Інтенсивний курс навчання з публічної дипломатії від USC Center on Public Diplomacy at the Annenberg School

Фахівці Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС Тетяна Шевчук  та Марина Карлевіц  пройшли інтенсивний курс навчання з публічної дипломатії від USC Center on Public Diplomacy at the Annenberg School, організований за сприяння Американських Рад в Україні.

Перша частина курсу була присвячена етапу підготовки публічної кампанії. Основним завданням на цьому етапі є вибір цільової аудиторії, сегментування та розробка правильних повідомлень.

Друга частина курсу була присвячена вивченню інструментів публічної дипломатії, каналам комунікації та ефективним способам донесення інформації до цільових груп. Учасники працювали з реальними кампаніями різних посольств світу і отримали можливість відточити власні навички на практиці.

Заняття проводили провідні спеціалісти Центру Публічної Дипломатії у сфері міжнародних відносин та публічної дипломатії. Курс також був корисний з точки зору обміну досвідом між учасниками з різних країн та розширення мережі професійних контактів.

Ми щиро вдячні партнерам за надану можливість підвищувати професійний рівень працівників Дипломатичної академії України та підсилювати потенціал публічної дипломатії України в майбутньому.

Меню