Конференція «Україна і Республіка Молдова: реалії, перспективи та виклики»

Сьогодні в Академії наук Молдови директор Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС, посол Сергій Корсунський взяв участь у конференції “Україна та Республіка Молдова: реалії, перспективи і виклики”.

Посол С. Корсунський виступив із доповіддю на тему: “Енергетична безпека у Чорноморському регіоні”. У фокусі дискусії актуальні питання відносин та перспективи інтенсифікації двостороннього діалогу між Республікою Молдова та Україною за умов наближення до Європейського Союзу, енергетична безпека та геополітичні загрози зі Сходу. Захід організований Посольством України у Республіці Молдова у співпраці з Інститутом юридичних, політичних і соціологічних досліджень Міністерства освіти, культури і досліджень РМ та Асоціацією зовнішньої політики РМ. У межах робочого візиту директор ДАУ С. Корсунський також зустрівся з директором Дипломатичного Інституту при Міністерстві закордонних справ і європейської інтеграції РМ (Institutul diplomatic) В. Цвіркуном, обговорювали перспективи співробітництва між дипломатичними інституціями на 2020 рік.

Окрему подяку висловлюємо Тимчасовому повіреному у справах України в Республіці Молдова Володимиру Боєчку, а також співробітникам Посольства України в Молдові, за надане сприяння в організації візиту.

Меню