Чергові заняття в рамках навчального курсу з сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України для групи народних депутатів України

Сьогодні відбулися чергові заняття в рамках навчального курсу з сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики України для групи народних депутатів України.

Учасникам навчання були презентовані регіональні аспекти зовнішньої політики відповідно до “Концепції зовнішньої політики України”, підготовленої Дипломатичною академією України за підтримки Представництва Фонду ім. Фрдріха Еберта в Україні та Білорусі FES-Ukraine у співпраці з “UA: Ukraine Analytica”. Значний акцент було зроблено на Чорноморському регіоні, який займає ключове геополітичне місце для України, і особливостях роботи економічної дипломатії МЗС України.

Спікерами навчального дня були директор П’ятого територіального департаменту МЗС України Володимир Хоманець, заступниця директора Дипломатичної академії України, к.політ.н. Євгенія Габер, головна редакторка “UA: Ukraine Analytica”, к.політ.н. Ганна Шелест.

Меню