Дистанційний курс «Наукова дипломатія»

Наукова дипломатія – це не тільки елемент публічної дипломатії, але і важливий інструмент просування національних інтересів, посилення позицій держави на міжнародній арені, вирішення регіональних конфліктів та світових проблем. Ядерне роззброєння і освоєння Арктики, кібер-безпека і запровадження технологій 5G, зміни клімату і боротьба з пандеміями – лише деякі приклади глобальних викликів, які вимагають тісної взаємодії дипломатів та науковців. 

Дистанційний курс «Наукова дипломатія» сприятиме кращому розумінню ролі і функцій наукової дипломатії в XXI ст., а також можливостей її використання для просування національних інтересів і зміцнення міжнародних зв`язків України. Окрему увагу приділено впливу нових технологій та ШІ на сучасну дипломатію.

Курс розрахований на широке коло працівників дипломатичної служби, зокрема, дипломатів, що працюють на науково-технічному напрямку.

Автор курсу – заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, к.політ.н. Євгенія Габер.

Співробітники дипломатичної служби, які ще не мають доступу до «Академії онлайн» можуть звернутися до Центру інформаційних ресурсів ([email protected]) та отримати інструкції щодо подальшої роботи з платформою.

Меню