Дводенний навчальний модуль для співробітників Білгород-Дністровського, Ізмаїльського, Могилів-Подільського, Подільського, Одеського прикордонних загонів ПРУ ДПСУ

27-28 лютого в рамках співробітництва Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України на базі ПРУ ДПСУ в м. Одеса / Південне регіональне управління Державної прикордонної служби України відбувся дводенний навчальний модуль для співробітників Білгород-Дністровського, Ізмаїльського, Могилів-Подільського, Подільського, Одеського прикордонних загонів ПРУ ДПСУ (Одеська та Вінницька обл.).

За два дні проведення семінару Директор Дипломатичної академії Сергій Корсунський, Заступник директора ДАУ Євгенія Габер, Завідувач Центру інформаційних ресурсів ДАУ Ольга Наконечна, а також запрошені експерти з Міністерства закордонних справ України та Національного інституту стратегічних досліджень поділилися з охоронцями державного кордону практичним досвідом з питань міжнародного протоколу та етикету, організації переговорів, протокольного супроводу візитів іноземних делегацій, політичного перекладу, національних особливостей суміжних країн та геополітики в Чорноморському регіоні. Особливу увагу було приділено підготовці аналітичних матеріалів та розвитку навичок критичного мислення у прикордонників.

Семінар став першим із низки запланованих на 2019 рік заходів в рамках розвитку співпраці ДАУ з регіональними владами та представниками сектору безпеки і оборони південних областей України.

Меню