Дводенний тренінг консульських посадових осіб України за кордоном з антикризового менеджменту

10 жовтня в Центрі професійної підготовки завершився дводенний тренінг консульських посадових осіб України за кордоном з антикризового менеджменту.

Для участі у тренінгу було запрошено 21 консульську посадову особу із 10 європейських країн, в яких перебуває значна кількість громадян України. Протягом двох днів учасники тренінгу відпрацьовували алгоритм дій дипломатичної установи з надання всієї необхідної допомоги громадянам України у разі виникнення надзвичайної ситуації. Отримані практичні знання та вміння були успішно застосовані консулами під час моделювання кризових ситуацій у трьох країнах.

Консульські посадові особи України показали високу ступінь готовності до реагування на події надзвичайного характеру, чітку координацію дій з місцевими та центральними органами влади, встановлення необхідних контактів, підтримання належної комунікації з громадянами України, засобами масової інформації та ефективне надання консульської допомоги постраждалим.

Тренінг проводили начальник відділу менеджменту кризових ситуацій МЗС України Максим Коваленко, начальник відділу ситуаційного центру МЗС України Олег Куць та завідувач Центру професійної підготовки ДАУ Олександр Кириченко.

Захід було організовано за сприяння та підтримки Міжнародного центру розвитку міграційної політики International Centre for Migration Policy Development (ICMPD) (Бельгія) в рамках ініціативи, спрямованої на сприяння розбудові інституційної спроможності Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС здійснювати кризову підготовку консулів.

Меню