Круглий стіл «Близький Схід і Африка: пошуки українського інтересу»

24 жовтня у Дипломатичній академії України імені Геннадія Удовенка при МЗС відбувся черговий Круглий стіл у рамках проекту «Концепції зовнішньої політики України», яку реалізовує Центр міжнародних досліджень Дипломатичної академії спільно з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта та UA: Ukraine Analytica.

У ході заходу під назвою «Близький Схід і Африка: пошуки українського інтересу» своє бачення міжнародних відносин та пріоритетів політики України на африканському континенті та у складних близькосхідних реаліях представили експерти Артем Гудков (виконавчий директор Panafrican Trading Alliance), Андрій Веселовський (завідувач Центру міжнародних досліджень ДАУ), Сергій Данилов (заступник директора Центру близькосхідних досліджень). Перед початком дискусії вітальне слово виголосив директор Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марсель Рьотіг.

Панелі модерували Олександр Мішин (співзасновник Центру дослідження Африки) та Олександр Богомолов (директор Інституту сходознавства ім. А.Ю.Кримського НАН України). У дискусії взяли участь численні політологи, економісти, юристи, журналісти, студенти-міжнародники, а також представники Міністерства закордонних справ України, Національного інституту стратегічних досліджень.

За підсумками обговорення буде сформульовано рекомендації до зовнішньої політики України в близькосхідних і африканських регіонах. Цілісне бачення засад, на яких повинна базуватися зовнішня політика держави, буде презентовано після завершення розгляду усіх політик в регіональному зрізі.

Меню