Чергове заняття в рамках тренінгу з публічної дипломатії для дипломатів закордонних дипломатичних установ України

Публічна дипломатія є невід’ємною частиною стратегічних комунікацій держави, а сучасні зміни та розвиток цифрових технологій формують нові вимоги до цього напряму дипломатії, так і до відповідної професійної підготовки.

Враховуючи це, 13 квітня, в Дипломатичній академії України відбулося чергове заняття в рамках тренінгу з публічної дипломатії для дипломатів закордонних дипломатичних установ України.

Учасники навчання знайомилися із сучасним інструментарієм публічної дипломатії та удосконалювали навички побудови ефективної комунікації з різними іноземними аудиторіями.

Навчання проводить експерт з публічної дипломатії Таня Хомяк-Салві, яка не тільки висвітлює теоретичні і практичні аспекти публічної дипломатії, але й проводить індивідуальні консультації з кожним учасником навчання для підвищення ефективності їх професійної діяльності.

Захід організований Американськими Радами за підтримки Посольства США в Україні в рамках Проекту трансферу знань щодо сприяння розвитку публічної дипломатії в Україні.

Меню