Дипломатична академія України вітала в своїх стінах учасників проекту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі»

Сьогодні Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС вітала в своїх стінах учасників проекту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі» – студентів та викладачів факультету міжнародних відносин Білоруського державного університету (м.Мінськ), Чернігівського педагогічного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету «Острозька академія», Чорноморського національного університету та Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім.Тараса Шевченка.

Перед гостями академії з вітальним словом виступив керівник Центру міжнародних досліджень ДАУ, Надзвичайний і Повноважний Посол України Андрій Веселовський. Також учасники зустрічі дізналися про напрями роботи та структуру академії. Керівник Центру інформаційних ресурсів Ольга Наконечна познайомила присутніх з проектами Дипломатичної академії, які відбуваються в рамках культурної дипломатії. Старший викладач Центру мовної підготовки, громадська діячка Олеся Костюк поділилася власним досвідом міжнародної співпраці у сфері культури та мистецтва. Проект «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі» організовано Науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин, Інститутом міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка, Генеральною дирекцією з обслуговування іноземних представництв за підтримки Міністерства закордонних справ України та Hanns Seidel Stiftung Ukraine.

Меню