Експертна зустріч з експертами The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University

Сьогодні відбулася експертна зустріч між представниками Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС та експертами The Fletcher School of Law and Diplomacy at Tufts University. Зустріч була присвячена темі спільних викликів та можливостей, які стоять перед  країнами ЄС, США та Україною. 

У зустрічі взяли участь професори The Fletcher School of Law and Diplomacy at Turfs University  Alan Henrikson, Elizabeth Prodromou та Oxana Shevel. 

Дипломатичну академію представили Надзвичайний та Повноважний Посол України, директор Сергій Корсунський, заступниця директора Євгенія Габер, а також провідні українські експерти  з питань трансатлантичних відносин України Володимир Дубовик та Олександр Хара. 

Зустріч дала можливість обговорити виклики, які стоять перед Україною в контексті російської агресії, окупації частини території України. Також обговорили посилення співпраці США та НАТО для гарантування безпеки в басейні Чорного моря, стримування російської агресії, та відновлення територіальної цілісності України. Торкнулися питання відносин Україна-ЄС в контексті Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, та особливостей українсько-американських відносин після президентських виборів 2020. 

Окрім важливості співпраці та підтримки західних партнерів експерти підкреслили необхідність більш активної та консолідованої позиції України щодо власних пріоритетів та практичної реалізації усіх необхідних кроків для вироблення рішень щодо існуючих викликів. 

Плідна дискусія та обмін думками поклали початок подальшої співпраці між інституціями в рамках мережі дипломатичних академій The International Forum on Diplomatic Training (IFDT). 

Меню