Дводенний навчальний модуль «Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами»

4-5 листопада в Одеському регіональному інституті державного управління відбувся дводенний навчальний модуль Дипломатичної академії України «Зовнішня політика України та особливості співпраці з міжнародними партнерами». Учасниками заходу стали державні службовці районних та обласних державних адміністрацій Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Чернівецької областей, а також професорсько-викладацький склад ОРІДУ НАДУ.

З вітальним словом до учасників звернулися директор ОРІДУ НАДУ Микола Іжа та заступник директора Дипломатичної академії Євгенія Габер. Протягом двох днів навчання представники регіональних влад мали можливість ознайомитися з особливостями роботи МЗС та закордонних дипломатичних місій, співпраці з посольствами, генеральними та почесними консульствами інших країн, а також основними принципами формування зовнішньої політики України. Особливу увагу було приділено розвитку навичок критичного мислення і аналітичної роботи, медіа грамотності і стратегічним комунікаціям, практичним аспектам організації переговорів, протокольного супроводу візитів іноземних делегацій, етикету державного службовця, національним особливостям ділового спілкування та міжкультурним комунікаціям.

Навчання проводили заступник директора ДАУ Євгенія Габер та провідний фахівець Регіонального відділення ДАУ в Одесі Дарія Асташенкова. Запрошеним спікером виступила головний редактор UA: Ukraine Analytica, член правління Ради зовнішньої політики «Українська призма» Ганна Шелест, яка розповіла про особливості міжнародних партнерств на загальнонаціональному та регіональному рівнях. Наталя Немилівська, керівник Центру інформації та документації НАТО (2010-2017), провела для учасників практичний тренінг з публічної дипломатії та стратегічних комунікацій, який відбувся за підтримки Американських рад з міжнародної освіти.

Навчальний модуль було проведено в рамках Меморандуму про співпрацю між Дипломатичною академією України та Одеським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Висловлюємо вдячність нашим партнерам з ОРІДУ НАДУ при Президентові України та American Councils for International Education за допомогу в організації заходу і сподіваємося на продовження плідної взаємодії.

Меню