«Кредо дипломата» – стаття Геннадія Надоленка для видання “Дзеркало тижня”

Сьогодні виповнюється 90 років від дня народження другого міністра закордонних справ незалежної України, одного з найвідоміших українських дипломатів – Геннадія Йосиповича Удовенка.

Із сімдесятих років минулого століття Геннадій Йосипович приймав участь у подіях планетарного масштабу, але душею і серцем завжди залишався українцем. З його ім’ям пов’язують визнання та утвердження у світі суверенної Української держави, а його формула «трьох «П» ‒ професіоналізм, порядність, патріотизм ‒ стала кредо української дипломатії.

Усі, хто працював пліч-о-пліч із Геннадієм Йосиповичем Удовенком, вважають його взірцем дипломатичної витонченості та чутливості. Він краще за всіх розумів, як політик має взаємодіяти з людьми. Вмів вести успішні переговори. І чітко усвідомлював, що дипломат на кожній зустрічі представляє не себе, навпаки ‒ розум і імідж дипломата завжди працюють на імідж держави.

Про те, якою людиною, дипломатом і політиком був Геннадій Удовенко, читайте у статті директора ДАУ Геннадія Надоленка «Кредо дипломата».

Меню