Дипломатичний колоквіум ДАУ та Естонської школи дипломатії (ЕШД) “Сучасні виклики у розбудові дипломатичного потенціалу в Чорноморському регіоні”

У Таллінні розпочався дипломатичний колоквіум для представників дипломатичних навчальних закладів та зовнішньополітичних відомств країн Східного партнерства і Чорноморського регіону.

Мета заходу – огляд сучасних тенденцій у дипломатії, їх вплив на професійну підготовку дипломатів і на дослідницькі програми, обговорення питань безпеки Чорноморського регіону та європейської інтеграції.

Перший день колоквіуму було присвячено розгляду напрямів та особливостей діяльності дипломатичних навчальних закладів Грузії, Естонії, Молдови та України в сучасних умовах. Про діяльність ДАУ та ЕШД розповіли Геннадій Надоленко, директор ДАУ, Екке Ноом (Ekke Nõmm), директор ЕШД.

Сучасний безпековий та геополітичний контекст, в якому здійснюють свою діяльність дипломатичні навчальні заклади, презентували Ева-Марія Лііметс (Eva-Maria Liimets), колишня Міністр закордонних справ Естонії, керівниця стратегічного напрямку Східного Партнерства та Західних Балкан Естонського Центру міжнародного розвитку (Estonian Centre for International Development) та Калев Стойческу (Kalev Stoicescu), Голова Національного комітету з питань оборони Парламенту Естонії.

Захід організований у рамках проєкту #TrilateralDiplomaticInitiative (TDI) – міжнародна тристороння ініціатива Svenska institutet, Eesti Diplomaatide Kool/ Estonian School of Diplomacy та ДАУ, яка направлена на підвищення кваліфікації державних службовців, українських та іноземних дипломатів у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Меню