Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС 2017-2020

3 жовтня 2017 року директором Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка було призначено Надзвичайного і Повноважного Посла Сергія Корсунського.

Протягом трьох років Дипломатична академія розвивала як національне так і міжнародне співробітництво, до навчального процесу було залучено найкращих фахівців України та представників міжнародних партнерів. Також, здійснювалася наукова-аналітична діяльність, було започатковано низку освітніх проектів, впроваджено систему визначення рівня володіння іноземними мовами у відповідності до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR A1-C2).

Розроблено та впроваджено освітню платформу дистанційного навчання «Академія Онлайн», користувачами якої на сьогодні є дипломати та фахівці дипломатичної служби України; державні службовці, які працюють в галузі міжнародних зносин в Офісі Президента України, Верховній Раді України, Державній міграційній службі України, Міністерствах і відомствах та інших центральних органах виконавчої влади.

Колектив Дипломатичної академії щиро дякує Сергію Володимировичу Корсунському за плідну співпрацю, відкриття нових горизонтів, натхнення та безмежну енергію! Бажаємо життєвої наснаги та успіхів у професійній діяльності на новій високій посаді!

Меню