Кінець року – час підбиття підсумків

2019-й видався для Дипломатичної академії України дуже насиченим. Протягом року встановлено партнерські відносини з дипломатичними інституціями Таїланду, Азербайджану, Катару, Молдови, Польщі, Хорватії, Казахстану. 12 співробітників академії взяли участь у міжнародних конференціях та навчальних програмах за фаховими напрямами у США, Нідерландах, Естонії, Польщі, Азербайджані, Туреччині.

Велика увага приділялась роботі на регіональному рівні. З початку року в Одесі розпочало свою роботу Регіональне відділення ДАУ. За цей час в освітніх заходах, організованих РВ ДАУ в Одесі взяла участь більше 600 осіб, а 217 державних службовців ЦОВВ і регіональних влад з 9 областей України пройшли навчання за сертифікованими програмами.

За 2019 рік укладено 10 меморандумів між ДАУ та національними інституціями. Серед них: Одеський регіональний інститут державного управління, Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні, Торгово-промислова палата, Український Католицький Університет, ЛНУ ім. Івана Франка, Військово-дипломатична академія, Луганська обласна військово-цивільна адміністрація, Херсонська обласна державна адміністрація. У стінах академії професійну підготовку пройшли 600 працівників дипломатичної служби, 400 державних службовців, а більше 200 осіб-представників державної служби та дипломатів підвищили кваліфікацію в рамках співпраці з Американськими радами, Центром європейської безпеки імені Маршалла та іншими міжнародними партнерами ДАУ.

Вперше проведено тренінги з антикризового менеджменту для 29 консулів України з 20 країн. Центром міжнародних досліджень Дипломатичної академії, спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та UA: Ukraine Analytica, розроблено та підготовлено «Концепцію зовнішньої політики України». А також, видано 19 наукових та аналітичних матеріалів, проведено 17 круглих столів. Центром мовної підготовки академії сформовано 30 груп, в яких викладається 7 іноземних мов. Загалом за рік мовні тести склали 190 працівників МЗС, а більше 450 кандидатів на заняття вакантних посад було оцінено.

Дипломатична академія розширює свою присутність і в цифровому просторі. Так, з березня розпочато роботу платформи дистанційної освіти дипломатів «Академія онлайн», користувачами якої на сьогодні є 160 працівників МЗС і закордонних дипломатичних установ.

Меню