9-10 червня | Вебінар «The Future of Eastern Partnership»

Україна, Грузія та Молдова переконані, що Східне партнерство потребує стратегічного оновлення. Необхідно визначити амбітні цілі, які належним чином врахують європейські прагнення Східних партнерів та їхній потенціал мати глибші відносини з ЄС.
Міністр Дмитро Кулеба

9-10 червня ДАУ проведе вебінар «The Future of Eastern Partnership», під час якого учасники обговорять Європейську політику сусідства, а також потенціал, пріоритети та безпековий вимір Східного партнерства.

Спікери заходу:

  • Рауль Мальк (Raul Mälk), провідний дослідник Естонського центру Східного Партнерства, Міністр закордонних справ Естонії (1998-1999)
  • Ґерт Антсу (Gert Antsu), директор Естонського центру Східного Партнерства та спеціальний представник Східного Партнерства у МЗС Естонії, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонії в Україні (2016-2019)

Мова заходу: англійська

Онлайн-семінар передбачений для державних службовців центральних органів виконавчої влади, які працюють у сфері зовнішніх зносин.

Для реєстрації звертайтеся до служби персоналу вашої організації. Захід організовано у співробітництві з Естонською школою дипломатії.

Меню