ДАУ та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця підписали меморандум про співробітництво

25 листопада 2021 року відбулося підписання меморандуму про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ та Національним медичним університетом імені О.О. Богомольця.

В умовах нової пандемічної реальності, медики та дипломати виходять на перший край протидії поширенню COVID-19, а здоров’я людини стає дедалі важливішим елементом у зовнішній політиці, політиці безпеки та стратегіях розвитку країн світу. Крім того, зростає кількість проблем охорони здоров’я, що вимагає політичних переговорів, узгоджених рішень, а часом і залучення широкого кола учасників. Тому важливим інструментом міжнародного співробітництва стає медична дипломатія.

Саме на підготовку медичних та дипломатичних кадрів, здатних сприяти розвиткові міжнародного медичного співробітництва та ефективно реалізовувати завдання медичної дипломатії України, і спрямована укладена сьогодні угода про співробітництво.

Меморандум про співробітництво підписали Геннадій Надоленко, Надзвичайний і Повноважний Посол, директор Дипломатичної академії та Юрій Кучин, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, ректор Національного медичного університету.

Меню