Дипломатична академія України офіційно розпочала співпрацю з The United Nations Institute for Training and Research (UNITAR)

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС офіційно розпочала співпрацю з The United Nations Institute for Training and Research (UNITAR).

6 липня 2020 року  було підписано меморандум між двома інституціями. Це перший крок до системної співпраці Дипломатичної академії з агенцією ООН в напрямку розвитку онлайн освіти для потреб українських дипломатів.

Пандемія COVID-19 спричинила не лише перешкоди, але і безпрецедентні можливості для розширення спектру освітніх заходів та залучення найкращих фахівців світового рівня до навчального процесу.

Восени розпочнеться новий етап в підготовці українських дипломатів. Дипломатична академія разом з партнерами готується до спільного запуску лекцій, навчальних курсів, та тренінгів з передовими експертами та науковцями усього світу для українських дипломатів.

Партнерство вибудовуватиметься на взаємному обміні, тож українські фахівці та експерти будуть залучені до навчального процесу закордонних дипломатів, що створює нові потужні можливості не тільки для дипломатичної служби, але і для України в цілому.

Дипломатія має йти в ногу з часом, адже, перетворювати виклики на можливості – одна з основних компетенцій кожного професійного дипломата.

Меню