Про центр

Центр інформаційних ресурсів (ЦІР) є структурним підрозділом Дипломатичної академії України, що створений для комунікаційного та інформаційно-ресурсного супроводу Академії. ЦІР реалізовує комунікацію інституції (новини, сповіщення, оновлення) шляхом використання таких медіа-каналів – як:

офіційний сайт ДАУ, Twitter, Facebook, YouTube, Instagram, Telegram channel 

З вересня 2017 р. в оновленій Дипломатичній академії проходять заходи клубного формату, які є місцем зустрічі українських та іноземних дипломатів з високопосадовцями, видатними діячами науки і культури, громадськими активістами та бізнесменами. У центрі відвертих дискусій – світові процеси та зовнішньополітичні перспективи, які стоять перед Україною. Заходи клубу проводяться за такими напрямками:

Інтелектуальний клуб, Культурний клуб, Студентська дипломатична лабораторія

До Центру інформаційних ресурсів входить також книжковий фонд, який складається з більше 18 тис. примірників профільної літератури на традиційних та електронних носіях інформації. Також в Академії зберігається особистий архів Геннадія Йосиповича Удовенка (1931–2013), міністра закордонних справ України (1994–1998) як джерело з історії дипломатії та зовнішньої політики незалежної України. З будь-яких додаткових питань щодо книжкового фонду [email protected].

З 2019 року успішно функціонує платформа дистанційного навчання “Академія Онлайн” – це лекції, презентації, тематичні курси, текстові матеріали, е-бібліотека, які зібрані із урахуванням специфіки роботи дипломатичної служби. Авторами матеріалів, що містить платформа дистанційного навчання, є фахівці та викладачі Дипломатичної академії України, а також партнерських організацій. З будь-яких додаткових питань щодо Академії Онлайн звертайтеся на [email protected].

Команда

Катерина Яблiнська

завідувач
Центру інформаційних ресурсів

Наталія Обертій

начальник відділу
електронних інформаційних ресурсів

Юлія Ставицька

начальник відділу
медійного забезпечення навчального процесу

Оксана Смолевик

провідний фахівець
відділу електронних інформаційних ресурсів

Дар’я Кривоніс

фахівець
відділу медійного забезпечення навчального процесу

Меню