Дмитро Єфремов про економічні ефекти від активізації української участі в китайському “Поясу і шляху” для видання “Україна-Китай”

“Попри великі обсяги двосторонньої торгівлі між Україною та Китаєм досягнення в інших галузях співпраці залишаються на низькому рівні. Зокрема, вартість приваблених інвестицій є мізерною, а ступінь інтегрованості в китайські міжнародні проекти залишається поверховим. Між тим, глобальна ініціатива КНР «Один пояс, Один шлях» має великий діапазон для як регіонального, так і глобального розвитку: обсяг поточної торгівлі та інвестування між Китаєм і учасниками ПіШ залишається нижче потенційного рівня на 30 і 70% відповідно. Реалізація проєктів щодо посилення інфраструктурної зв’язності країн Євразії може сприяти розширенню торгівлі на 3–10%, а іноземних інвестицій на 7,5%.”

Про економічні ефекти від активізації української участі в китайському “Поясу і шляху” в статті провідного фахівця Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Дмитра Єфремова в останньому випуску журналу “Україна-Китай”.

Читайте за посиланням: http://sinologist.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/N18_.pdf

Меню