День відкритих дверей в ДАУ для студентів Кафедри міжнародних відносин Факультету соціальних наук і соціальних технологій Національного університету “Києво-Могилянська академія”

29 листопада Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС провела День відкритих дверей для студентів Кафедри міжнародних відносин Факультету соціальних наук і соціальних технологій Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Директор Дипломатичної академії України, посол Сергій Корсунський, прочитав студентам лекцію на тему «Дипломатична майстерність», під час якої поділився своїм досвідом роботи на дипломатичній службі та представлення міжнародних інтересів України в США, Ізраїлі та Турецькій Республіці. Завідувачка відділу міжнародного співробітництва та комунікацій ДАУ Катерина Смаглій поділилася своїми враженнями від участі в програмі Лідери наступного покоління Інституту Маккейна з міжнародного лідерства та презентувала результати свого дослідження на тему гібридних загроз.

Могилянцям також було презентовано кілька подарунків – книжки Грейс Кеннан-Варнеке, сенатора Джона Маккейна та журналіста Девіда Саттера.

Меню