Дипломатична академія України

імені Геннадія Удовенка при МЗС

UK|EN facebook twitter

Центр мовної підготовки

ЦМП | ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГ

У складі Державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти «Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ» створено Центр мовної підготовки, одним з напрямів діяльності якого є проведення випробувань для визначення рівня володіння іноземними мовами. Такі тестування та оцінювання проводяться згідно з вимогами Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти.

Центр мовної підготовки надає послугу з визначення рівня володіння іноземними мовами співробітникам Міністерства закордонних справ та осіб, що беруть участь у відкритих конкурсах МЗС, а також всім зацікавленим особам, зокрема для працевлаштування, отримання вчених звань професора та доцента тощо.

За результатами тестування Центр надає відповідний документ (довідку, сертифікат).

Увага!
Для осіб, які не є співробітниками Міністерства закордонних справ України, послуги Центру мовної підготовки надаються на ПЛАТНІЙ ОСНОВІ.

Для того, щоб пройти випробування з визначення рівня володіння іноземною мовою необхідно:

1. Заповнити заяву.
2. Надіслати заповнену заяву на електронну адресу Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України cmpdau@gmail.com або вкинути її у скриньку на першому поверсі Академії біля інформаційної дошки.
3. Сплатити вартість послуги** згідно реквізитів ***, та надіслати копію квитанції на електронну адресу Академії cmpdau@gmail.com.
4. Отримати повідомлення від Центру мовної підготовки щодо дати, часу та аудиторії тестування. Інформація щодо графіку тестувань також розміщується на сайті та ФБ сторінці Академії, та на інформаційній дошці.
5. З’явитись у зазначений день і час, пред’явити документ, що засвідчує особу та оригінал квитанції про сплату.
6. Наступного робочого дня від дати тестування отримати довідку/сертифікат встановленого зразка.
У разі необхідності за більш детальною інформацією звертатись у відділ тестування та оцінювання Центру мовної підготовки Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС за тел.: 279-45-00, 238-15-45 (внутрішній телефон 70-19).

**ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ
Визначення рівня володіння англійською, французькою, німецькою, іспанською мовами для отримання довідки – 750,00 грн.
Визначення рівня володіння арабською, болгарською, в’єтнамською, гінді, індонезійською, італійською, китайською, корейською, македонською, новогрецькою, перською, польською, португальською, румунською, сербською, словацькою, турецькою, угорською, хорватською, чеською, шведською, японською для отримання довідки – 1050,00 грн.
Підтвердження рівня володіння англійською, французькою, німецькою, іспанською мовами та отримання сертифіката  – 1450, 00 грн.

***РЕКВІЗИТИ
ДИПЛОМАТИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
01001, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 2
ЄДРПОУ 20062173
Код банку 820172
Банк: ДКСУ в м. Києві
р/р UA138201720313291001201016695
Призначення платежу: за платні освітні послуги П.І.Б.

Графік випробування на визначення рівня володіння іноземними мовами (СЛІДКУЙТЕ ЗА НОВИНАМИ)

 

У зазначений день, згідно з графіком проведення випробувань, при реєстрації на пості охорони необхідно надати паспорт (м. Київ, вул. В. Житомирська,2).

 

Письмова частина випробування триває 60 хвилин (рівень A1-A2), 90 хвилин (рівень B1-B2). Тривалість усної частини – 10 хвилин для одного кандидата, згідно списків. Кандидати, що спізнилися, на випробування не допускаються!

 

Звертаємо вашу увагу на те, що з 1 січня 2018 року послуга з визначення рівня володіння іноземною мовою надається на платній основі.

 

При собі мати ручку для виконання письмової частини тесту.

 

!!! Прохання надавати підтвердження про сплату освітньої послуги за день до дати тестування.

 

Телефони для довідок (044)279-45-00, 70-19, 70-12