Андрій Веселовський прочитав лекцію для студентів Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України

З нагоди святкування Днів Європи в Одесі та в рамках Угоди про співробітництво Одеським національним університетом ім І.І. Мечникова , Надзвичайний та Повноважний Посол України, Завідувач центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Андрій Веселовський провів відкриту лекцію для студентів факультету міжнародних відносин, політології та соціології ОНУ і Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Спираючись на власний досвід роботи Послом України в ЄС, пан Веселовський розповів про історію становлення ЄС, етапи його розширення та особливості процесу підготовки Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Український дипломат наголосив, що процес євроінтеграції України має базуватися в першу чергу на принципі верховенства права та виділив три аспекти цих відносин – ЄС як відповідальність, як процес і як мета.

Меню