Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Центр мовної підготовки

ЦМП | ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ

ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ

 

Визначення рівня володіння іноземною мовою здійснює Центр мовної підготовки Державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України» відповідно до Порядку визначення рівня володіння іноземною мовою кандидатами на зайняття посад дипломатичної служби категорій «Б» і «В» та посадовими особами дипломатичної служби, затвердженого Наказом Міністерства закордонних справ України 21 листопада 2019 року № 515, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 грудня 2019 року за № 1250/34221.

 

За результатами визначення рівня володіння іноземною мовою учаснику видається довідка або сертифікат.

 

Довідка, що посвідчує визначення рівня володіння іноземною мовою, видається строком на 6 місяців. Сертифікат, що посвідчує визначення рівня володіння іноземною мовою, видається строком від шести місяців до 4 років відповідно до рівнів мовної компетенції (А1 – на 6 місяців; А2 – на 1 рік; В1 – на 2 роки; В2 – на 3 роки; С1 – на 4 роки).

 

Кандидати на зайняття посад дипломатичної служби категорій «Б» і «В» проходять визначення рівня володіння іноземною мовою, за результатами якого видається довідка (за бажанням зазначені кандидати можуть пройти визначення рівня володіння іноземною мовою, за результатами якого видається сертифікат).

 

Посадові особи дипломатичної служби проходять визначення рівня володіння іноземною мовою, за результатами якого видається сертифікат або довідка.

 

Увага!
Для осіб, які не є співробітниками Міністерства закордонних справ України, послуги Центру мовної підготовки надаються на ПЛАТНІЙ ОСНОВІ.

 

Для того, щоб пройти визначення рівня володіння іноземною мовою необхідно:

1. Заповнити заяву

2. Надіслати заповнену заяву на електронну адресу Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України cmpdau@gmail.com або вкинути її у скриньку на першому поверсі Академії біля інформаційної дошки.

3. Сплатити вартість послуги** згідно реквізитів ***, та надіслати копію квитанції на електронну адресу Академії cmpdau@gmail.com.

4. Отримати повідомлення від Центру мовної підготовки щодо дати, часу та аудиторії. Інформація щодо графіку визначення рівнів володіння іноземними мовами також розміщується на сайті та ФБ сторінці Академії, та на інформаційній дошці.

5. З’явитись у зазначений день і час, пред’явити документ, що засвідчує особу та оригінал квитанції про сплату.

6. Наступного робочого дня від дати визначення отримати довідку/сертифікат.

 

У разі необхідності детальна інформація за тел.: 279-45-00, 238-15-45 (внутрішній телефон 70-19).

 

**ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
Визначення рівня володіння іноземною мовою (англійською, французькою, німецькою, іспанською), за результатами якого видається довідка – 750,00 грн.
Визначення рівня володіння іноземною мовою (арабською, болгарською, в’єтнамською, гінді, індонезійською, італійською, китайською, корейською, македонською, новогрецькою, перською, польською, португальською, румунською, сербською, словацькою, турецькою, угорською, хорватською, чеською, шведською, японською),  за результатами якого видається довідка – 1050,00 грн.
Визначення рівня володіння іноземною мовою, за результатами якого видається сертифікат  – 1450, 00 грн.

 

***РЕКВІЗИТИ
ДИПЛОМАТИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2
ЄДРПОУ 20062173
Код банку 820172
Банк: ДКСУ в м. Києві
р/р UA138201720313291001201016695
Призначення платежу: за платні освітні послуги П.І.Б.

 

Графік визначення рівнів володіння іноземними мовами

 

Учасник повинен прибути для проходження визначення рівня володіння іноземною мовою у день, час та місце, затверджені графіком, і мати при собі документ, що посвідчує особу.