Черговий навчальний день в рамках спеціалізованого курсу для народних депутатів

У Центрі професійної підготовки відбувся черговий навчальний день в рамках спеціалізованого курсу з сучасних міжнародних відносин та зовнішньої політики для народних депутатів України.

Для розгляду та обговорення були запропоновані питання культурної дипломатії, інвестиційного потенціалу України та дипломатичного протоколу.

Навчання розпочалося виступом Надзвичайного і Повноважного Посла України в Фінляндії Ольги Дібрової, яка розповіла про дипломатичний протокол, його роль, норми, принципи і функції в міжнародному спілкуванні.

Стратегія культурної дипломатії України, основні напрями діяльності Українського інституту та перспективні культурні проєкти за кордоном були презентовані генеральним директором Українського інституту Володимиром Шейком.

Виконавчий директор Ukraine Invest Сергій Цівкач ознайомив народних депутатів з напрямами роботи Офісу з підтримки інвестицій, з найбільш привабливими для інвесторів секторами економіки та перевагами України як місця для інвестування.

За результатами презентацій народні депутати висловили ряд пропозицій щодо можливої співпраці парламентарів з Українським інститутом та UkraineInvest.

Меню