Культурний клуб

Імідж держави неможливо сформувати без застосування комунікаційних стратегій в сфері культурної дипломатії. Термін «культурна дипломатія» сьогодні став досить поширеним серед  культурних діячів, дослідників, журналістів, професійних політиків, представників різних громадських організацій та відомств.

Головна ідея культурної дипломатії полягає у міжнародному спілкуванні шляхом реалізації культурних проектів. Таким чином, через проведення виставок, презентації видавничих проектів, організацію концертів та культурних обмінів, відбувається формування позитивного іміджу країни за кордоном. Саме з метою вивчення і поширення сучасної української культури та мистецтва на базі Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС  на початку жовтня 2017 року було створено Культурний клуб.

Гостями клубу є представники сучасної української літератури та музики, режисери та актори, автори, чиї твори було визнано як на національному, так і на міжнародному рівнях. Культурний клуб – місце зустрічі дипломатів та представників України за кордоном, з митцями, які є обличчям сучасної української культури. Обмін ідеями та цінностями під час таких зустрічей сприяє укріпленню тандему мистецтва та політики.

Чекаємо на Вас в нашому клубі!

Меню