Дистанційний курс «Наукова дипломатія»

Наукова дипломатія – це не тільки елемент публічної дипломатії, але і важливий інструмент просування національних інтересів, посилення позицій держави на міжнародній арені, вирішення регіональних конфліктів та світових проблем. Ядерне роззброєння і освоєння Арктики, кібер-безпека і запровадження технологій 5G, зміни клімату і боротьба з пандеміями – лише деякі приклади глобальних викликів, які вимагають тісної взаємодії дипломатів та науковців. 

Дистанційний курс «Наукова дипломатія» сприятиме кращому розумінню ролі і функцій наукової дипломатії в XXI ст., а також можливостей її використання для просування національних інтересів і зміцнення міжнародних зв`язків України. Окрему увагу приділено впливу нових технологій та ШІ на сучасну дипломатію.

Курс розрахований на широке коло працівників дипломатичної служби, зокрема, дипломатів, що працюють на науково-технічному напрямку.

Автор курсу – заступник директора Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, к.політ.н. Євгенія Габер.

Співробітники дипломатичної служби, які ще не мають доступу до «Академії онлайн» можуть звернутися до Центру інформаційних ресурсів (dipacademy.club@gmail.com) та отримати інструкції щодо подальшої роботи з платформою.

Меню