Студентська дипломатична лабораторія

«Дайте мені лабораторію, і я зрушу світ», – саме так французький соціолог науки та філософ Бруно Латур пародіює Архімеда. «Дайте мені лабораторію, і я зрушу суспільство», – продовжує він. Визначити суспільну проблему та переконати інших в її актуальності, сформувати публічний дискурс, який протистоятиме «політичній доцільності» і структурно трансформуватиме суспільство – це можливо в особливих умовах лабораторії. Саме в ній допустимі експромти, нестандартні рішення та, безумовно, численні помилки. Чи не виникало у вас бажання піддати ретельній перевірці найгостріші теми сьогодення або ж витягнути щось з маргінесу порядку денного, а тоді, задовольнивши власний жагучий академічний інтерес, зрушити своєю сміливістю світ? Формат дипломатичної лабораторії, пропонований Центром міжнародних досліджень, має на меті надати особливий майданчик для предметного обговорення проблем міжнародних відносин. Хто ж, як не студенти, може виступити істинним експериментатором? Через що, як не через мережі студентської взаємодії найшвидше поширюються ідеї? З ким, як не зі студентами, проводити та обговорювати найновіші дослідження? Зрештою, Академія зберігає свою сутність доти, доки у ній збираються студенти.

Студентська дипломатична лабораторія – це проект  ДАУ у партнерстві з Асоціацією студентів-політологів НаУКМА та Політичним клубом КНУ імені Тараса Шевченка, який передбачає проведення зустрічей у формі панельних дискусій та колективних обговорень з питань міжнародної політики. Кожен охочий може виступити учасником панелі та представити свою доповідь або ж взяти участь у дискусії в іншій формі.

Звісно, якщо ви не студент, але бажаєте доєднатися до вироблення нових смислів та формування дискурсу щодо міжнародної політики в Україні, без вагань приходьте до нас на зустрічі! Тільки не забудьте при вході зняти свої капці, тобто лишити усі свої соціальні статуси, – серед студентів прийнятний лише дух рівності та академічного вільнодумства.

Минулі зустрічі ДипЛабу

Меню