичні тренди та місце України в них у ефірі UA: Радіо Культура​

Сергій Корсунський​, дипломат, директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та спікер Фестиваль ідей 2019​ розповів у ефірі UA: Радіо Культура​ про світові геополітичні тренди та місце України в них.

10 серпня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Дмитро Єфремов та Вікторія Халанчук про ситуацію в Гонконгу (КНР) та Киргизстані для програми "Міжнародний контекст" на Українському радіо

Дмитро Єфремов (18:55) та Вікторія Халанчук (26:40), аналітики Центру міжнародних досліджень ДАУ, про ситуацію в Гонконгу (КНР) та Киргизстані для програми "Міжнародний контекст" на Українському радіо.


10 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий"

-Підсумки візиту Президента України Володимира Зеленського до Туреччини.
-Стрілянина в США. Чому не заборонять продаж зброї?
-Ситуація в Кашмірі. Чому Індія вирішила забрати автономію?

Про це та інше дивіться у новому випуску "The Week" на телеканалі "Прямий" за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського.

6 серпня 2019 р. | Міжнародний аспект | Стаття

Євгенія Габер розповідає про очікування від майбутнього візиту президента Володимира Зеленського до Туреччини для видання "Європейська правда"

"Перша зустріч двох державних лідерів – це не просто особисте знайомство. В ідеалі – це можливість визначити свої пріоритети та червоні лінії, окреслити дорожню мапу відносин та створити підґрунтя для їх подальшого розвитку."

Завтра розпочинається дводенний візит президента Володимира Зеленського до Туреччини: чим загрожує та що може дати перша зустріч двох лідерів, читайте у новій статті заступника директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Євгенії Габер в останньому випуску видання "Європейська правда".

3 серпня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про сучасні тенденції в практиці міжнародних відносин для інтернет-видання Segodnya.ua

"Міжнародні інституції, на які спиралося світове співтовариство, втрачають не тільки авторитет, а й реальну можливість впливати на врегулювання конфліктів. ОБСЄ майже нічого не бачить на Донбасі, СОТ не може врегулювати торговельні спори між найбільшими економіками світу, регіональні організації типу ОЧЕС створюють лише видимість функціонування, оскільки між їх членами є непереборні конфлікти, рішення міжнародних судів майже без проблем не просто не виконуються, а повністю ігноруються тими, хто визнаються винними, тією ж Росією. Половина земної кулі оплутана складним павутинням двосторонніх і міжнародних санкцій, які часто сконструйовані так, щоб їх при бажанні можна було без проблем обійти."

Про сучасні тенденції в практиці міжнародних відносин читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання Segodnya.ua.

2 серпня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Дмитро Єфремов про поточні американо-китайські відносини та черговий оберт у торговельному протистоянні в програмі "Лицом к лицу" на телеканалі UATV Russian

Дмитро Єфремов, аналітик Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії, про поточні американо-китайські відносини та черговий оберт у торговельному протистоянні.

27 липня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Вікторія Халанчук взяла участь у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий"

Вікторія Халанчук, аналітикиня Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, взяла участь у програмі "The Week" на телеканалі "Прямий".

Обговорені теми:
1. Вибори в Україні: міжнародна реакція.
2. Новий прем'єр Британії.
3. Повідомлення про смерть президента Туркменістану. Чому виникли такі чутки, що взагалі відбувається в цій країні?

27 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про що необхідно пам'ятати на шляху України до Європи для видання "Сьогодні"

"Україна - країна європейська. І цей незаперечний факт історії та географії нарешті перестали заперечувати навіть негативно налаштовані по відношенню до нас євроскептики. Питання в тому, наскільки це розуміння проникло в глиб свідомості самих українців."

Про що необхідно пам'ятати на шляху України до Європи читайте у статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску Segodnya.ua.

19 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про початок поставок Росією С-400 до Туреччини та можливі наслідки в сьогоднішньому випуску видання "Дзеркало тижня "

"Позиції США і Туреччини з питання С-400 - діаметрально протилежні. США неодноразово закликали свого стратегічного союзника і партнера по НАТО відмовитися від закупівель російських систем, які не можуть бути інтегровані в системи управління і радіолокації НАТО."

Про початок поставок Росією С-400 до Туреччини та можливі наслідки читайте в статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в сьогоднішньому випуску видання "Дзеркало тижня ".

18 липня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Андрій Веселовський про домовленості щодо обміну бранцями та інші аспекти відносин між Києвом та Москвою на UATV English

Андрій Веселовський, дипломат, завідувач Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС про домовленості між Києвом та Москвою щодо обміну бранцями на UATV English.

18 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про зростання глобальної нерівності та її причини для інформаційного порталу "Сьогодні"

"Сьогодні розрив між багатими і бідними став набагато більшим, ніж вважалося раніше. Великий бізнес і заможні члени суспільства підживлюють кризу нерівності шляхом ухилення від податків, експлуатації низькооплачуваних працівників (...) і використання політичного впливу на рішення урядів. Про це зазначається у доповіді групи Oxfam, розповсюдженій у день початку щорічної зустрічі ВЕФ у Давосі. Прибутки великого бізнесу безперевно зростають і 10 найбільших корпорацій світу разом отримують прибутки, які перевищують державні доходи 180 країн разом узятих".

Про зростання глобальної нерівності та її причини читайте у новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського в останньому випуску видання "Сьогодні".

14 липня 2019 р. | ЦМД | Стаття

Андрій Веселовський про те, як зміна керівництва ЄС позначиться на процесі європейської інтеграції України та проголошених реформах у статті для видання “Дзеркало тижня”

“У грудні 2019-го оновляться більшість інститутів Європейського Союзу... Нам усім кортить зазирнути в майбутнє й дізнатися, чим оті нові відрізнятимуться від старих — не в одязі та манерах, а в розумінні інтересів, проблем і доданої вартості України. І як це розуміння покращити — вже сьогодні”.

Завідувач Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрій Веселовський про те, як зміна керівництва ЄС позначиться на процесі європейської інтеграції України та проголошених реформах у статті для видання “Дзеркало тижня”.

14 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь в обговоренні ключових питань зовнішньої політики України на телеканалі Espreso.tv

- Співпраця України з європейськими країнами.
- Питання енергетичної безпеки.
- Що далі робити з Росією?

Відповіді на ці та багато інших питань в інтерв'ю Сергія Корсунського, директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС телеканалу Espreso.tv.

14 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський взяв участь у програмі "The Sunday Show" на телеканалі Hromadske International

Про позачергові вибори до Верховної ради України 2019, політичних в'язнів та про розвиток останніх подій в Україні дивіться у програмі "The Sunday Show" на каналі Hromadske International за участю директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсуньского.

12 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Погляд

Сергій Корсунський про реальну систему координат, в якій опинилася Україна та світ для інформаційного порталу "Сьогодні"

"Вершини сучасного геополітичного трикутника США-Росія-Китай почали боротьбу за новий постліберальний світоустрій. Німеччина вкрай стурбована тим, що Берлін і Брюссель поки випадають з цієї конструкції - настільки сильним виявився криза лідерства всередині Євросоюзу, пов'язаний з проблемою біженців, зростанням популізму і націоналізму. У наші дні кожна із зацікавлених сторін шукає своє місце в майбутній геополітичній конструкції, намагаючись використовувати інших гравців у власних національних інтересах."

Про реальну систему координат, в якій опинилася Україна та світ, читайте в новій статті директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського для інформаційного порталу "Сьогодні".

9 липня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Вікторія Халанчук взяла участь у програмі “Новий день” на телеканалі “Прямий”

Вікторія Халанчук, аналітикиня Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, взяла участь у програмі “Новий день” на телеканалі “Прямий”. Обговорювали саміт Україна—ЄС та відносини України й Угорщини у контексті питання угорської нацменшини в Україні.

“Ключове завдання — забезпечити, аби всі (президент, міністри та ін.) говорили в один голос на міжнародному рівні... аби бути сильними, аби давати відсіч, аби захищати державні інтереси, має бути позиція”.

5 липня 2019 р. | ЦМД | Стаття

Андрій Веселовський, Дмитро Єфремов про десятирічні підсумки роботи міжнародного формату БРІКС та його майбутні перспективи для видання "Дзеркало тижня"

"За великим рахунком, сенс формату БРІКС на сьогодні, практично, вичерпаний. Без участі Китаю, який зацікавлений у власному глобалізаційному проекті, платформа позбувається м'язів."

Про десятирічні підсумки роботи міжнародного формату БРІКС та його майбутні перспективи читайте в статті завідувача Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрія Веселовського та провідного фахівця Центру міжнародних досліджень ДАУ Дмитра Єфремова для видання "Дзеркало тижня".

4 липня 2019 р. | ЦМД | Ефір

Андрій Веселовський про візит Володимира Зеленського у Канаду

Впродовж 1–3 липня Президент України Володимир Зеленський перебував з візитом у Канаді. Підготовку та очікування від візиту обговорив завідувач Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрій Веселовський в ефірах “Радіо Свобода” та “Громадського радіо”.
З основними тезами та записами програм можна ознайомитися на “Радіо Свобода” та "Громадське радіо".

1 липня 2019 р. | Міжнародний контекст | Ефір

Сергій Корсунський щодо підсумків саміту G-20 в ефірі 4 Каналу

Коментар директора Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергія Корсунського щодо підсумків саміту G-20 дивіться в ефірі 4 Каналу.