Дискусія з професором, відомим японським науковцем і урядовим радником Хосоя Юічі

Лекція професора Хосоя Юічі, відомого японського науковця і урядового радника, прочитана в Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, викликала значний інтерес серед дипломатів, дослідників та студентів.

Обговорення тез професора Юічі пройшло наступного дня в експертному колі за участю відомих українських японістів, сходознавців, фахівців у сфері безпеки та міжнародної політики за ініціативою Центру міжнародних досліджень ДАУ.

Питання дискусії – відносини Японії та Китаю, ставлення Токіо до триваючого ядерного озброєння Північної Кореї, японсько-американські безпекові стосунки, бачення проблеми острівних територій у відносинах з сусідами та в ширшому регіональному контексті. Третя економіка світу, член Сімки провідних держав, космічна і високотехнологічна країна, Японія ділиться з дружньою Україною своїм практичним підходом та умінням домагатися мети. Плідне економічне співробітництво між нашими державами, партнерство і солідарність допомагають нашій країні у протистоянні російській агресії.

Меню