2020 рік у цифрах

У 2020 році діяльність Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС була спрямована на створення умов для постійного розвитку професійної компетентності та вдосконалення рівня володіння іноземними мовами посадових осіб дипломатичної служби в умовах пандемії COVID-19.

У зв’язку із карантином та обмежувальними заходами, запровадженими Урядом України, основним завданням діяльності Дипломатичної академії стало апробація та перехід на дистанційні форми навчання з використанням інформаційно-комп’ютерних технологій та власної освітньої платформи «Академія онлайн».

За звітній період Дипломатична академія України з використанням очних та дистанційних форм забезпечила професійне навчання 597 посадових осіб дипломатичної служби, підвищення професійної компетентності 432 працівники інших органів державної влади та мовне удосконалення 400 посадових осіб дипломатичної служби, що відповідає запланованим обсягам державного замовлення на 2020 рік, сформованого МЗС України. 

Активну діяльність з підвищення професійної компетентності працівників органів державної влади південно-східного регіону України проводило Регіональне відділення Дипломатичної академії України в місті Одеса, яке забезпечило навчання 223 державних службовців Луганської, Миколаївської та Одеської областей.

Протягом року Дипломатична академія вела активну науково-комунікаційну діяльність. 

Спільно із експертами провідних дослідницьких та аналітичних установ країни було організовано та проведено 7 науково-практичних заходів, під час яких було розглянуто актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики України.

У 2020 році Дипломатична академія України за участі експертного середовища завершила підготовку та презентувала Концепцію зовнішньої політики України.

Дипломатична академія України продовжила розвиток міжнародного співробітництва з провідними дипломатичними навчальними закладами та аналітичними центрами іноземних держав. 

На сьогоднішній день 79 іноземних дипломатичних навчальних закладів є партнерами Дипломатичної академії України. За сприяння іноземних партнерів навчання пройшли 202 посадові особи дипломатичної служби та 95 державних службовців центральних та регіональних органів влади.

Дипломатична академія розширює свою присутність і в цифровому просторі. Дипломати та державні службовців вже користуються нашої платформою дистанційного навчання «Академія онлайн». Активними  користувачами на сьогодні є 1634 особи. Для них доступні 11 навчальних курсів, з яких 6 ‒ з можливістю сертифікації.

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС щиро дякує всім, хто підтримував нашу діяльність у 2020 році! 

До зустрічі онлайн та офлайн!

Меню