Дитяча дипломатія об’єднує світ

Сьогодні ДАУ відвідала незвичайна гостя – 10-річна волонтерка з Японії Міраі Шіраіші. У такому юному віці вона здійснює надзвичайно важливу роботу – допомагає українським дітям, які постраждали під час війни, та розповідає про наслідки російської агресії світу.

Директор ДАУ Геннадій Надоленко сердечно привітав Міраі та її маму і подякував за її благодійну діяльність і допомогу українським дітям. Він наголосив на тому, що волонтерство вимагає не тільки часу та зусиль, але й великої сили волі і відданості. Директор підкреслив, що Міраі є яскравим прикладом визначної молодої особистості, яка вже зараз покладає на плечі важку відповідальність і робить речі, які справді змінюють світ.

Від імені Академії та Міністерства закордонних справ Геннадій Надоленко подарував Міраї книги про історію України та спогади іноземних дипломатів про перший рік війни.

Візит Міраі Шіраіші до України відбувся на запрошення 7-річної української дівчинки Саші Паскаль, яка стала жертвою російської агресії, та благодійного фонду «Постраждалі діти війни», котрі спільно реалізують проєкт «Дитячий погляд на не дитячу війну».

Головна мета проєкту – збір історій дітей, які через війну були вимушені покинути свої домівки, залишилися сиротами, зазнали фізичного та психологічного насилля. Результати проєкту будуть представлені у форматі виставки-аукціону у Японії та показу фільму про перебування дівчинки в Україні.

Ми бажаємо Міраї Шіраіші успіхів у її благородній справі.

Меню