ДАУ та Експортно-кредитне агентство підписали угоду про співробітництво

ДАУ та Експортно-кредитне агентство підписали угоду про співробітництво, документ передбачає співпрацю у підготовці дипломатів та державних службовців за напрямком економічної дипломатії. Під час підписання директор ДАУ Геннадій Надоленко зазначив:

Для нас є важливою співпраця з компаніями, які допомагають українським експортерам бути конкурентними на світових ринках. Синергія бізнесу та дипломатії дозволить ефективно представляти та захищати національні інтереси України за кордоном, а дипломатам, які готуються до роботи в ЗДУ, ‒ отримати не лише теоретичні, але й якісні практичні навички.

У жовтні 2021 року експерти ЕКА долучилися до спецкурсу з економічної дипломатії з лекцією «Фінансові інструменти підтримки українського бізнесу на міжнародних ринках».


Довідково: Експортно-кредитне агентство – ЕКА – це державна компанія, яка здійснює страхування та перестрахування експортних кредитів, зовнішньоекономічних договорів, експортних кредитів, прямих інвестицій з України, акредитивів, договірних банківських гарантій.

Меню