Дмитро Кулеба представив нового директора Дипломатичної академії

25 листопада 2020 року міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив нового директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка Геннадія Олексійовича Надоленка.

Дмитро Кулеба у своєму виступі зазначив, що «Дипломатична академія – важлива складова міністерства. Вона має продовжити не лише виконувати ключові функції з підвищення кваліфікації українських дипломатів, але й бути невід’ємною частиною українського інтелектуального середовища, центром подій та дискусій, який задаватиме свій дискурс»

Новопризначений директор висловив подяку міністру за виявлену довіру і запевнив, що колектив Дипломатичної академії серйозно налаштований на виконання поставлених завдань по всьому спектру напрямків діяльності. Академія готова використати всі можливості для максимального забезпечення професійних потреб дипломатичної служби.  «Серед ключових напрямів наших зусиль – диджиталізація, розвиток економічної та енергетичної дипломатії, розширення двостороннього співробітництва та, безперечно, публічна дипломатія…». У своєму виступі Геннадій Надоленко також подякував попереднику – Сергію Корсунському за підтримку і пророблену професійну роботу, і запевнив, що Дипломатична академія України продовжить дотримуватися високих професійних стандартів.

Колектив Академії щиро вітає нового директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Геннадія Надоленка з призначенням на посаду!

Меню