Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Ми у ЗМІ

25 вересня 2018 р. | ЦМД | Ефір

Коментар Олени Снігир щодо виступу Трампа на ГА ООН для телеканалу "Настоящее время" (російськомовний ресурс з редакцією в Празі)

Які теми підніматиме українська сторона на засіданні Генасамблеї ООН? Чому у виступі президента США не прозвучала Україна? І що Трамп сказав "між рядків" - слухайте у трансляції виступу президента США на ресурсі "Настоящее Время" і у коментарі аналітикині Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії Олени Снігир.

25 вересня 2018 р. | Міжнародна політика | Інтерв'ю

Сергій Корсунський про роботу у сфері зовнішньополітичних відносин для онлайн-журналу "The Point"

Директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський розповів онлайн-журналу "ThePoint" про всі нюанси професії дипломата, про вимоги, яким має відповідати людина, яка хоче присвятити своє життя цій справі.

22 вересня 2018 р. | ЦМД | Ефір

Олена Снігир взяла участь у програмі "The WEEK" на телеканалі "Прямий"

Фахівець Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Олена Снігир взяла участь у програмі "The WEEK " на телеканалі  "Прямий".

Обговорювані теми ток-шоу:
Збиття російського Іл-20 у Сирії. Хто винен і чи можливе загострення відносин Москви і Тель-Авіва?
Ймовірне отруєння учасника Pussy Riot і видавця "Медіазони" Петра Верзілова.
Третій міжкорейський саміт. Кім Чен Ин погодився піти на поступки та чи можна йому вірити?
Екслюзивні інтерв’ю з Куртом Волкером, Кондолізою Райс та Мануелем Вальсем.

21 вересня 2018 р. | ЦМД | Стаття

Надія Коваль для тижневика "Дзеркало тижня" про нові великі реформи у Франції

"Реформування в макронівському розумінні дуже тісно пов'язане з надзвичайно важливим для нього зовнішньополітичним порядком денним. Він постійно наголошує, що масштабні реформи зроблять Францію сильною, а відтак дозволять їй посісти гідне місце і в Європейському Союзі і в світовій політиці, - Завідувачка Центру міжнародних досліджень Надія Коваль.

21 вересня 2018 р. |Міжнародна політика | Погляд

Сергій Корсунський про резонанс навколо заяви Дональда Трампа щодо незапровадження санкцій проти компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2" для "Дзеркала тижня"

"На думку іноземних експертів з-поміж тих, хто симпатизує нашій країні, ситуацію з "Північним потоком-2" цілком можна розглядати в контексті конкуруючої логіки двох шкіл бізнесу. Одна — західна — ґрунтується на тому, що перевага при ухваленні рішень надається більш стабільному й стійкому партнерові, порівняно з тим, хто піддається впливу непередбачуваних зовнішніх і внутрішніх чинників",директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в новому випуску "Дзеркала тижня".

17 вересня 2018 р. | Міжнародна політика | Погляд

Cергій Корсунський про світ майбутнього та як Україні будувати політику в 21 столітті для інформаційно-новинного порталу Segodnya.ua

"У сучасному світі вага і важливість держав визначається не тільки і не стільки територією, населенням та ресурсами, скільки рівнем освіти, досліджень і технологічного розвитку", - директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Сергій Корсунський в новій статті видання Segodnya.ua.

15 вересня 2018 р. | ЦМД | Ефір

Вікторія Халанчук та Борис Зайцев у програмі "Міжнародний контекст" на UA: Українське радіо

Аналітики Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії Вікторія Халанчук та Борис Зайцев у програмі “Міжнародний контекст" на UA: Українське радіо.
З-поміж обговорених тем: отруєння в Солсбері та наступ на російську олігархію в Британії, санкції ЄС проти Угорщини, російські військові навчання “Восток-2018”, вибори у Швеції та майбутнє її нового уряду.

10 вересня 2018 р. | Новина на "Radio Romania International"

Співпраця між закладами дипломатичної освіти Румунії та України

У Бухаресті був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Румунським Дипломатичним Інститутом та Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС України.

10 вересня 2018 р. | ЦМД | Ефір

Надія Коваль про подальшу реалізацію мінського і нормандського форматів, і про санкції проти РФ в програмі "Лицом к лицу"

Керівник Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії Надія Коваль про подальшу реалізацію мінського і нормандського форматів, і про санкції проти РФ в програмі "Лицом к лицу" на телеканалі "UATV".

9 вересня 2018 р. | Міжнародна політика | Ефір

Сергій Корсунський у програмі "Велика гра" на телеканалі STV. Тема випуску: "Україна як дзеркало "русского мира". Чому Київ не може почати свій проект"

Чому найбільша країна Європи не починає свій власний регіональний проект? Що заважає розвивати ГУАМ (регіональна організація Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова)? Як ставляться до України в Вірменії та Азербайджані?

На ці та інші питання в передачі "Велика гра" відповідають директор Дипломатичної Академії України Сергій Корсунський, старший радник Вашингтонського Центру міжнародний стратегічних досліджень Денис Соколов, посол з особливих доручень Давид Шахназарян і політичний аналітик Гейдар Мірза. Автор програми політичний оглядач Гела Васадзе