І Міжнародна науково-практична конференція “The Modern World and Economic Diplomacy: Challenges, Solutions and Recovery of Ukraine”

Пʼятигодинна онлайн-дискусія об’єднала дипломатів, науковців та експертів із Києва, Лондона, Гонконга, Варшави, Таллінна, Нью-Йорка та інших міст світу, які поділились власним досвідом та обговорили актуальні питання ролі економічної дипломатії у відновленні України.

Захід відкрив директор ДАУ Геннадій Надоленко, який розповів про цілі та завдання дискусії:

Ми розглядаємо дискусії нашої конференції як попередній та підготовчий захід перед великою Конференцією з відновлення України (URC 2023), яка відбудеться у Лондоні 21-22 червня 2023 року.

Державний секретар МЗС України Олександр Баньков окреслив основні завдання і виклики, які стоять перед економічною дипломатією країни:

Головним завданням української економічної дипломатії є залучення до України інвесторів та міжнародної спільноти, а також підтримка їхніх великих проєктів із відновлення нашої держави.

Валерій Геєць, академік, директор Інституту економіки та прогнозування НАН України та співорганізатор конференції, зосередив свою увагу на синергії дій науковців та практиків:

Наш Інститут докладає усіх зусиль для теоретичного обґрунтування не тільки завдань, але і шляхів забезпечення стійкої економіки України в умовах війни та її повоєнного відродження. Однак, для вирішення проблем, які стоять сьогодні на перешкоді глобального економічного розвитку, відновлення та реконструкції повоєнної економіки України потрібно поєднання теорії, практики і справжнього мистецтва переговорів.

Ми дякуємо спікерам та модераторам за їх роботу та виступи. Відеозаписи панельних дискусій будуть опубліковані найближчим часом.

Меню