Дистанційний курс «Основи аналітичної роботи, цифрової грамотності та етикету державного службовця»

Дипломатична академія України імені Геннадія Удовенка при МЗС України традиційно приділяє велику увагу не тільки професійній підготовці українських дипломатів, але і підвищенню кваліфікації державних службовців, задіяних у сфері міжнародних відносин.

2-4 вересня Регіональне відділення ДАУ в Одесі розпочало новий учбовий сезон з проведення дистанційного курсу «Основи аналітичної роботи, цифрової грамотності та етикету державного службовця» для співробітників Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області. В онлайн-семінарі взяли участь понад 80 державних службовців Головного управління та районних відділів ДМС в Одеській області.

Учасники ознайомилися з основами підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів, критичного мислення та медійної грамотності, обговорили проблеми взаємодії з органами дипломатичної служби України, прослухали лекції з цифровізації діяльності державного службовця та основ інформаційної безпеки, а також службового та діджитал етикету.

Лекторами виступили Заступник директора ДАУ Євгенія Габер, перший секретар Представництва МЗС України в Одесі Анна Гончарова, провідні фахівці РВ ДАУ в Одесі Ольга Русова та Дарія Асташенкова. 

Дотримуйтеся заходів персональної безпеки і пам’ятайте, що карантин – це не тільки нові обмеження, але і нові можливості професійного розвитку завдяки дистанційній формі навчання.

Меню